Skip to content

Jak pobrać dokumenty ze Scribd za darmo? – 5 przydatnych narzędzi

1 de wrzesień de 2023

01W czasach pandemii narzędzia i aplikacje Zyskały nową wartość, zwłaszcza naukową. Czy nauka zdalna jest tak łatwa, jak mówią? Wszystko zależy od tego, gdzie i w jaki sposób zdobędziesz informacje. Wystarczy e-mail, przeglądarka i połączenie internetowe, aby uzyskać wszelkiego rodzaju informacje.

Jednak obecnie istnieje duża ochrona treści przesyłanych do Internetu. Jest więc rzeczą zupełnie normalną, że w pewnym momencie będziesz musiał uporać się z kwestiami praw autorskich. Jeśli więc nie masz książek, niektóre czynności mogą okazać się trudne.

Jest to jeden z powodów, dla których chcemy pokazać, jak pobrać dokumenty Scribd z ich strony internetowej. To jest normalne pobierz dokumenty Scribd za darmoodbywa się z przeglądarki internetowej, a nie z telefonu, głównie dla wygody i bez płacenia za aplikacje firm trzecich.

Zalecamy posiadanie specjalnego adresu e-mail w tym celu. W ten sposób możesz uzyskać wszystkie typy plików PDF lub Scribd i zobaczyć ich zawartość po otwarciu i przeczytaniu dokumentu bez nich nie płacić ani grosza.

Co to jest Scribd?

Na początek należy wyjaśnić, że nie jest to format pliku, np. PDF, który można otworzyć w dowolnej przeglądarce internetowej, bez konieczności płacenia za to specjalnego programu. Jest to raczej A Biblioteka Cyfrowa gdzie znajdziesz treści w formatach takich jak:

 1. Książki cyfrowe.
 2. Audiobooki.
 3. Podcast.
 4. Czasopisma, artykuły lub artykuły informacyjne.
 5. Nuty różnych instrumentów muzycznych.
 6. Pliki PDF.

To tylko niewielka część tego, co obejmuje. Dlatego pobierając dokumenty Scribd za darmo, musisz wiedzieć, jakiego rodzaju pliki chcesz uzyskać i czy są one objęte prawami autorskimi. Chociaż generalnie jest to e-book, który można pobrać z oficjalnej platformy nie będzie miał praw autorskich.

Dzieje się tak dlatego, że czytając, przeglądając lub otwierając informacje na Scribdzie, masz do nich dostęp dzięki miesięczna opłata jako abonent. Będąc biblioteką cyfrową, jej repertuar się poszerza, a Scribd jako taki rozwija się coraz bardziej.

Jak czytać pliki Scribd?

Dlatego nie potrzebujesz specjalnego programu, aby móc czytać i przeglądać zawartość plików pobranych ze Scribd. Istnieje jednak taki, który można pobrać ze sklepu z aplikacjami na Androida lub iOS.

strona główna programu docdowloader

Umożliwi to dostęp do pobranych plików bez konieczności wysyłania ich na e-mail lub korzystania z przeglądarki internetowej. Z drugiej strony, ponieważ plików jest wiele w różnych formatach, wszystko będzie zależeć od momentu pobierz dokumenty Scribd za darmo.

Możesz natknąć się na pliki PDF, takie jak MP3, MP4 i wiele innych. Wszystko będzie więc zależeć od tego, czego chcesz. A jeśli przejdziesz dalej pobierz bezpłatnie dokumenty Scribd na swój telefon komórkowywystarczy, że skorzystasz z aplikacji.

Czy można przeglądać dokumenty Scribd bez płacenia?

W pewnym sensie możliwe jest przeglądanie dokumentów Scribd bez konieczności płacenia. Jest to jednak możliwe tylko częściowo. To znaczy, wyobraźmy sobie, że chcesz pobrać dokumenty Scribd za darmo, aby czytać i przeglądać zawartość, którą zawierają. Jeśli nie zapłacisz za to, wyświetli się tylko niewielka część treści, której szukasz.

Oznacza to, że w przypadku pliku 15-stronicowego informacje będą widoczne tylko na jego pierwszej stronie. Dzieje się tak z wszystkie e-booki i dokumenty PDF co jest na platformie. Jednym ze sposobów bezpłatnego pobierania dokumentów Scribd jest przesyłanie plików, które są interesujące i przydatne dla społeczności.

Tak naprawdę, podczas pobierania bezpłatnego pliku w celu wyświetlenia i przeczytania jego zawartości, pojawia się pytanie, jak zapłacić. Jeśli nie chcesz oferować pieniędzy za dokument, masz możliwość przesłania niektórych liczba plików w formacie Doc lub PDF. W ten sposób moderatorzy platformy analizują Twoją książkę cyfrową i ustalają, czy jest ona przydatna dla innych użytkowników.

Po uzyskaniu zgody możesz ponownie załadować stronę i już pełny dostęp do informacji o dokumentach. Zauważysz, że bez problemu będziesz mógł otwierać i czytać informacje z dowolnego darmowego e-booka.

Jak pobrać dokumenty ze Scribd za darmo?

W Internecie można znaleźć wiele sposobów i metod gwarantujących uzyskanie informacji. Wiele z nich stwarza ryzyko dla informacji i sprzętu używanego do uzyskiwania dostępu do bezpłatnych plików.

Istnieją jednak alternatywy, z których możesz skorzystać, jeśli powyższe wyjaśnienie nie do końca Ci odpowiada. Wśród opcji, które możesz wybrać pobierz Scribd za darmo odnajdują się:

Korzystanie ze Scrdownloadera

Pierwszą opcją jest Scrdonwloader. Jest to portal internetowy umożliwia pobieranie bezpłatnych dokumentów i książek ze Scribd w dość prosty sposób. Jedyne co musisz zrobić to:

jak pobrać pliki scribd

 1. Wejdź na stronę Scrdownloadera.
 2. Następnie przejdź do Scribd i wyszukaj potrzebny dokument.
 3. Skopiuj adres tego dokumentu i wklej go w Scrdownloaderze.
 4. Kliknij przycisk „Uzyskaj link”.
 5. Zaznacz pole „Nie jestem robotem”, aby zatwierdzić Captcha.
 6. Kliknij „Sprawdź i pobierz plik PDF”.
 7. Otworzy się okno z reklamą. Następnie pojawi się przycisk „Pobierz PDF” z liczbą stron dokumentu. Teraz gotowe do pobrania.

program do pobierania dokumentów

Może jeden z usług wystąpił problem z pobraniem dokumentu. Szyfrowanie ma z tym wiele wspólnego. Jeśli więc Scrdownloader nie zadziałał, czas wypróbować DocDownloader.

Sama procedura nie różni się zbytnio. Jednak skuteczność może być znacznie niższa niż w przypadku pierwszej opcji. Aby otrzymać dokument należy:

 1. Wejdź na stronę DocDownloadera.
 2. Przejdź do Scribda. Skopiuj adres dokumentu aby pobrać i wkleić go do programu DocDownloader.
 3. Kliknij przycisk „Uzyskaj link”.
 4. Następnie zostaniesz przekierowany do zilo.app (host DocDownloader).
 5. Poczekaj 15 sekund i kliknij przycisk „Kontynuuj”.
 6. Masz już swój plik! Może chcesz wiedzieć, jak wyświetlić historię pobranych plików w przeglądarce Google Chrome.

Korzystanie z DLSCRIB

Jest to dość prosta strona, z której możesz szybko i za darmo pobrać pliki Scribd. Wystarczy uzyskać do niego dostęp z przeglądarki, wkleić link do dokumentu, który chcesz pobrać, w polu tekstowym na stronie, potwierdzić i przejść do „wygeneruj link do pobrania”. Następnie musisz tylko sprawdzić, czy nie jesteś botem i gotowy.

Po prostu Debrid

Ta strona obsługuje różne formaty Scribd, bezpłatne i płatne. W swoim czasie była to jedna z najbardziej wiarygodnych stron. Działało to poprzez wklejenie linku do dokumentu w wyszukiwarce strony i oczekiwanie, aż wyświetli się link do pobrania.

darmowe pliki scribd

Rozszerzenie „Strony Scribd ujawniają”.

W naszej przeglądarce internetowej Google Chrome mamy narzędzie, które ułatwia czytanie dokumentów w Scribd. To rozszerzenie składa się z zakładki, która pozwala nam czytać zamazane strony dokumentu, ale nie pobierać go.

Aby skorzystać z tego narzędzia, wystarczy wejść do Chrome Web Store i wyszukać opcję „Odsłanianie stron Scribd”. Gdy już otrzymamy wynik, kliknij przycisk „dodaj do Chrome”.

Po zakończeniu procesu instalacji, wprowadź dokument Scribd chcesz przeczytać i otworzyć podgląd. Kiedy pojawią się zamazane strony, po prostu naciskamy ikonę zainstalowanego rozszerzenia.

Który wolisz?

Jedne są bardziej, inne mniej skuteczne, ale bez wątpienia są najlepsze. Istnieją inne metody, ale z biegiem czasu stały się one przestarzałe. The Środki bezpieczeństwa Scribd są różne i są bardziej wymagający.

Wszystko to sprawia, że ​​pobieranie bezpłatnych dokumentów i książek ze Scribda staje się coraz trudniejsze. Ale kiedy już to zrobisz, jest to prawdziwe błogosławieństwo. Dzięki temu będziesz mógł wstawić pokaz slajdów programu PowerPoint do Bloggera z pobraną treścią.

dołącz do naszego kanału telegram