Skip to content

Jak zweryfikować moje konto Google po sformatowaniu lub twardym resecie telefonu komórkowego

26 de maj de 2023

Kiedy przywracamy telefon do fabryki, jednym słowem zostawiamy go tak, jakby przed chwilą był nabylibyśmy. Bez żadnych aplikacji, które pobraliśmy, bez zdjęć i filmów, które zrobiliśmy, ani żadnych dostosowań, które wprowadziliśmy.

Zaletą resetowania telefonu do ustawień fabrycznych jest to, że wiele (jeśli nie prawie wszystkie) problemy z oprogramowaniem Są one rozwiązywane po twardym resecie.

Prawdziwy problem pojawia się, gdy po przywróceniu ustawień fabrycznych telefon prosi o konto Google.Jak możemy rozwiązać ten problem? Chodźmy go zobaczyć kontynuacja.

Przywróciłem telefon i prosi o konto Google, co mam teraz zrobić?

Wykonanie formatu telefonu jest bardzo przydatne. Na przykład, jeśli zapomniałeś wzoru lub hasła, po twardym resecie możesz ponownie korzystać z telefonu Bez problemu. Chociaż jedynym „minusem” jest właśnie to, że cała zawartość jest usuwana.

Teraz nowa „pasta” specjalnie dla tych ludzi, którzy kupują Używane telefony z najnowszymi wersjami Androida.

Czy to Google uruchomił dość ciekawy system bezpieczeństwa, który sparować telefon z pierwszym zarejestrowanym kontem Google.

W ten sposób, gdy ktoś próbuje przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, musi znać dane z tego konta. To zabezpieczenie na wypadek kradzieży lub zagubienia telefonu i nikt nie chce go zwrócić.

W ten sposób próbująodebrać pragnienie” złodzieje od kradzieży urządzeń, które nie będą odsprzedawane.

Wszystko, co musisz wiedzieć o swoim koncie Google

Jak dobrze wiemy, Twoje konto Google jest do tego przyzwyczajone dostęp do wszystkich usług i produkty Google. W niepowołanych rękach mogą przysporzyć wielu kłopotów. Ale nie jesteś bezbronny.

Wśród wielu kont użytkowników, które utworzyłeś, konto Google jest jednym z najcenniejszych. Chociaż zależy to od każdego, to konto zapewnia dostęp do usług jako popularna jak sama wyszukiwarka Google, YouTube, Gmail, Dysk Google, Mapy Google, Android i długa lista usług, aplikacji i urządzeń.

Co więcej, z identyfikatorem Google, na który możesz się zarejestrować usługi stron trzecich. Krótko mówiąc, jeśli ktoś wszedł na twoje konto Google, będzie miał dostęp do dziesiątek usług, z których korzystasz na co dzień, aby mógł uzyskać informacje, dane i pliki osobiste.

Z tego powodu ważne jest, aby Twoje konto Google było bezpieczne. Tak jest w przypadku wszystkich twoich internetowe konta użytkownikówale w przypadku Google więcej.

I na szczęście samo Google poprawia swoje Opcje zabezpieczeń aby utrudnić komuś włamanie się na Twoje konto Google. Ale chodźmy na części.

wykrywanie intruzów

Zacznijmy od sprawdzenia, czy ktoś chce lub udało mu się uzyskać dostęp do Twojego konta Google. Zwykle nie musisz nic robić ze swojej strony, aby otrzymać powiadomienie o niepożądanym dostępie lub nieznana aktywność.

Domyślnie po zalogowaniu się na konto Google na urządzeniu lub nowa przeglądarkaautomatycznie otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą adres IP dostępu i lokalizację, a także urządzenie i/lub system operacyjny.

Oczywiście, jeśli to ty się zalogowałeś, nie musisz się martwić. W przeciwnym razie musisz podjąć kroki w celu zabezpieczenia swojego konta Google.

zapamiętaj hasło nazwy użytkownika poczty e-mail

Jak krok po kroku zweryfikować swoje konto Google

Jeśli przez pomyłkę kupiłeś odsprzedany telefon, masz kilka opcji rozwiązania tego problemu. Jeśli masz Skontaktuj się z byłym właścicielem z telefonu powinieneś móc poprosić o dane telefonu, aby móc dalej korzystać z urządzenia.

Teraz, jeśli konto należy do Ciebie, ale zgubiłeś hasło lub dane dostępowe. Jedyną alternatywą jest wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] wyjaśniając sytuację tak szczegółowo, jak to możliwe, aby ci pomóc Rozwiąż problem.

Dobrym pomysłem byłoby również posiadanie biletu lub rachunek telefonu ręcznie, aby sprawdzić, czy rzeczywiście jest on Twoją własnością.

Zawsze zalecamy, aby szczegóły konta e-mail, którego używasz do większość aplikacji dobrze je przechowuj. Ponieważ możesz stracić hasło do jakiejś sieci społecznościowej lub aplikacji. Ale tak długo, jak masz konto e-mail, możesz łatwo odzyskać inne konta, z którymi się kręcisz.

Czy udało Ci się wejść na swoje konto Google bez problemów?

dołącz do naszego kanału telegram