Skip to content

Włącz lub wyłącz Samsung S8 Always On Display

22 de luty de 2023

Nie możemy zaprzeczyć, że Samsunga S8 i S8 Plus To imponujące urządzenia mobilne, Samsung spisał się tym razem bardzo dobrze, prezentując nam telefony imponującej jakości, utrzymując linię w nienaganny sposób i przewyższając swojego poprzednika.

Jedną z nowych funkcji, o których moglibyśmy powiedzieć, jest to, że ekran jest zawsze włączony lub że w języku angielskim byłby taki sam jak „Zawsze na wyświetlaczu”, co pozwala nam również dostosować go, aby mieć czas, baterię itp.

Wyłącz lub włącz zawsze włączony ekran Samsung S8

Kiedy telefon się zawiesza, zwykle jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że ekran jest całkowicie pusty. W takim przypadku jest domyślnie skonfigurowany tak, aby można było zobaczyć datę, godzinę i powiadomienia, których nie wyświetlaliśmy. Ponadto można go dostosować do własnych potrzeb.

Problem w tym, że może to oznaczać dość znaczne zużycie baterii, oprócz tego, że wielu z nas jest już przyzwyczajonych do wyłączania ekranu iw każdym razie, gdy musimy coś zobaczyć, włączamy go lub po prostu widzimy powiadomienia PROWADZONY.

Aby móc dezaktywować ten zawsze włączony ekran, wystarczy przejść do ustawieniaNastępnie Ekran a tutaj masz opcję, która mówi Zawsze na wyświetlaczuto jest to, co musisz dezaktywować lub aktywowaćmożesz zrobić jedną z dwóch rzeczy stamtąd, nawet to, co możesz zrobić, to dostosować go, aby umieścić wszystko, co chcesz.

Włącz lub wyłącz opcję Zawsze włączony wyświetlacz

Oczywiste jest, że ta opcja jest interesująca w zależności od tego, co robisz w ciągu dnia i czy Twój telefon jest używany do pracy, na przykład do uważaj na powiadomienia bez konieczności ciągłego odblokowywania, problem polega na tym, że niewątpliwie zużywa dużo baterii i samo w sobie, jak wszyscy wiemy, nie jest tak, że obecne urządzenia mobilne mogą wiele powiedzieć o czasie jego trwania.

Więc wyłączenie opcji Zawsze na wyświetlaczu udało nam się sprawić, że bateria w Samsungu S8 wytrzymała znacznie dłużej i wygodnie dotrwać do końca dnia. Ale w końcu, jak powiedziałem wcześniej, musisz wziąć pod uwagę sposób użycia urządzenia, dezaktywacja może być dla Ciebie najlepszą opcją, a nawet aktywacja jest tym, czego potrzebujesz, aby poprawić swój dzień- codzienne życie w ten sposób obok telefonu komórkowego, w każdym razie już wiesz, jak dezaktywować i aktywować tę funkcję.

dołącz do naszego kanału telegram