Skip to content

Najlepsze aplikacje do wydobywania danych od ludzi

17 de lipiec de 2023

Obecnie technologia ułatwia nam życie na wiele sposobów, a jednym z nich jest właśnie pozyskiwanie informacji o osobach, firmach czy pojazdach. W ten sposób i dzięki internetowi i niektórym aplikacjom możliwe jest uzyskanie odpowiednich informacji o konkretnej osobie. Być może uległeś wypadkowi lub chcesz znaleźć osobę, której nie widziałeś od dawna, z jakiegokolwiek powodu, obecnie można poznać czyjeś dane publiczne, po prostu mając ich RUT. Jak to możliwe? Korzystanie z dość prostych aplikacji, ale z dużym potencjałem, który zostawię ci trochę poniżej.

Informacje uzyskane za pośrednictwem tych aplikacji są tym, co można uzyskać ze stron internetowych znających RUT danej osoby, dlatego nie jest tak, że będziesz mógł uzyskać prywatne informacje na jej temat.

Dlatego jeśli szukasz aplikacji do uzyskiwania danych osoby, a nawet firmy lub pojazdu, aplikacje, które omówię poniżej, są idealne do tego, co musisz zrobić.

Aplikacje do wydobywania danych od ludzi

ruter: Jedyne, co musisz wiedzieć, to RUT lub możesz to zrobić nawet z nazwiskiem tej osoby, w każdym razie z Rutificador będziesz mógł znaleźć całkiem interesujące informacje o dowolnej osobie, o której chcesz wiedzieć. Jest dość prosty w użyciu i nie jest marnowany, z tego linku będziesz mógł znaleźć daną aplikację.

Wiele DANYCH: Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja jest idealna do wyszukiwania różnorodnych informacji nie tylko o osobach, ale także o firmach i pojazdach. W ten sposób, aby znaleźć pojazd, możesz użyć patentu, aby znaleźć różne informacje na jego temat. Dodatkowo z RUT znajdziesz dane o osobie iw ten sam sposób możesz pozyskać dane o firmach. Będziesz musiał tylko kliknąć ten link.

Aby korzystać z aplikacji, musisz oczywiście mieć internet i są one ważne tylko dla osób mieszkających w Chile, również w przypadku, gdy chcesz wyszukaj osoby według imienia i nazwiska oraz daty urodzeniaale poprzednie aplikacje nie są dla Ciebie przydatne, więc nie wahaj się zostawić nam komentarza poniżej, a my postaramy się znaleźć inną aplikację, aby uzyskać dane, których szukasz.

W ten sam sposób, jeśli chcesz polecić aplikację do wyszukiwania danych osób, możesz zostawić nam jej nazwę w komentarzach, po jej analizie dodamy ją do artykułu.

dołącz do naszego kanału telegram