Skip to content

Jak po raz pierwszy skonfigurować Google Home Mini lub Google Nest w języku hiszpańskim

9 de październik de 2023

Google Home mini to inteligentny głośnik Google. Poniżej pokażemy Ci, jak go skonfigurować po raz pierwszy i jak działa. To urządzenie, które Dzięki Asystentowi Google możesz kontrolować absolutnie wszystkie inteligentne urządzenia w domu.a także uzyskać ważne informacje.

Ten mały i przenośny głośnik sprawdzi się jako asystent w naszym domu gdzie możemy zaprogramować wszelkiego rodzaju aktywności wraz z aplikacjami na naszym smartfonie. Niektóre funkcje, które możemy zaprogramować to: alarmy, tłumaczenia, wykonywanie obliczeń, przekazuje nam informacje pogoda i ruchbędziemy mogli posłuchać muzyki lub nawet przeczytaj nam codzienne wiadomości.

Wiemy już, jak bardzo jest przydatny i co nam daje podczas pełnienia swojej roli asystenta. Teraz nauczymy Cię, jak to zrobić pierwsza konfiguracja Google Home Mini.

Początkowa konfiguracja Google Home Mini

Ależ oczywiście, Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to podłączyć urządzenie do domowego źródła zasilania.. Jeśli zrobiłeś to poprawnie, zobaczysz, że u góry zaświeci się lampka, co będzie oznaczać, że jest prawidłowo podłączony.

W tym momencie musisz uruchom aplikację Google Home na swoim smartfonie, aż oba urządzenia się zsynchronizują. Następnie można skonfigurować terminal pod kątem podstawowych zagadnień, oczywiście z poziomu sekcji Konfiguruj.

To oczywiście ważne oba urządzenia są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi żeby dobrze działały. Jeśli wolisz, możesz określić, że Google Home będzie od tej chwili zapisywać hasło.

Pierwszy krok w konfiguracji samo w sobie ma związek z faktem, że Home rozpoznać twój głos, przez co będziesz musiał z nim chwilę porozmawiać, powtarzając zdanie, które w danym momencie podpowiada Ci system. Po tym teście głosu będzie gotowy i będzie w stanie rozpoznać Twój głos.

Zarządzaj Google Home

Od tego momentu system zacznie działać poproś o kilka danych osobowych dzięki czemu wyniki, które pokazuje, są bardziej precyzyjne, chociaż w każdym razie wszystko zawsze będzie zależeć od tego, ile chcesz udostępnić serwisowi.

Potem przychodzi czas konfigurować i synchronizować wiele aplikacji z których możesz skorzystać na tej platformie, wśród których są takie jak Spotify, Netflix, YouTube, Marca, El País, El Mundoi wiele innych, najbardziej poszukiwanych przez użytkowników.

Możesz również dodaj swoje konto e-mail jeśli zamierzasz otrzymywać wiadomości e-mail w tym kreatorze. We wszystkich przypadkach, o których wspominaliśmy wcześniej, musisz oczywiście dodać nazwę swojego profilu i hasło.

Już prawie skończyłeś Możliwe jest również dodanie Smart TV lub Chromecasta do tego urządzeniawięc jeśli chcesz zobaczyć jakąś treść na dużym ekranie, możesz zapytać Google Home.

W tym momencie dojdziesz do ostatniego ekranu, na którym aplikacja Home poinformuje Cię o zakończeniu procesu konfiguracji Google Home z Twoim imieniem i nazwiskiem, a następnie pokaże Ci wiele funkcji, które możesz stąd wdrożyć, kiedy tylko chcesz.zarządzaj swoim domem Google

Jak wydać polecenie Asystentowi Google

Już po wstępnej konfiguracji Będziemy musieli mu wydać tylko te rozkazy, których potrzebujemy i zrobimy to poprzez modlitwę”Hej, Google„, a następnie kolejność. Polecenia mogą obejmować niemal wszystko, co przyjdzie Ci do głowy, od opowiedzenia dowcipu po opowiedzenie, jak brzmi wieloryb. Możesz połączyć jego funkcje z platformami takimi jak między innymi Google Plus, Google Chrome.

Co mogę zrobić z moim Google Home Mini?

Platformy zostały już skonfigurowane Z poziomu asystenta możesz aktywować swój ulubiony serial Netflix na swoim Smart TV po prostu mówiąc im lub na przykład opowiadając Ci o najważniejszych wiadomościach z El País, albo o tym, że chcesz słuchać muzyki klasycznej ze Spotify, aby rozpocząć naukę lub chcesz się skoncentrować.

Kolejną specjalną funkcją jest to, że mówisz mu, czego chcesz posłuchaj historii filmu Kraina Lodu 2 dla swojej córki i w tym przypadku tak jest ekskluzywne treści w tego typu funkcjach, więc musisz znać wszystkie opcje i maksymalnie je wykorzystać. To wszystko i jeszcze więcej możliwości, jakie daje nam ten mały, ale potężny asystent.

dołącz do naszego kanału telegram