Skip to content

Jak wyszukiwać i znajdować znajomych lub kogoś na Instagramie – Poznaj ludzi na Instagramie

15 de wrzesień de 2023

Posiadanie przyjaciół i interakcja z nimi to w zasadzie to, co zachęca młodych ludzi do tego korzystać z sieci społecznościowych. Na szczęście twórcy Instagrama wiedzą, że masz znajomych, z którymi chciałbyś nawiązać kontakt, dlatego opracowali strategie, które ułatwiają wyszukiwanie znajomych w sieci społecznościowej, a także komunikację i poznawanie nowych ludzi.

Instagram na przestrzeni lat się rozwija istotne zmiany na platformie. Dla niektórych osób przystosowanie się do nowych warunków jest prawdziwym wyzwaniem. Ale nie martw się! Nie ma w tym nic niemożliwego do opanowania.

Aby trochę wejść w kontekst, ta sieć społecznościowa została zaprojektowana tak, abyś mógł podziel się swoimi ulubionymi chwilami ze swoimi obserwatorami, a także zdjęciami, statusami i innymi.

Jak wyszukiwać osoby na Instagramie?

Aby znaleźć ludzi na Instagramie, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się na platformę, a następnie zacząć synchronizowanie listy kontaktów z telefonu, a następnie dotknij zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu ekranu (jest to Twoje zdjęcie profilowe).

Na stronie Twojego profilu kliknij trzy linie w prawym górnym rogu, aby wyświetlić ustawienia i opcje menu.

  • Kliknij „odkryj ludzi” i połącz swoje kontakty.
  • Naciśnij przycisk „obserwuj” obok osób, które chcesz obserwować z listy znajdującej się w zakładce Kontakty.
  • Możesz także obserwować osoby z zakładki „sugerowane” w tej sekcji menu.
  • Można też udać się do Ustawienia główne klikając koło zębate „ustawienia” na dole menu.
  • Klikając „obserwuj i zapraszaj znajomych” i śledź tam kontakty lub zapraszaj znajomych.

Jak znaleźć znajomych z Facebooka na Instagramie?

Instagram miał kiedyś opcję, która na to pozwalała wyszukaj znajomych ze swoich kontaktów na Facebookuw ustawieniach po połączeniu konta na Instagramie z kontem na Facebooku.

Niektórzy ludzie odnieśli sukces zainstaluj starszą wersję aplikacji Instagram, aby uzyskać dostęp do tej funkcji, ale nie zalecamy jej wypróbowywania. Zamiast tego spróbuj przeszukać znajomych po imieniu lub udostępnij swój identyfikator na Instagramie na Facebooku i zaproś znajomych, aby Cię obserwowali.

Jak przeszukiwać Instagram według numeru telefonu?

Możesz spróbować wyszukać numer telefonu na stronie Główne wyszukiwanie na Instagramie, Jednak wyszukiwanie numerów telefonów sprawdza się przede wszystkim w przypadku firm, które mają numer telefonu w swoim profilu lub tagu lokalizacji. Jeśli chcesz znaleźć kogoś na Instagramie po numerze telefonu, pamiętaj o dodaniu tej osoby jako kontaktu w swoim telefonie.

Jak znaleźć czyjś profil według nazwy użytkownika?

Ta opcja jest nieco prostsza, ponieważ if znasz czyjeś imię na Instagramie, możesz go wyszukać, klikając lupę na dole aplikacji.

W tej samej opcji możesz wyszukiwać określone konta, śledzić hashtagi i miejsca. W miarę spędzania czasu na Instagramie aplikacja będzie coraz częściej rozpoznawać typ treści, którymi lubisz się cieszyć, a zakładka wyszukiwania zostanie wypełniona sugerowanymi kategoriami i postami, które mogą Ci się spodobać.

Jak zaprzyjaźnić się na Instagramie?

Jeśli chcesz poznaj nowe osoby na platformie, Jest to naprawdę proste, gdyż aby tego dokonać, wystarczy wziąć pod uwagę kilka aspektów.

instagram na ekranie telefonu komórkowego i laptopa

  1. Zobacz, kogo obserwują Twoi znajomi. Jest prawdopodobne, że Twoi znajomi polubią to samo, co Ty, więc też będą obserwować osoby, które Ty lubisz. Ty po prostu musisz kliknij swoje listy obserwujących lub obserwuj i szukaj osób, które wydają się Cię lubić, jest to łatwy sposób na znalezienie nowych ludzi.
  2. Zobacz, kogo obserwują Twoi obserwujący: Osoby, które Cię obserwują, prawdopodobnie podążają za innymi osobami, które mają bardzo podobny styl do Twojego. To kolejny łatwy sposób na znalezienie potencjalnych nowych znajomych na Instagramie.

To tylko kilka sposoby na znalezienie przyjaciół lub ludzie nowość w słynnym serwisie społecznościowym Instagram. Podczas interakcji z nieznajomymi musisz tylko pamiętać, że musisz zachować ostrożność, aby uniknąć złych chwil.

dołącz do naszego kanału telegram