Skip to content

Najlepsze aplikacje dla LG Smart TV

7 de październik de 2023

Smart TV, czyli telewizory inteligentne, stały się jednymi z najbardziej poszukiwanych sprzętów w ostatnim czasie przez użytkowników, którzy nie chcą ograniczać swoich doświadczeń do tego, co mogą nam zaoferować kanały kablowe. I chociaż istnieje wiele firm, które obecnie sprzedają swoje telewizory Smart TV na całym świecie, przy tej wyjątkowej okazji chcieliśmy szczególnie podkreślić telewizory LG.

Ale nie ma to nic wspólnego z mówieniem o szczegółach technicznych lub czymś podobnym, ale w rzeczywistości chcemy pokazać, jakie naszym zdaniem są najlepsze aplikacje, które możemy zainstalować na telewizorze LG Smart TV. Jednakże, To, że umieściliśmy je na tej liście, nie oznacza, że ​​nie można ich pobrać na telewizory Smart TV innych firm. lub coś w tym rodzaju, więc rozważ je w każdym przypadku.

Najlepsze aplikacje dla telewizora LG Smart TV

ChmuraTV

Jeśli masz dużo treści, którymi chciałbyś móc się cieszyć w telewizji, a nie są one dostępne, musisz o tym wiedzieć ChmuraTV Jest to jedna z najlepszych aplikacji dostępnych dla LG Smart TV. O tej aplikacji musimy zaznaczyć, że zasadniczo pozwala nam korzystać z Internetu w celu uzyskania dostępu do wszystkich interesujących nas treści, takich jak kanały na żywo, treści historyczne i inne z całego świata.

Netflixa

Niewiele do powiedzenia Netflixa, aplikacji, która na zawsze zmieniła sposób, w jaki oglądamy nasze ulubione seriale i filmy, do tego stopnia, że ​​jest najpopularniejszą platformą zapewniającą dostęp do wszelkiego rodzaju treści, w tym wielu naszych własnych. Oprócz tego nie możemy nie wziąć pod uwagę, że ma wiele różnych planów, na przykład udostępnienie treści naszej rodzinie lub przyjaciołom.

youtube

Oczywiście praktycznie każdy wie jak to działa. youtube, a wielu wchodzi na tę stronę codziennie ze swojej przeglądarki internetowej, a także z oficjalnej aplikacji na terminale z systemem Android. Na telewizorach LG Smart TV mamy także możliwość oglądania ich treści, takich jak wywiady, teledyski, rozrywka, wydarzenia sportowe i inne.

telewizja

Może to brzmieć trochę zbyt prosto, a mimo to musimy to powiedzieć telewizja Jest to jedna z najlepszych aplikacji, do których możemy uzyskać dostęp w tych nudnych momentach dnia, kiedy nasza usługa kablowa nie ma nam nic do zaoferowania. W tej aplikacji znajdziemy ogromny katalog filmów, seriali, a nawet filmów dokumentalnych o różnej tematyce, więc jest to bardzo dobra opcja na rozrywkę.

Skype

I na koniec zakończymy aplikacją na LG Smart TV, która prawdopodobnie jest jedną z najbardziej przydatnych w tym segmencie, o tyle, że Skype Dzięki niemu możemy za pomocą telewizora i jego ekranu, zwykle większego niż komputer, prowadzić wszelkiego rodzaju rozmowy wideo z bliskimi, a oni oprócz oglądania ich, jeśli kupimy kompatybilny aparat, będą mogli także Zobacz nas.

dołącz do naszego kanału telegram