Skip to content

Jak zapobiec ucieczce polubienia na Instagramie lub ukryć osobę przed przypadkowym obejrzeniem polubienia

6 de październik de 2023

Chcesz dowiedzieć się, jak uniknąć utraty polubienia na Instagramie? Musisz zatem wiedzieć, że w tym artykule zaoferujemy Ci wszystkie informacje, które powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu bardzo szczególnych sytuacjach. I oczywiście wszyscy lubimy prześladować innych i treści, które zamieszczają portale społecznościoweale musimy zachować ostrożność, aby uniknąć problemów.

Dzieje się tak, że chociaż gdy prześladujemy i przez pomyłkę tracimy polubienie, niewiele możemy zrobić, prawdą jest, że mamy pewne rozwiązania, których nie powinniśmy tracić z oczu w tego typu sytuacjach. Tak naprawdę, nauczymy Cię, jak zapobiec wymykaniu się lajka na Instagramie lub przynajmniej, jak sprawić, by dana osoba nie dowiedziała się, że dałeś jej polubienie. Podoba mi się jego zdjęcie.

Czy jeśli usunę polubienie na Instagramie, czy oni to zauważą?

No cóż, przejdźmy do sytuacji. Oglądamy zdjęcia kogoś, kogo nie obserwujemy. Stopniowo zaczęliśmy oglądać starsze zdjęcia i w pewnym momencie, dla odwrócenia uwagi, brakuje nam polubienia lub polubienia. Cóż, każdemu z nas przydarzyło się to kiedyś, dlatego wskazane jest, aby tego nie żałować i znać te triki, aby móc działać jak najszybciej.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w tego typu sytuacji, a jesteśmy pewni, że jest to pierwsza rzecz, którą robisz instynktownie, gdy przechodzisz przez takie sytuacje, natychmiast usuń polubienie ze zdjęcia. Prawda jest taka, że ​​choć samo to nie pomoże wybawić się z sytuacji, to trzeba później uzupełnić akcję innymi ciekawymi trikami.

Następnie zalecamy przejście do profilu osoby, z którą się spotkałeś, i polubienie ostatniego przesłanego przez nią zdjęcia, dzięki czemu pojawią się dwa powiadomienia. Chociaż niestety będzie wiedział, że przeglądałeś jego profil, fakt pojawienia się dwóch powiadomień wprawi go w zakłopotanie i nie uwierzy, że naprawdę się z nim skontaktowałeś. Podoba mi się stare zdjęcie.ukryj polubienia użytkownika

Dzięki temu druga osoba nie będzie miała paranoi, myśląc, że przeglądasz zdjęcia sprzed 50 tygodni, mimo że rzeczywiście tak jest! Nawet jeśli ta osoba nie ma aktualnych zdjęć, zawsze lepiej dla niej myśleć, że tylko wpisałeś jej profil i umieściłeś Podoba mi się Twoje ostatnie zdjęcieoczywiście wierzyć, że przejrzałeś absolutnie całą jego zawartość.

Inne triki na Instagramie, o których istnieniu nie miałeś pojęcia

Wiedz o wszystkich sztuczki, które istnieją na Instagramie Jest to prawie niemożliwe, ale ta lista przedstawia kilka, które mogą pomóc Ci dowiedzieć się trochę o tej aplikacji i jej wielu sztuczkach, między innymi:

  • Istnieje możliwość usunięcia zdjęć z siatki profilu bez konieczności usuwania ich poprzez publikację, klikając na trzy kropki, wybierając „archiwum” i gotowe.
  • to jest możliwe nagrywaj historie bez użycia rąkwybierz opcję „wolne ręce”, a nagranie zostanie nagrane od razu, bez konieczności przytrzymywania przycisku, to samo dotyczy filmów dłuższych niż 15 sekund.
  • Można zatrzymać wyświetlanie postów obserwujących, a tym samym zapobiec ucieczce polubień i tak się dzieje uciszanie naśladowcyklikając trzy kropki w publikacji i spośród opcji wybierając „wycisz”

Dzięki tym trikom będzie to możliwe ciesz się aplikacją bez wielu problemówdając mu jak najlepsze wykorzystanie i demonstrując wiedzę, jaką posiada się na temat Instagrama.

Inni bardzo częste wątpliwości czytelników na tego typu tematy mają bezpośredni związek z następującymi rzeczami, które Ci pokażemy: jeśli mi się spodoba na Instagramie i to usunę, pojawi się powiadomienie, jeśli usunę polubienie na Instagramie, zauważą, jeśli mi się spodoba a potem usuwasz to na Instagramie, brakuje mi polubienia na Facebooku, jak usunąć polubienia na Instagramie, brakuje mi polubienia na Facebooku, kiedy brakuje Ci polubienia lub przypadkowo polubiłem to na Facebooku. Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, nie wahaj się nas zapytać, abyśmy mogli Ci w tym pomóc.

Jakie jeszcze wskazówki, jak uniknąć pominięcia a jak na Instagramie Wiesz, że?

dołącz do naszego kanału telegram