Skip to content

Jak pobrać i zainstalować IntoLive Android, aby tworzyć zdjęcia na żywo

8 de październik de 2023

Jeśli jesteś osobą, która Bardzo podobają mi się fotografiepo co jesteś, to musisz mieć tę aplikację na swoim telefonie, zapewniam, że nie pożałujesz.

Najprawdopodobniej tak samo wielu ludzi wykorzystujesz zrobione zdjęcia do przesyłania do sieci społecznościowych, a może używasz aplikacji do edycji zdjęć, Dlatego mówię Ci, że musisz pobrać IntoLive na Androida.

W przeciwieństwie do innych narzędzi do edycji zdjęć, które za jego pomocą masz setki opcji Oprócz dodawania efektów specjalnych i innych szczegółów możesz edytować gify, a nawet tworzyć lub edytować wideo.

Myślę, że choć trochę Cię przekonałem, więc jeśli już zdecydowałeś, powiem Ci, jak to zrobić. zrobić, aby go pobrać chociaż najpierw opowiem o niej trochę więcej.

Na czym polega IntoLive, jakie są jego zalety?

Dzięki tej aplikacji będzie to możliwe konwertuj filmy i gify na zdjęcia na żywoktóre są czymś więcej niż kombinacją różnych obrazów ułożonych w sekwencję, ale pokazują także animowane obrazy, które zwykle można zobaczyć w sieciach społecznościowych.

Ale to nie wszystko, co możesz zrobić, ponieważ posiada także edytor wideo, za pomocą którego możesz wycinać i dodawać inne efektów do swoich nagrań.

Jego interfejs jest prosty i przyjazny dla użytkownika, więc nie musisz być specjalistą ekspert od edycji zdjęć aby móc z niego korzystać, wręcz przeciwnie, zdasz sobie sprawę, że jego użycie jest w rzeczywistości bardzo łatwe.

Chociaż nie ma wątpliwości, że główna idea, z którą możesz tego użyć Chodzi o robienie zdjęć na żywo, ponieważ to one są najczęściej oglądane w sieciach społecznościowych, a nawet pomoże Ci to zyskać popularność na Facebooku.

Dzięki tej aplikacji nie będziesz już musiał oglądać, jak inni przesyłają i edytują te obrazy, aby teraz wyglądały tak jak Ty Możesz także zrobić, co chcesz.

Chociaż pobranie go na telefon komórkowy z Androidem nie będzie takie łatwe, ponieważ tak jest Wyłącznie dla telefonów z systemem operacyjnym iOS ale dzięki plikom APK możesz to mieć bez problemów.

Twórz niesamowite animowane tapety ze swoimi ulubionymi filmami i GIF-ami.

IntoLive bardzo szybko wykonuje zdjęcia na żywo. Konwertuj filmy i pliki GIF na zdjęcia na żywo, których możesz używać jako Tapeta.

Dostosuj najlepsze tła Na żywo na ekranie blokady i pochwal się znajomym w mediach społecznościowych.

Charakterystyka:

Zrób zdjęcie na żywo

• Konwertuj swoje zdjęcia na zdjęcia na żywo.

• Konwertuj swoje filmy na zdjęcia na żywo.

• Konwertuj pliki GIF na zdjęcia na żywo.

• Konwertuj zdjęcia w trybie zdjęć seryjnych na zdjęcia na żywo.

• Importuj pliki GIF lub filmy ze swojego komputera, korzystając z funkcji udostępniania plików w iTunes lub przez Wi-Fi.

• Kompatybilny z trybem aparatu.

• Umożliwia edycję istniejących zdjęć na żywo

Edytuj zdjęcie na żywo

• Płótno

ekskluzywny system operacyjny telefonów

Wzory tapet na żywo

Tryb tapety: obsługuje konwersję rozmiaru tapety dowolny plik. Podzielony ekran na 2, 3, 4 części: na każdym podzielonym ekranie można użyć innego zdjęcia lub filmu

• Różne kolory tła

• Ustaw wybrane zdjęcie jako tapetę

• 30 różnych filtrów

• Regulacja prędkości odtwarzania

• Użyj gestu szczypania, aby powiększyć i dostosować rozmiar i lokalizację wideo

• Powtarzanie wideo w celu konwersji zdjęć na żywo

Edytuj zdjęcie kluczowe

• Zmień zdjęcie kluczowe swoich zdjęć na żywo za pomocą nowego zdjęcia

• Dodaj tekst/naklejkę

• Dodaj efekty specjalne (rozmycie, piksel).

W aplikacji możesz ustawić animowane tło Ustawienia > Tapeta. Tylko urządzenia starsze niż 6S obsługują funkcję tapety na żywo.

Jak łatwo pobrać IntoLive na Androida

Możesz pobrać IntoLive na Androida To nie jest takie proste podobnie jak z innymi aplikacjami, bo nie ma ich w sklepie, ale zapewniam, że to też nie jest takie trudne.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać plik APK aplikacji. Zanim klikniesz miejsce, w którym jest napisane pobierz, musisz zobaczyć, że tak jest zgodny za pomocą telefonu komórkowego, jeśli wszystko pójdzie dobrze, pobierz plik.

Po zakończeniu pobierania wystarczy wyszukać plik Uruchom i rozpocznie się instalacja aplikacji na Twoim telefonie.

Może to zająć trochę czasu, ale po zakończeniu instalacji będziesz mógł zobaczyć, że działa tak samo jak każdy inny. Nie marnuj więcej czasu i zacznij tworzyć własne zdjęcia na żywo aby podzielić się nim ze znajomymi.

Czy udało Ci się łatwo zainstalować i używać IntoLive?

dołącz do naszego kanału telegram