Skip to content

Jak stworzyć i umieścić nową lokalizację na Instagramie dla mojego profilu osobistego lub biznesowego

25 de wrzesień de 2023

Chcesz wiedzieć jak krok po kroku stworzyć nową lokalizację na Instagramie? Ten artykuł lub samouczek jest jednym z najciekawszych, jakie widzieliśmy na temat prawdopodobnie aktualnej sieci społecznościowej. Prawda jest taka, że ​​poniżej pokażemy Ci, jak łatwo i prosto stworzyć nową lokalizację na Instagramie, zajmie Ci to tylko 5 minut.

Prawda jest taka, że ​​opcja umieszczenia lokalizacji w Zdjęcia na Instagramie są jednymi z najciekawszych w tej sieci społecznościowej, chociaż zobaczysz, że musimy ograniczyć się tylko do lokalizacji, które już się pojawiają. Prawda jest taka, że ​​w tym artykule pokażemy Ci, jak dodać nowe lokalizacje na Instagramie, co zajmie Ci tylko chwilę.

Samouczek dostosowywania i dodawania nowych lokalizacji na Instagramie za pomocą Facebooka

Tworzenie nowej lokalizacji to jeden z najciekawszych tutoriali, jakie mamy na Instagramie, dlatego chcemy pokazać Ci, jak to zrobić. Najciekawsze jest to, że modyfikacji musimy dokonać z poziomu Facebooka. Aby to zrobić, musisz otworzyć sieć społecznościową Facebook. Kiedy już to zrobisz, musisz to zrobić Naciskaj menu, aż dojdziesz do sekcji Lokalizacja..

Rzeczywiście, prawdziwy trik, który kryje się za tym krok po kroku, polega bezpośrednio na wygenerowaniu nowej witryny na Facebooku, a ponieważ wiele treści obu sieci społecznościowych jest bezpośrednio zsynchronizowanych, Zobaczysz, że wtedy te witryny pojawią się na Instagramie. Aby to zrobić, musisz przejść do paska stanu Facebooka i wpisać nową witrynę. Jeśli się nie pojawi, po zakończeniu przewijania w dół zobaczysz, że umożliwi Ci to dodanie lokalizacji poprzez kliknięcie tej opcji.

Po wybraniu tej opcji zobaczysz, że możesz wybrać, do której kategorii chcesz, aby ta nowa lokalizacja należała. Kiedy zapyta Cię, dlaczego go dodałeś, możesz napisać „Dla żartu”. W rzeczywistości jest dokładnie tak samo, jak piszesz, biorąc pod uwagę, że nie mówisz o fizycznym miejscu, które chcesz opisać.

Po utworzeniu tej witryny wszystko, co musisz zrobić, to otwórz aplikację Instagram, a będziesz mógł zobaczyć że gdy otworzysz listę lokalizacji, pojawi się również ta, którą właśnie wygenerowałeś na Facebooku. Jak widać, jest to dość prosty tutorial, który pozwoli Ci w pełni spersonalizować wszystkie Twoje posty na Instagramie.

Wskazówki dotyczące przesyłania zdjęć na Instagram z niestandardową lokalizacją

Przede wszystkim musimy zadbać o to, aby nasze Konto na Instagramie jest zsynchronizowane z Facebookiem a nie e-mailem.

Po wejściu do aplikacji wybieramy zdjęcie według naszych preferencji za pomocą wydaniach i ulepszeniach, które wprowadziliśmy i klikamy opcję Lokalizacja i w pasku wyszukiwania wpisujemy nazwę firmy. Jeśli wykonałeś wszystkie poprzednie kroki, logiczne jest, że w sieci Facebook otrzymasz nazwę swojej marki, którą już wcześniej zmodyfikowałeś.

Jeśli w tej chwili Twoje zarejestrowane imię i nazwisko nadal się nie pojawia, Poczekaj chwilę dłużej, bo czasami zajmuje to chwilę. w pokazywaniu. Być może jest to błąd platformy, który nie został jeszcze ulepszony i którego zespół roboczy nie wyraził się w zapewnieniu prawidłowego rozwiązania.

podstawowy przewodnik dotyczący tworzenia lokalizacji na Instagramie dla biznesu

Słyszeliśmy nawet od użytkowników, że pojawienie się na liście zajęło nawet godzinę, chociaż nasze doświadczenia były zupełnie inne. My, członkowie Look How to Do It Stworzyliśmy ten samouczek, który pojawił się natychmiast wraz z przewodnikiem, który wam dzisiaj pokazaliśmy.

Nie nadużywaj zdjęć geolokalizowanych na Instagramie

Musimy zrozumieć, że mapa używana w zdjęciach na Instagram jest zasobem pozwalającym zwiększyć zasięg Twoich zdjęć, chociaż nie oznacza to, że za każdym razem, gdy tworzysz publikację, obowiązkowe jest zawsze z niej korzystać, w rzeczywistości nie jest to dobry pomysł . Nasza rada jest taka używaj go tylko w miejscach, które chcesz się wyróżnić lub witryny, które Twoim zdaniem są wygodne dla osób śledzących Cię w Twojej sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram