Skip to content

Jak zrootować lub zrootować Huawei Ascend Y635, Y520 (u03), Y220 i Y6 SCL-L01 bez komputera z KingRoot

3 de styczeń de 2022

Jeśli przeanalizujemy, które w ostatnich latach były najszybciej rozwijającymi się firmami na międzynarodowym rynku telefonii komórkowej, szybko dojdziemy do wniosku, że Huawei jest tym, który prowadzi wszelkiego rodzaju statystyki. I to jest to, że choć Samsung nadal jest tym, który sprzedaje najwięcej, to chińska firma odcięła ogromną różnicę, a to dzięki tak udanym urządzeniom, jak chociażby  Huawei Y635 .

Rzeczywiście, musimy podkreślić, że chociaż Azjata ma naprawdę szeroki katalog, wielu nabywców telefonów komórkowych, którzy go przeglądali, zdecydowało się na Huawei Y635, w Hiszpanii ten terminal jest osiągany w podstawowych cenach między 1670 a 175 euro, chociaż jeśli wiemy, jak znaleźć najlepsze oferty, możemy również zaoszczędzić sporą kwotę tych pieniędzy.

W każdym razie, jeśli nie znasz szczegółów technicznych pod względem technicznym Huawei Y635, musisz wiedzieć, że ma on 5-calowy ekran, oprócz czterordzeniowego procesora opracowanego przez ludzi Snapdragona, główny aparat 5MP , 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci z możliwością rozbudowy i wiele innych aspektów, które sprawiają, że jest to dobra opcja dla początkujących.

Czy możesz zrootować Huawei Y635?

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione do tej pory funkcje, musimy również powiedzieć, że wielu czytelników posiadających Huawei Y635 konsultuje się z nami w sprawie możliwości zrootowania tych urządzeń. Jak praktycznie musimy powiedzieć w przypadku wszystkich urządzeń mobilnych z Androidem dostępnych na rynku, zrootowanie Huawei Y635 jest całkowicie możliwe, więc jeśli jesteś zainteresowany, czytaj dalej.

Poza tym, zanim nauczysz Cię pierwszych szczegółów, aby móc zrootować Huawei Y635, musisz wiedzieć w ten sam sposób, że postępowanie w tym zakresie spowoduje całkowite unieważnienie gwarancji na telefon komórkowy . W każdym razie możliwe jest, że Twoje urządzenie tego modelu nie ma już gwarancji, a w takim przypadku, jeśli masz trochę wiedzy, możesz to wykorzystać, aby poprawić swoje wrażenia z codziennego użytkowania.

Zakorzenienie Huawei Y635

  • Aby zrootować Huawei Y635, pierwszą rzeczą do zrobienia jest przejście do Ustawień, Informacje o telefonie i kilkakrotne kliknięcie numeru kompilacji, który aktywuje opcje programisty urządzenia.
  • Po wprowadzeniu tych opcji programisty zobaczysz, że możemy aktywować tę, która mówi o debugowaniu USB, podłączając telefon komórkowy do komputera
  • Następnie wracamy do Huawei Y635, pobieramy aplikację do rootowania o nazwie Towel Root, coś, co możemy zrobić bez płacenia ani grosza lub czekania z tego linku
  • Po pobraniu poprzedniego narzędzia uruchamiamy je jak każdy inny plik APK i akceptujemy ostrzeżenia, które pojawią się po drodze
  • Zobaczysz, że pojawia się opcja Make it Rain , na której musimy nacisnąć, czekając kilka sekund, aż pojawią się powiadomienia z podziękowaniami za korzystanie z tego systemu
  • Po wykonaniu poprzednich kroków musimy pobrać platformę uzupełniającą, tzw. SuperSU, bezpośrednio z tego linku
  • Akceptujemy oznaczeń, które są wyrażone, a stamtąd możemy rozpocząć dostosowywanie naszej zakorzenione Huawei Y635

Zrootowanie Huawei Y520-u03 wcale nie jest skomplikowane, a następnie pokażę Ci, jak to zrobić, krok po kroku, aby mieć dostęp do roota i wszystkie jego zalety w bardzo prosty i przede wszystkim szybki sposób.

Korzeń Huawei Y520-u03

Dzięki aplikacji 360 root to właśnie dzięki niej będziesz mógł zrootować swój telefon komórkowy, ponieważ doskonale współpracuje z tym konkretnym modelem. W ten sposób tylko poprzez naciśnięcie prostego przycisku będziesz miał dostęp root do swojego urządzenia i na pewno nie będziesz musiał za dużo myśleć, będzie to kwestia kilku minut bo powyżej już zostawiamy Ci aplikację do pobrania na blog w tym innym artykule.

Jak zrootować Huawei Y520-u03?

Przede wszystkim oczywiście będziesz musiał pobrać i zainstalować aplikację.

Pamiętaj, że konieczne jest włączenie nieznanych źródeł w Ustawienia> Bezpieczeństwo , aby zainstalować pliki APK poza Sklepem Play .

Teraz, gdy wspomniana aplikacja zostanie zainstalowana, musisz po prostu nacisnąć środkowy przycisk i poczekać, aż zakończy się obracanie, zobaczysz kilka cyfr wskazujących postęp procesu.

Kiedy skończysz to, co musisz zrobić, to przejść do menu aplikacji i poszukać ikony w kształcie kłódki, jeśli ta ikona się pojawi, to dlatego, że jesteśmy już użytkownikami root.

Pamiętaj, że SuperSU, które będziemy mieć z tą aplikacją, jest chińskie, oczywiście utrudnia to korzystanie, ale pokażemy Ci, jak zainstalować SuperSU w języku hiszpańskim.

Instalowanie odzyskiwania CWM i SuperSU

Pobierz narzędzie SP Flash Tool i sterowniki USB do telefonu komórkowego .

Teraz masz zamiar rozpakować CWM Recovery , otwieramy Flash Tool z exe w rozpakowanym folderze.

Idziesz tam, gdzie jest napisane Donwload i klikasz ładowanie rozproszone, teraz to, co masz zamiar zrobić, to poszukać folderu odzyskiwania CWM.

Ponownie klikamy pobierz, podłączamy telefon komórkowy i cały proces flashowania naszego Huawei Y520 powinien się rozpocząć .

Po zakończeniu pojawi się zielone kółko potwierdzające, że wszystko jest w porządku.

Teraz będziesz musiał wejść w tryb odzyskiwania , wyłączyć smartfon i nacisnąć i przytrzymać klawisze zwiększania głośności + zasilania przez kilka sekund.

Po odzyskaniu idziesz do miejsca, w którym jest napisane Zainstaluj Zip, a następnie Wybierz Zip z karty SD lub SDcard1 i szukamy pliku SuperSU, który pobraliśmy wcześniej i zainstalowaliśmy.

Po zakończeniu po prostu idziemy do miejsca, w którym jest napisane Reboot System Now i voila, mamy wszystko gotowe.

Aby potwierdzić, możemy skorzystać z aplikacji Root Checker.system korzeniowy huawei y635

Jak zrootować Huawei Ascend Y520

Zrootowanie Huawei Ascend Y520 nie jest zbyt skomplikowane, a zalet jest sporo. Może się wydawać, że to zbyt wiele kroków, ale wszystkie są bardzo proste i za 15 minut Twój telefon komórkowy będzie całkowicie zrootowany i gotowy do robienia wszystkiego, co chcesz.

Przed rozpoczęciem procesu rootowania dla Huawei Ascend Y520

Pamiętaj, że ten proces unieważnia wszelkie gwarancje, które możesz mieć na urządzenie. Jednocześnie trzeba też mieć maksymalnie naładowany akumulator . Jeśli nie wykonasz kroków, które omówimy poniżej, krok po kroku i coś pójdzie nie tak, wszystko na własne ryzyko.

Aby wykonać przewodnik, musisz mieć komputer z systemem Windows, musisz także mieć zainstalowane sterowniki USB Huawei na swoim komputerze. Konieczne jest zainstalowanie CWM Recovery na telefonie komórkowym, a najważniejsze jest to, że ten proces dotyczy Huawei Ascend Y520, a nie innego urządzenia. Dla nikogo innego.

Konieczne jest posiadanie SP FlashTool , również z Scatter File, oczywiście CWM Recovery i podstawowym SuperSU.

Korzeń Huawei Ascend Y520

W idealnym przypadku wszystkie wymienione powyżej pliki powinny znajdować się w jednym folderze, aby uzyskać łatwy dostęp.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to rozpakować SP FlashTool, a następnie dwukrotnie kliknąć setup, aby zainstalować go na komputerze. Po zakończeniu instalacji musisz otworzyć aplikację.

Teraz klikniemy tam, gdzie jest napisane Ładowanie rozproszone i wybierzemy plik rozproszony, o którym wspomniałem wcześniej.

Co musimy zrobić, to wyłączyć wszystko w interfejsie SP FlashTool z wyjątkiem odzyskiwania.

Teraz musimy kliknąć miejsce, w którym jest napisane Odzyskiwanie i wybrać CWM, który pobraliśmy .

Weź telefon komórkowy i przejdź do Ustawienia> Informacje o telefonie> Naciśnij kilka razy Numer kompilacji, a następnie ponownie przejdź do Ustawienia> Opcje programisty i włącz debugowanie USB i Zezwalaj na pozorowane lokalizacje.

Teraz raz to, co dałem wcześniej, musimy wyłączyć telefon komórkowy i podłączyć go w ten sposób do komputera. To, co musimy zrobić, to zlokalizować przycisk z napisem Pobierz na komputerze i nacisnąć go, aby rozpocząć instalację odzyskiwania CWM. Po zakończeniu ponownie uruchomimy telefon komórkowy.

Rootowanie Huawei Y520

Następną rzeczą, którą zrobisz, jest podłączenie telefonu komórkowego do komputera, aby skopiować plik SuperSU.Zip na kartę microSD w telefonie komórkowym. Teraz wyłączamy telefon i zamierzamy go włączyć, aby przejść do trybu odzyskiwania, ale zamiast włączać go tak, jak zwykle, to co robimy, to naciskamy i przytrzymujemy przycisk zasilania + zwiększanie głośności.

Czekamy kilka sekund i powinniśmy wejść w tryb odzyskiwania. Teraz przejdziemy do miejsca, w którym jest napisane Zainstaluj ZIP z karty SD, a następnie przejdź do miejsca, w którym jest napisane Wybierz ZIP z karty SD i wybierz plik SuperSU.zip

Po zakończeniu musimy ponownie uruchomić telefon z opcją Reboot System Now.

huawei y220 szybko root

Wszyscy użytkownicy, którzy regularnie czytają nasze artykuły, przekonają się, że ostatnimi czasy dużo mówimy o procedurze rootowania głównych smartfonów na całym świecie, wśród których możemy wymienić oczywiście te opracowane przez Huawei.

W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać brać pod uwagę jednego z wielu telefonów Huawei, które wciąż mamy w toku, podobnie jak konkretny przypadek Huawei Y220 , aby być bardziej szczegółowym.

Prawdą jest, że bez wątpienia Huawei Y220 był jednym z najbardziej udanych terminali chińskiej firmy w ostatnich latach, w zasadzie w całej jej historii, i dlatego rozumiemy, że wielu użytkowników, którzy mają jeden z nich, będzie zainteresowanych w stanie  zrootować Huawei Y220.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że aby zrootować Huawei Y220, będziesz potrzebować odpowiednich programów, takich jak plik wykonywalny APK KingRoot, który można znaleźć pod tym linkiem.

Oczywiście w ten sam sposób musisz zrozumieć, że gdy zaczniesz krok po kroku, gwarancja twojego smartfona zostanie całkowicie unieważniona. Jeśli z biegiem czasu wystąpi nieoczekiwana awaria, gwarancja urządzenia z systemem Android zostanie unieważniona.

Co do reszty, zawsze zalecamy przed rozpoczęciem tego typu procesu wykonanie kopii zapasowej całej zawartości , ponieważ jest to jedyny sposób, aby mieć całkowitą pewność, że żadna zawartość nie zostanie utracona.

Zrootuj Huawei Y220 za darmo

Cóż, po  pobraniu Huawei Y220 z KingRoot następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do Ustawień, Zabezpieczeń i w tej sekcji postawić bezpośrednio na zaznaczenie opcji Nieznane źródła, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz w stanie wykonać APK w jakikolwiek sposób.

Po zainstalowaniu KingRoot powinien wyglądać jak każda inna aplikacja na telefonie komórkowym, a następną rzeczą do zrobienia jest wyszukiwanie wśród jej opcji, aż znajdziesz tę o nazwie  Try To Root, którą powinieneś wybrać w tych sprawy.

Ten fundamentalny krok do zrootowania Huawei Y220 powinien zająć trochę czasu, niezbyt długo, i w tym momencie musisz być w stanie przejść do następnego, czyli pobrać aplikację taką jak Root Checker, która jest tą, która potwierdza że Twój telefon został już całkowicie zrootowany, aplikacja, którą możesz łatwo znaleźć, przy okazji. Poza tym przed użyciem tej aplikacji zalecamy wykonanie kopii zapasowej telefonu Huawei Y220, aby uniknąć problemów.

Jedna z ciekawszych wiadomości w tym samouczku dotyczy faktu, że jeśli chodzi o korzystanie z KingRoot, mówimy o narzędziu, które w żadnym wypadku nie wymaga komputera z systemem Windows . Wystarczy, że potraktujesz KingRoot jak każdą inną mniej lub bardziej podobną aplikację.

Co do reszty, procedura rootowania Huawei Y220 nie różni się zbytnio od wielu innych urządzeń mobilnych z Androidem, więc jeśli jesteś zainteresowany w szczególności innym, nie zapomnij wziąć go również pod uwagę.

W pewnym momencie, czy to z ciekawości, czy z konieczności, dochodzimy do punktu, w którym musimy zrootować nasze urządzenie mobilne. W dzisiejszym przypadku nauczymy Cię, jak zrootować Huawei Y6 SCL-L01 za pomocą dość prostej metody, przeczytaj uważnie i postępuj zgodnie z krokami, które skomentujemy, aby w ten sposób móc krótko zrootować swoje urządzenie czas.

aplikacja kingroot movil huawei

Pamiętaj, że mówiliśmy już o wszystkich zaletach i wadach bycia użytkownikiem root, między innymi o możliwości odinstalowania aplikacji preinstalowanych na urządzeniu mobilnym , optymalizacji systemu operacyjnego , zmniejszeniu szybkości procesora w celu oszczędzania baterii, m.in. wiele innych rzeczy.

Wymagania przed rozpoczęciem rootowania

Przede wszystkim zalecamy wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych na wszelki wypadek, jest mało prawdopodobne, aby coś stracić, ale zawsze na wszelki wypadek.

Akumulator musi być co najmniej 60% naładowany. Ponadto ważne jest, aby używać oryginalnego kabla USB.

Aktywuj debugowanie USB znalezione w opcjach programisty. Te opcje są ukryte na początku, aby móc je zobaczyć, przejdź do Ustawienia> O telefonie i naciśnij kilka razy z rzędu Numer kompilacji.

Musisz pobrać sterowniki USB Huawei dla systemu Windows, a także pobrać KingoRoot.

Korzeń Huawei Y6

Teraz po prostu otworzymy KingoRoot na komputerze.

Po otwarciu łączymy urządzenie i pojawia się status Root, co oznacza, że ​​aplikacja dobrze rozpoznaje podłączone urządzenie, więc idziemy w dół, gdzie jest duży napis ROOT i klikamy tam.

Czekamy kilka minut cierpliwie na zakończenie procesu, nie rozpaczaj.

Po zakończeniu musi mieć napis „ Root Succeeded ” na zielono.

Sprawdzanie, czy jesteśmy użytkownikami root

Oczywiście istnieje sposób, aby sprawdzić, czy rzeczywiście jesteśmy użytkownikami root, sposobem na to jest Root Checker , jest to aplikacja, którą można znaleźć w Sklepie Play, dość lekka i przede wszystkim bardzo prosta, dzięki której będziemy mogli sprawdź, czy wszystko jest rzeczywiście tym, co zrobiliśmy wcześniej w samouczku, wyszło tak, jak powinno, na wypadek, gdyby tak się stało, możesz odinstalować tę aplikację i zacząć cieszyć się byciem użytkownikiem root.

Jeśli nie jesteś rootem, powinieneś przejrzeć wszystko, co omówiliśmy powyżej, aby sprawdzić, czy coś nie zostało zrobione, chociaż nie jest to zbyt skomplikowane.

Czy udało Ci się zrootować Huawei Y220 krok po kroku?