Skip to content

Jak zrootować lub zrootować Huawei Mate 9 L09, L19, L29 z ​​komputerem lub bez

2 de wrzesień de 2023

Czy chcesz wiedzieć, jak krok po kroku zrootować Huawei Mate 9 bez komputera? Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że dotarłeś do idealnego artykułu, który pozwoli Ci poznać krok po kroku, które musisz wykonać, jeśli chcesz zrootować jeden z najsłynniejszych terminali tej chińskiej firmy.

Najlepsze w tym wszystkim jest to Znajdziesz aż trzy aplikacje, które będą dla Ciebie ogromnie pomocne i spośród których możesz wybierać. Wystarczy, że wykonasz kroki, które każdorazowo wskazujemy.

Wreszcie, nie możesz w żaden sposób tracić z oczu faktu, że jeśli Huawei Mate 9 posiada aktualną gwarancjępowinieneś wiedzieć, że kiedy przeprowadzimy to rootowanie krok po kroku, przekonasz się, że stracisz tę gwarancję.

Dlatego zalecamy ostrożność i zastanowienie się dwa razy przed podjęciem działań. Prawda jest taka, że ​​w większości przypadków i jeśli nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie, to polecamy nie rootuj swojego Huawei Mate 9, dopóki gwarancja na urządzenie nie wygaśnie.

Po zrootowaniu Huawei Mate 9 staniesz przed problemem możliwość realizacji każdego rodzaju zadań których w innym przypadku nie dałoby się przeprowadzić na smartfonie. Będziesz mógł pracować z niestandardowymi ROMami, między innymi zaletami, które są bardzo interesujące w tego typu sytuacjach.

Bez wątpienia jesteśmy obecni jeden z najciekawszych tutoriali które możemy kontynuować, kiedy o tym mówimy Huawei Mate9. Dlatego bez dalszej zwłoki pokażemy Ci wszystkie szczegóły na ten temat.

Czego potrzebuję, aby zrootować Huawei Mate 9?

Jak zawsze, jest ich trochę wymagania, które musimy wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem tego typu procedur.

Pierwszy z nich ma bezpośredni związek z naładuj akumulator przed uruchomieniemponieważ jeśli urządzenie wyłączy się krok po kroku w dowolnym momencie, skończy się to problemami.

Poza tym musisz to wiedzieć z Aby kontynuować, wystarczy 60% lub 70% bateriiwięc przynajmniej upewnij się, że masz dostępną taką ilość baterii.

Z drugiej strony, jak zawsze, gdy mamy zamiar przeprowadzić krok po kroku, co w takich przypadkach moglibyśmy uznać za rozsądne, trzeba wiedzieć, że wskazane jest wykonaj kopię zapasową całej zawartości.

Dzięki temu, jeśli coś pójdzie nie tak, będziesz mieć pewność Nie stracisz żadnej ważnej zawartości.

Poradnik jak zrootować Huawei Mate 9

Jak zobaczysz poniżej, możemy zrootować Huawei Mate 9 z wielu różnych problemów, które mają bezpośredni związek trzy aplikacje, które zostały specjalnie do tego opracowane.

Pierwszy z nich to KingRoot, drugi to FramaRoot, a na końcu mamy TowelRoot. Jak widać, wszystkie działają w podobny sposób i nie należy tracić z oczu faktu, że trzeba używać tylko jednego na raz, bo ostatecznie wszystkie wykonują to samo działanie.

Metoda 1 – KingRoot

 • Pobierz i zainstaluj KingRoot na swoim telefonie komórkowym
 • Po pobraniu kliknij aplikację w eksploratorze plików
 • Wybierz opcję Uruchom root, aby rozpocząć procedurę
 • Poczekaj, aż proces sam się zakończy
 • Jeśli wszystko poszło tak, jak powinno, pojawi się zielona ikona lub symbol

Metoda 2 – FramaRoot

 • Pobierz i zainstaluj FramaRoot na swoim telefonie komórkowym.
 • Otwórz aplikację, wybierz Aragom, a następnie Superuser
 • Poczekaj, aż proces rootowania zakończy się sam
 • Uruchom ponownie telefon komórkowy

Metoda 3 – TowelRoot

 • Pobierz i zainstaluj FramaRoot na swoim telefonie komórkowym
 • Otwórz aplikację TowelRoot
 • Przejdź do Make it ra1n, aby rozpocząć procedurę rootowania
 • Poczekaj, aż proces rootowania zakończy się sam
 • Uruchom ponownie telefon komórkowy

Użyj Root Checkera

Kiedy już zakończysz całą poprzednią procedurę, której cię właśnie nauczyliśmy, musisz wiedzieć, że będziesz mieć możliwość sprawdź absolutnie wszystkie szczegóły na ten tematw bardzo szybki i prosty sposób.

To nie jest ani więcej, ani mniej niż użyj aplikacji takiej jak Root Checkerktóry został specjalnie do tego zaprojektowany, a kiedy już go zainstalujesz i uruchomisz na swoim terminalu, w ciągu sekundy poinformuje Cię, czy został pomyślnie zrootowany, czy nie, nic poza tym.

Główne cechy Huawei Mate 9

W końcu, jak zawsze, nie chcieliśmy się zatrzymywać przeanalizuj główne cechy techniczne Co może nam zaoferować to urządzenie.

cechy Huawei Mate

Huawei Mate 9 to phablet Huawei, który w tamtym czasie zastąpił znanego również Mate 8, nie tracąc z oczu faktu, że Ma bardzo pozytywne cechyna przykład 5,9-calowy ekran Full HD, a także ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy i podwójny aparat Leica z kolorowym obiektywem 12 MP i monochromatycznym 20 MP obiektyw.

Kolejny szczegół, którego nie możemy stracić z oczu, gdy mówimy o tym urządzeniu, ma bezpośredni związek z faktem, że znajdziemy w nim baterię o pojemności 4000 mAh, co czyni go jednym z urządzenia z najlepszą baterią i autonomią w segmenciea także system operacyjny Android Nougat, który wkrótce ma zostać zaktualizowany do Androida Oreo.

W ten sposób nie ma co do tego wątpliwości mamy do czynienia z jednym z najlepszych smartfonów jakie ludzie w Huawei mogą nam dzisiaj zaproponować. Czy udało Ci się zrootować Huawei Mate 9 bez komputera, wykonując ten krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram