Skip to content

Pobierz klucz przerwania Wi-Fi | Zobacz jak to zrobić

2 de październik de 2023

Obecnie sygnały Wi-Fi są dostępne w większości miejsc i bardzo często można je znaleźć w prawie każdym zakątku miasta, ale czasami kończy się nasz pakiet danych i jesteśmy zależni wyłącznie od sieci Wi-Fi i jak sobie radzimy? w różnych miejscach i chcemy być zawsze połączeni, wchodzimy do różnych sieci Wi-Fi, ale czasami spotykamy się z małą niedogodnością polegającą na tym, że sieci mają kod dostępu i jest to klucz, który zna tylko właściciel wspomnianej sieci, i choć może się to wydawać niemożliwe, dzisiaj będziemy mówić o super narzędziu, jakim jest łamacz haseł Wi-Fi, który pozwoli nam uzyskać dostęp do wspomnianej sieci.

Łamacz zamków

Nam może się to wydawać prostym zadaniem, ale rzeczywistość jest taka, że ​​mówimy o czymś bardzo złożonym, ponieważ nie wszystkie sygnały Wi-Fi są takie same, ponieważ mają różne częstotliwości, różne rodzaje szyfrowania, różne kanały i różne rodzaje zabezpieczeń, takie jak blokowanie komputerów Mac, które mogą podłączyć do tej sieci tylko użytkownicy, którzy mają na to bezpośrednio pozwolenie od administratora, ponieważ jest to wykonywane poprzez adres Mac jest już powszechne wśród osób posiadających dużą wiedzę na temat sieci, a także w ważnych firmach, aby chronić się przed hakerami, którzy stanowią dla nich tak duże zagrożenie. I że za pomocą prostego łamacza kluczy Wi-Fi nie moglibyśmy mieć dostępu do sieci.

Pobierz narzędzie do łamania haseł Wi-Fi

Chociaż powiedzieliśmy że ominięcie zabezpieczeń niektórych sieci korzystających z blokowania adresów MAC jest niezwykle skomplikowane nawet dla hakeraTrzeba powiedzieć, że nie wszystkie sieci korzystają z tego rodzaju zabezpieczeń, prawie wszystkie korzystają z zabezpieczeń P2P, WAP itp.. I na to mamy rozwiązanie, wystarczy pobrać na nasz telefon aplikację, która w złożonym procesie będzie odpowiedzialna za rozszyfrowanie klucza wspomnianej sieci, a dostęp do niego będziemy mieli jedynie za pomocą aplikacji, która poprzez sposób jest w Sklepie Play i jednym kliknięciem możemy pobrać.

Ta aplikacja nazywa się „hasło do wifico, jak już powiedzieliśmy, pozwoli nam uzyskać klucz do żądanej sieci Wi-FiNależy zauważyć, że w większości przypadków musimy być użytkownikami ROOT, ponieważ mówimy o aplikacji, która musi mieć bardzo specyficzne uprawnienia, których jako zwykli użytkownicy Androida nie możemy im przyznać.

Musimy pamiętać, że musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ aplikacja szuka hasła poprzez sekwencję długich kroków, a my nie możemy pozwolić, aby nasz telefon komórkowy się wyłączył, dlatego musimy go mieć z jak najwyższym naładowaniem, aby wykonana praca nie idzie na marne, ponieważ jeśli zostanie wyłączona, a hasło nie zostanie jeszcze znalezione, praca, która została już wykonana, zostanie utracona i będziemy musieli zaczynać od nowa, czego oczywiście nie chcemy i chociaż tak jest to prawda, że ​​czasami tak jest. Czekanie nie jest nudne, musimy przyznać, że jest to świetne narzędzie, które znacznie ułatwia nam życie, a najlepsze jest to, że nie musimy być zawodowymi hakerami, aby z niego korzystać ani nie wymagać rozległych wiedzę o sieciach, ale po prostu pobierz aplikację i stąd zostawiamy Ci link do pobrania aplikacji ze Sklepu Play, niewątpliwie najlepszego łamacza haseł Wi-Fi.

Pobierz tutaj

dołącz do naszego kanału telegram