Skip to content

Jak włożyć lub włożyć kartę pamięci SD lub microSD oraz chip do Samsunga S6 i S6 Edge

21 de kwiecień de 2023

Jednym ze świetnych urządzeń, które w swoim czasie było flagowcem firmy był Samsung Galaxy S6, w 2015 roku należał do tej komórki. Nawet dzisiaj nie możemy zaprzeczyć, że jest wiele osób, które, aby nie wydawać zbyt dużo na posiadanie wydajnego telefonu komórkowego, decydują się na dalsze nabywanie tego telefonu komórkowego, chociaż dla wielu użytkowników pojawiła się następująca obawa Jak włożyć lub włożyć pamięć SD lub microSD i chip w Samsung S6?.

Samsung zdecydował się na ewolucję i innowacjeDlatego obecnie pracują i wprowadzają różne modyfikacje do swojego nowego sprzętu.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym lub innym sprzęcie, powinieneś odwiedzić ich oficjalną stronę internetową, a będziesz zaskoczony wszystkim, co niesie ze sobą nowości.

Kolejna z obaw, które pojawiły się w społeczności z Samsunga S6 to było jak słuchać radia bez korzystania z internetu, coś, co dla innych tego samego jest już rozwiązane. Dzisiaj udzielimy odpowiedzi na pytania Jak włożyć lub włożyć pamięć SD lub microSD oraz chip w Samsung S6 i S6 Edge?

Jak włożyć kartę microsd do Samsunga s6?

Pamiętaj, że żyjemy w czasach, w których mamy zbyt wiele urządzeń mobilnych do wyboru i wszystkie są zupełnie inne, aby umieścić karty microSD, a nawet SIM, w końcu mamy wiele kart SIM, takich jak Micro SIM, Nano SIM itp.

Ale wracając do tematu microSD, wielu użytkowników jest bardzo zaskoczonych, gdy kupią Samsunga S6, ponieważ nie wiedzą dokładnie, jak mają to zrobić umieścić kartę microSD, co więcej, nie wiedzą nawet, gdzie ma się znaleźć gniazdo.

Problem polega na tym Samsung S6 nie ma gniazda microSD., więc w ten sposób dzieje się tak, że w rzeczywistości karta SIM jest całkowicie niepotrzebna.Powód? Właściwie, ponieważ jeśli o to chodzi, najmniejsza wersja ma 32 GB miejsca do przechowywania, to dzieje się tak, że w tej wersji masz już dużo miejsca na instalowanie aplikacji, robienie zdjęć itp.

Nawet jest wersja 64 GB i wersja 128 GB, z tym ostatnim nie potrzebujesz nawet microSD, nawet z 64 GB. Całkowicie niepotrzebne jest więc posiadanie gniazda na kartę microSD.

To też trzeba wziąć pod uwagę Samsung S6 obsługuje USB OTG który można podłączyć do przenośnego dysku, aby pobrać wszystkie zdjęcia na wypadek konieczności wykonania kopii zapasowej w celu wykonania twardego resetu lub po prostu zainstalowania nowego oprogramowania układowego.

Jak zobaczysz, korzystanie z microSD jest całkowicie bezużyteczne w wysokiej klasy urządzeniu, takim jak to, które ma już dużo wolnego miejsca w fabryce i nie trzeba w ogóle wkładać karty SD.

Jak włożyć chip do Samsunga s6 i s6 edge?

wykonać tę procedurę Jest to jeden z najprostszych, jakie możemy dziś zobaczyćTa procedura dotyczy obu wersji sprzętu Samsung S6 i S6 Edge, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Pierwsza rzecz, którą musimy zrobić jest zlokalizowanie tacy na chipy na zewnątrz smartfona.
  • Następnie za pomocą igły ekstraktora wprowadzamy ją do otworu aby zwolnić gniazdo.
  • Teraz przystępujemy do wyjmij go całkowicie ostrożnie żeby nie zrobić jej krzywdy.
  • Umieściliśmy nasz nano chip złotym panelem skierowanym w dół w wyjętej tacy.
  • Ponownie wprowadzamy go do naszego Samsunga Galaxy S6 lub S6 Edge.
  • Na koniec upewniamy się, że taca jest całkowicie i prawidłowo umieszczona, aby tak się nie stało pomiędzy kurzem lub czymś, co może mieć wpływ na sprzęt.

gniazdo micro sd samsunga

I gotowi, teraz możemy cieszyć się wszystkimi zaletami doskonałego, silnego i szybkiego zespołu. Teraz zalecamy to zrobić proces rootowania, aby w 100% cieszyć się sprzętem Samsung S6.

Czasami te zespoły zwykle mają mały, ale bardzo irytujący brak kontroli nad światłami LED, który wpływa na działanie naszego zespołu ale jest to bardzo łatwa i szybka do usunięcia usterka.

dołącz do naszego kanału telegram