Skip to content

Jak zarejestrować się na WeChat i połączyć się bez użycia numeru telefonu lub kodu QR

20 de wrzesień de 2023

To normalne, że to czujesz interesować się zarejestruj się na WeChat, ponieważ jest to aplikacja bardzo różnorodna, oferująca wszelkiego rodzaju usługi. Obejmują one: przesyłanie wiadomości, rozmowy wideo, wiadomości głosowe, udostępnianie zdjęć, reżyserowanie, publikowanie historii i nie tylko, a wszystko to z tej samej aplikacji, mającej wiele podobieństw do WhatsApp, Facebooka i innych aplikacji.

WeChat to nowa sieć komunikatorów internetowych, którego głównym celem jest podbicie tych samych użytkowników, którzy do tej pory używali WhatsApp do komunikacji między sobą, i robi to poprzez szereg interesujących funkcji, które sprawiły, że ogromna liczba osób uznała, że ​​jest to w rzeczywistości lepsza aplikacja niż Z Facebooka.

Oczywiście, jak większość użytkowników po tej stronie świata, nie są do tego przyzwyczajeni. Biorąc pod uwagę, że jest to aplikacja chińskiego pochodzenia, tzw Jest najczęściej używany na kontynencie azjatyckim, Podczas korzystania z niego możesz napotkać problemy, dlatego poniżej chcemy pokazać, jak możesz zarejestrować się na WeChat bez problemów i bez konieczności podawania numeru telefonu.

Jak zarejestrować się na WeChat bez podawania numeru telefonu?

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że ogólne funkcjonowanie WeChat jest podobny do wspomnianego WhatsAppponieważ zasadniczo został opracowany tak, abyśmy mogli rozmawiać z naszymi kontaktami, a także z każdym, kogo spotykamy, o ile oni również korzystają z tej aplikacji.

nie troszczyć się Gdzie na świecie się one znajdują?jest to jedna z ogromnych zalet tej aplikacji i coś bardzo ważnego, co należy wziąć pod uwagę.

Poza tym, podobnie jak w przypadku większości sieci komunikacyjnych, powszechne jest przekonanie, że absolutnie potrzebujesz numer telefonu do rejestracji w nim, a poniżej przekonamy się, ile jest w nim prawdy.

Flanele z ikoną wechat

Jak mieć WeChat bez numeru telefonu?

Musimy o tym powiedzieć, że podobnie jak w WhatsApp, praktycznie mamy obowiązek weryfikacji konta aby móc wysyłać i odbierać wiadomości na naszym profilu WeChat, a do tego bez wątpienia potrzebujemy numeru telefonu.

Nawet proces Rejestracja w WeChat zatrzymuje się automatycznie na wypadek, gdybyśmy nie mieli numeru telefonu, aby dokończyć procedurę, a ci, którzy próbowali, komentują, że nie da się dodać fałszywego numeru ani w żaden sposób oszukać systemu.

Dzieje się tak, ponieważ proces Weryfikacja tożsamości jest zbyt dokładnaa ponieważ jest to popularna aplikacja w Chinach, możemy stwierdzić, że procedury będą bardziej rygorystyczne niż w przypadku innych aplikacji.

Co możesz zrobić w tym przypadku?

Biorąc pod uwagę to, co zostało wspomniane powyżej, już zdałeś sobie sprawę, że Niezbędne jest posiadanie numeru telefonu stosowne, aby móc zarejestrować się w tej wspaniałej sieci społecznościowej.

Ale z drugiej strony istnieje możliwość, że możesz spróbować użyć numer telefonu, którego używasz obecnie, aby zweryfikować za jego pomocą konto i móc dokończyć rejestrację, a następnie możesz nadal korzystać z aplikacji nawet jeśli zmieniłeś numer, przynajmniej do czasu, aż ktoś inny odbierze go w przyszłości.

W podsumowaniu, do rejestracji nie potrzebujesz tylko numeru na WeChat, ale ważne jest też, aby numer telefonu, który dodajesz do swojego konta, był tym, którego aktualnie używasz, w przeciwnym razie nie będziesz mógł przejść przez etap weryfikacji niezbędny do wykonania zadania.

Jeśli nie możesz pomyślnie zarejestrować się w WeChat, nie zniechęcaj się, ponieważ Istnieje wiele podobnych aplikacjitakie jak WhatsApp, które zapewniają praktycznie te same usługiTak niż WeChat. Bez konieczności konfiguracji numeru telefonu i bez konieczności przechodzenia przez rygorystyczny proces weryfikacji tożsamości.

Także, jeśli tego chcesz rozmawiaj ze znajomymi i bliskimi za darmo i szybko. Możesz się z nimi zgodzić, aby oni, biorąc pod uwagę Twoją sytuację, mogli to zrobić znajdźcie razem aplikację co jest równie wygodne dla każdego.

dołącz do naszego kanału telegram