Skip to content

Jak łatwo zrootować Huawei G Play Mini za pomocą Kingo Root

2 de styczeń de 2022

Chociaż prawdopodobnie prawdą jest, że gdy pomyślimy o najsłynniejszych urządzeniach chińskiej firmy Huawei, wielu pójdzie bezpośrednio z ich tradycyjnym high-endem, takim jak Huawei P9 lub Huawei P10, na które czekamy w tej chwili, nie możemy stracić z oczu wiele innych urządzeń tej firmy. W tym konkretnym przypadku chcieliśmy szczególnie odnieść się do taki jak Huawei G Play Mini, ponieważ czytelnicy często pytają nas o to, jak ten smartfon można zrootować.

Jeśli nie wiecie, czym jest Huawei G Play Mini pod względem jego cech, musimy powiedzieć, że jest to smartfon z systemem operacyjnym Android, a także innymi ciekawymi funkcjami, takimi jak pojemnościowy 5,0-calowy dotykowy Ekran IPS z procesorem Octacore 1,2 GHz wraz z 2 GB pamięci RAM. W przeciwnym razie, Jeśli jesteś pewien, że masz Huawei G Play Mini, możesz dowiedzieć się, jak go zrootować, z poniższego artykułu na ten temat.

Ze wszystkiego, o czym wspomnieliśmy o możliwości zrootowania Huawei G Play Mini, musisz wiedzieć w tym sensie, że kiedy mówimy o tym urządzeniu, czy jakimkolwiek innym w rzeczywistości, nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia procesu, poza utraty gwarancji na urządzenie. Ponieważ Huawei G Play Mini nie jest bardzo nowym terminalem, większość z nich nie ma już gwarancji działania, więc nie jest to coś, co za bardzo się interesuje.

Zrootuj Huawei G Play Mini

Chociaż prawdą jest, że istnieje wiele programów, które pozwolą Ci zrootować Huawei G Play Mini, w tym konkretnym przypadku szczególnie interesuje nas jeden z nich, tzw. Kingo Root. Pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować w takich sytuacjach, jest upewnienie się, że w urządzeniu pozostało co najmniej 50% baterii. Poza tym, ponieważ będzie musiał być podłączony do komputera, musisz pobrać sterowniki dla Huawei G Play Mini, które są takie same, jak ogólnie sterowniki Huawei, z tego linku.

Po pobraniu tych sterowników będziesz musiał aktywować tryb debugowania USB na smartfonie, podążając ścieżką rozpoczynającą się w Ustawieniach, Opcje programisty, Debugowanie USB, jeśli nie widzisz tych opcji, to dlatego, że jeszcze ich nie aktywowałeś. Możesz to zrobić szybko i łatwo bezpośrednio z Ustawienia, Informacje o telefonie, a następnie kilkakrotnie stukając lub stukając numer kompilacji, aż zostanie aktywowany. Wtedy możemy iść dalej.

Następną rzeczą będzie pobranie programu Kingo Root z tego linku na komputer z systemem operacyjnym Windows, a po zakończeniu instalacji musisz otworzyć odpowiednie narzędzie. Następnie podłączasz smartfon bezpośrednio do komputera, który powinien go natychmiast zarejestrować za pomocą kabla USB. To po pobraniu i zainstalowaniu sterowników, które zostawiliśmy Ci dostępne na początku artykułu. Następnie ruszamy dalej.

Po zakończeniu poprzednich kroków następną rzeczą będzie pobranie wiadomości Tryb normalny Huawei G Play Mini. Status roota: Nie pojawia się po uruchomieniu Kingo Root. W końcu logiczne jest, że się pojawia, ponieważ w tej chwili nie przeprowadziłeś procedury. Następnie musisz nacisnąć przycisk Źródło rozpocząć procedurę. Ten krok zajmie kilka minut, ale To się wtedy skończy, umożliwiając dostęp do wszystkich zalet smartfona, który został zrootowany.

Teraz, gdy rootowanie dla Huawei G Play Mini zostało pomyślnie zakończone, powinieneś wiedzieć, że istnieje aplikacja, która została specjalnie opracowana, abyś mógł zweryfikować, czy root został wykonany dokładnie, dzięki czemu możesz go pobrać bezpośrednio z tego linku . Aplikacja, o której mowa, nazywa się Root Status i wystarczy ją uruchomić i dać opcję sprawdzenia, czy terminal jest zrootowanybędziesz mógł uzyskać potwierdzenie, co właściwie nie trwa zbyt długo.

Czy udało Ci się zrootować Huawei G Play Mini z Kingo Root za pomocą tego krok po kroku?