Skip to content

Najlepsze strony i aplikacje do tworzenia komiksów i mang na komputerze lub telefonie komórkowym

7 de październik de 2023

Wiemy to wielu miłośników komiksów Nadal uwielbiasz klasyczny pomysł pójścia do ulubionego sklepu z komiksami, ale rzeczywistość jest taka, że ​​dziś możliwości w tej dziedzinie znacznie się rozszerzyły dzięki istnieniu miejsc, w których można znaleźć komiksy w Internecie.

Oprócz możliwości czytania ulubionych historii, ostatnio stało się to również modne twórz własne komiksy onlinepozwalając fanom powieści graficznych zbliżyć się do marzenia o byciu kolejnym Stanem Lee i stworzyć postacie, które będą mogli zobaczyć użytkownicy na całym świecie, możesz z łatwością otwierać pliki CBR lub CBZ.

Zrób komiks przekonań

Na tej stronie znajduje się duża liczba postacie o różnych aspektach które możemy wykorzystać w naszych opowieściach w wygodny i prosty sposób. Możemy pisać własne historie i wykorzystywać w nich postaci proponowane przez stronę, dzięki czemu wszystko jest dla nas w miarę proste.

Oddział superbohaterów

SuperHero Squad to strona zaprojektowana specjalnie, aby zapewnić najmłodszym rozrywkę przy użyciu biblioteki Super Hero Squad, w której możemy znaleźć większość postaci Marvela, takich jak Iron Man, Wolverine, Thor i Hulk.

ArtisanCam

Ta strona jest przeznaczona nie tylko do tworzenia komiksów, ale do wszelkiego rodzaju cyfrowe kreacje artystyczne. Jego interfejs jest dość prosty, więc nie musisz mieć wcześniejszej wiedzy na temat projektowania cyfrowego, aby go uzyskać. Łatwy w obsłudze i z wieloma opcjami, jedna z najlepszych możliwości.

Paski bitowe

Świetna strona do tworzenia komiksów online z setkami narzędzi i postaci, które pozwalają tworzyć naprawdę ciekawe komiksy za darmo i bardzo łatwo. W Bitstrips możesz nie tylko tworzyć własne paski, ale także poznać innych artystów z branży.zaprojektuj komiks online

Pixton dla zabawy

Pixton pozwala tworzyć w pełni spersonalizowane postacie aby wprowadzić je do swoich komiksów, abyś mógł w prosty sposób i bez zbytnich komplikacji stworzyć swój najbardziej osobisty komiks, istnieją również aplikacje, w których możesz czytać swoje komiksy.

Generator pasków

Strip Generator to bardzo ciekawy edytor komiksów, który pozwala tworzyć czarno-białe komiksy, nawet jeśli nie masz pojęcia o rysowaniu. Dzięki bardzo prostemu systemowi przeciągnij i upuść Do wyboru mamy tła, postacie i wiele innych opcji.

Logicznie rzecz biorąc, jeśli przeszukasz Google, znajdziesz wiele innych stron, na których możesz tworzyć komiksy online, ale polecamy te strony, abyś mógł wyrazić swoją opinię. pierwsze kroki w branży.

Narzędzia do tworzenia komiksów online

płótno

Mimo że nie są one całkowicie bezpłatne, ponieważ najbardziej wyrafinowane szablony zawsze mogą być płatne możesz przesłać szkic na stronę i stamtąd edytuj ten sam komiks bez żadnego problemu.

Ten również cPosiada aplikację zarówno na iOS jak na Androida, co ułatwia pracę, ponieważ bez problemu można z niego korzystać na telefonie komórkowym lub tablecie.

White Comics: Stwórz swój komiks!

Dzięki bardzo prostemu interfejsowi oferuje projekt w wersji 2D przypominający te, które można zobaczyć w gazetach. Dzięki szerokiej gamie obiektów narzędzie jest proste w obsłudze, co pozwala na bezproblemowe tworzenie komiksów. To nie jest potrzebne brak rodzaju rejestracji lub kup, ponieważ jest całkowicie darmowy, wystarczy wybrać scenariusz, który chcesz opracować.

Storyboard To

Idealny dla tych, którzy chcą mieć szeroką gamę elementów, zarówno w projektowaniu, jak i montażu, jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą tworzyć scenorysymożliwość dodania dowolnej liczby paneli i korzystania z nieskończonych gotowych projektów, które oferuje to narzędzie. Chociaż jest to narzędzie płatne, oferuje 15 dni za darmo, podczas których możesz cieszyć się jego usługą i zdecydować, czy warto, w zależności od tego, co masz zamiar zaprojektować, możesz czytać komiksy na swoim Kindle.

Medibang Paint Pro

Jeśli szukasz lepszego wykończenia, projektu i możliwości posiadania niezliczone szablony do rysowania, jest to najbardziej odpowiednie narzędzie. Chociaż wymagana jest wiedza z zakresu projektowania i ilustracji.

Każde z tych narzędzi ma to, co najlepsze elementy do projektowania komiksówoferując tym, którzy chcą projektować, możliwość wyboru tego, który jest dla nich najbardziej odpowiedni i jaki projekt mają na myśli.

dołącz do naszego kanału telegram