Skip to content

Co się stanie, jeśli zablokuję kogoś na Instagramie?

5 de wrzesień de 2023

„Co się stanie, jeśli zablokuję kogoś na Instagramie?” Jest to jedno z głównych zapytań, jakie otrzymujemy od użytkowników w tego typu sytuacjach, dlatego postaramy się zapewnić rozwiązania, które naszym zdaniem warto rozważyć. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym sensie, jest to, że Instagram, podobnie jak główne sieci społecznościowe, pozwala blokować kogoś, gdy nie chcesz mieć z nim kontaktu.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym względzie, jest to, że jeśli zablokujesz kogoś na Instagramie, osoba ta nie będzie mogła zobaczyć Twojego profilu.ani zdjęć ani filmów. Nie będą też mogli wyszukać Twojego konta i ich zdaniem będzie wyglądało na to, że je usunąłeś. Tak samo musisz wiedzieć, że ta osoba nie zostanie powiadomiona o blokadzie, więc nie musisz się tym martwić.

Oczywiście w tego typu sytuacji musisz wziąć pod uwagę, że jeśli masz konto w Trybie Publicznym, zawsze będą mogli Cię znaleźć i zobaczyć zawartość, jeśli wejdą na Instagram z adresu internetowego, który ma aplikacja. Dlatego jeśli chcesz tego uniknąć, możesz ustawić swoje konto na Instagramie jako prywatne, aby uniknąć problemów.. Z drugiej strony, jeśli Twój profil jest publiczny, będziesz mógł zobaczyć także swoje komentarze pod zdjęciami innych użytkowników, polubienia i w zasadzie całą aktywność, którą wykonujesz.

Co się stanie, gdy zablokuję kogoś na Instagramie?

Przeanalizujmy kilka głównych mitów, jakie istnieją na temat możliwości blokowania użytkowników na Instagramie, abyś wiedział, co konkretnie się zmienia, gdy skorzystamy z tej funkcji.

Jeśli zablokuję kogoś na Instagramie, jego polubienia znikną

Nawet jeśli zablokowałeś kogoś na Instagramie, musisz wiedzieć, że nie spowoduje to zniknięcia jego polubień i komentarzy. The polubienia i komentarze nadal tam będą, chociaż możesz je samodzielnie usunąć ręcznie, bez większych problemów.

Jeśli zablokuję kogoś na Instagramie, przestanie on Cię obserwować

Oczywiście, gdy zablokujemy kogoś na Instagramie, będzie to dokładnie tak, jakby ta osoba przestała nas obserwować i w zasadzie w takich przypadkach osiągamy to, że stajemy się dla tej osoby niewidzialni, to tak, jakbyśmy dla niej zniknęli. Dlatego nie będą mogli zobaczyć Twoich postów, historii ani niczego.

Co się stanie, jeśli polubię zdjęcie zablokowanego użytkownika?

Jeśli zablokowałeś użytkownika i przez pomyłkę spodobało Ci się jedno z jego zdjęć, udawaj, że zupełnie nic się nie stało, bo tak się stanie. Prawda jest taka, że ​​podobne znikną automatycznie, więc w takich przypadkach nie masz się czym martwić.

Jeśli zablokuję kogoś na Instagramie, będzie on mógł zobaczyć moje zdjęcia

Nie, nie będzie mógł zobaczyć żadnego z Twoich zdjęć. Będziesz jednak mógł zobaczyć zdjęcia znajomych, które Cię przedstawiają, pod warunkiem, że będziesz ich obserwować, jeśli mają profil prywatny, lub po prostu uzyskując dostęp do ich profili, jeśli są w trybie publicznym.

Nie będzie mógł zobaczyć Twojego profilu

Jeśli chodzi o konta publicznie dostępne, Każdy ma dostęp do Twoich zdjęć, może je polubić i skomentować. Dlatego zalecamy, jeśli nie chcesz na to pozwolić, przekonwertowanie swojego profilu na prywatny.

To nie tylko uwalnia Cię prawie całkowicie od problemy takie jak spamale zapewni to nowy poziom bezpieczeństwa i kontroli Twojego profilu.

Teraz powinieneś wiedzieć, że jeśli zablokujesz użytkownika, nawet jeśli Twój profil będzie publiczny, będzie on dla niego tak, jakby był „prywatny”. A gdy użytkownik zostanie zablokowany, nie będzie mógł uzyskać dostępu do Twoich zdjęć i filmów, a co za tym idzie, interakcji z nimi. Zupełnie jakby był to profil prywatny.

Nie będziesz mógł przeszukać swojego konta

Oprócz tego, co już zostało powiedziane, zablokowana osoba nie będzie mogła ponownie wyszukać konta osoby, która ją zablokowała. To będzie tak, jakbyś usunął go z sieci społecznościowej. Jeżeli jednak konto jest publiczne, Będzie nadal dostępny, jeśli skomentujesz posty innych użytkowników..

Podobnie, jeśli poprawnie wpiszesz swoją nazwę użytkownika w przeglądarce, możesz uzyskać dostęp do swojego profilu w następujący sposób: https://www.instagram.com/nazwa użytkownika. Chociaż oczywiście, aby uzyskać dostęp w ten sposób, będziesz musiał przeglądać anonimowo, to znaczy bez konta, ponieważ jeśli zrobisz to za pośrednictwem zablokowanego konta, dostęp nadal będzie niemożliwy.

Jak jednak widać, jeśli konto jest prywatne, dostęp do profilu zostanie całkowicie zablokowany.

Nie będzie wiedziała, że ​​ją zablokowałeś

Pytanie wielu użytkowników brzmi: Czy mogą wiedzieć, że ich zablokowałem? Odpowiedź brzmi: nie. To całkowicie tajna akcjaDo. Jedynym sposobem, aby użytkownik mógł się o tym dowiedzieć bez Twojej wiedzy, jest zauważenie, że nie może w żaden sposób wchodzić z Tobą w interakcję za pośrednictwem sieci społecznościowej.

Podobnie nie będziesz mógł wchodzić w interakcję z tą osobą. Na przykład, Jeśli dasz polubienie, zostanie ono usunięte automatycznie.

Czy kiedykolwiek zablokowałeś kogoś na Instagramie?

dołącz do naszego kanału telegram