Skip to content

Najlepsze aplikacje do czytania komiksów na Androida lub iPhone’a do pobrania i wypróbowania

5 de październik de 2022

Jeśli jesteś fanem komiksów lub mangi, ten artykuł z pewnością Cię zainteresuje. W Internecie jest wiele komiksów, które można pobrać w formacie PDF i innych formatach. Jednak czasami jest to problem dla ekranów wyświetlacza. iPhone’y i Androidy, ponieważ jego cale nie zawsze pasują do rozmiaru pobranego formatu. Ale w tym artykule wymienimy najlepsze aplikacje do czytania komiksów z iPhone’a lub Androida i zapomnij o tym problemie.

Wiemy, że wraz z postępem technologicznym czytanie komiksów fizycznych to już przeszłość. Era cyfrowa jest teraz potężniejsza niż kiedykolwiek, a dzięki temu przyniosła wiele możliwości czytania ulubionych historii z urządzenia. Nie przegap najlepszych stron i aplikacji do tworzenia komiksów lub mangi na komputerze lub telefonie komórkowym

Aplikacje do czytania komiksów z iPhone’a lub Androida

Zapał komiksowy (dla iPhone’a)

Jest to jedna z aplikacji do czytania komiksów, która bardzo dobrze dopasowuje się do wszystkich rodzajów ekranów. Umożliwia pobieranie plików w formatach PDF, CBZ, CBR, ZIP i RAR. Jest to również doskonała aplikacja do porządkowania komiksów nawet w folderach i w różnej kolejności.

Posiada różne funkcje, które pozwalają nam skalować strony, niezależnie od tego, czy czytamy z ekranem w trybie poziomym, czy pionowym. Również przenoś, usuwaj i kopiuj pliki w bardzo prosty sposób, między innymi. Jedynym szczegółem jest to, że ta aplikacja jest płatna, ale oznacza to dobrą inwestycję, aby cieszyć się czytaniem Twoje ulubione komiksy.

SideBooki (dla iPhone’a i Androida)

Jest to całkowicie darmowa aplikacja do odczytu plików PDF, ZIP, CBZ, RAR i CBR i ciesz się najlepszymi komiksami bez problemów z wyświetlaniem. Dawniej ta aplikacja była przeznaczona wyłącznie na iPhone’a lub iPada; jednak wersja na Androida jest już dostępna w Google Play.

To jedna z aplikacji dla czytać bardziej zróżnicowane komiksy; że zawiera animacje dla każdej ze stron czytanego pliku; nawet taki, który symuluje prawdziwe przewracanie kartki papieru, dzięki czemu możesz przeżyć lepsze wrażenia.

Możesz skonfigurować ekran twój komiks lub manga i dodaj do zakładek stronę, na której się znalazłeś. Oprócz opcji umieszczenia hasła na czytanym pliku. To i wiele innych funkcji. Czytaj i twórz postacie, które mogą zobaczyć użytkownicy na całym świecie, możesz łatwo otwierać pliki CBR lub CBZ

Przeglądarka komiksów (dla Androida)

Tutaj wkraczamy w świat Androida. Umożliwia pobieranie komiksów w formatach CBZ/ZIP, LCA, JPEG, PNG i BMP. Ta aplikacja umożliwia łatwe powiększanie i przewracanie strony. Oprócz umożliwienia nam odczytywania plików znajdujących się w pamięci wewnętrznej naszego telefonu komórkowego, na przykład w pamięci SD; wystarczy poszukać w katalogu miejsca, w którym przechowywane są nasze komiksy.

Przeglądarka komiksów (dla Androida)

Jest to bardzo lekka aplikacja, waży około 500 KB. Jest jednak kompatybilny ze wszystkimi typami plików w formatach CBR, CBZ, RAR, ZIP, JPG, GIF, PNG i BMP. Chociaż nie jest to aplikacja z najlepszym interfejsem i jest nieco ograniczona pod względem funkcji. Na przykład nie możemy przesuwać palcem, aby przewrócić stronę, jak to się zwykle dzieje; ale do tego jest przycisk znajdujący się z boku ekranu.

Mimo że nie jest jednym z bardziej wyszukane aplikacje, jeśli jest to bardzo przydatne w spełnieniu swojego celu. Pozwala nam czytać komiksy w dowolnym z kompatybilnych formatów i cieszyć się doświadczeniem, którego właśnie szukamy. A wraz z jego niewielką wagą możemy go polecić.przeczytaj komiksy na Androida

ComicXology (platforma do czytania komiksów)

Nie możemy odejść bez polecenia jednej z najsłynniejszych platform zakupionych przez Amazon, związanych ze światem komiksów. Wielu, odnosząc się do tego, mówi, że to, co to jest Netflix dla filmów to ComicXology dla komiksów.

Ta strona sprzedaje ogromną ilość komiksów, mangi, powieści graficznych i nie tylko. Ma różne gatunki, takie jak komedia, suspens, horror, romans i akcja. I będziesz zainteresowany, aby wiedzieć, że współpracuje z najbardziej znanymi wydawcami, takimi jak Komiksy Marvela i DC Comics.

Jest to zgodne ze wzorem podobnym do tego z Netflix, Cóż, oferuje swoim użytkownikom usługę subskrypcji, dzięki czemu masz dostęp do całej jej zawartości.

Oto niektóre z aplikacji do czytania komiksów z iPhone’a lub Androida, które zalecamy czytanie komiksów lub mangi na Kindle Fire.

Nie czekaj dłużej i zanurz się w świecie swoich ulubionych historii. Jeśli Ty też chcesz wiedzieć najlepsze strony do pobierania komiksówtutaj zostawiamy Ci link, w którym wyjaśniamy, jak to zrobić.

dołącz do naszego kanału telegram