Skip to content

Jak działa licznik ćwiczeń online Tabata Treningowy licznik czasu online dla początkujących

5 de październik de 2023

Jeśli chodzi o podkreślenie, które segmenty zastosowań najbardziej rozwinęły się w ostatnich latach, praktycznie nie możemy pominąć niektórych konkretnych, takich jak szkolenia. Prawda jest taka, że ​​jeśli wejdziemy już teraz sklepie Google Playmożemy znaleźć ogromną liczbę aplikacji przeznaczonych specjalnie dla tych, którzy lubią trenować.

Konkretnie, możemy sprawdź, czy są aplikacje dla tych, którzy lubią biegać, inni dla tych, którzy spędzają większą część dnia na siłowni, a także bardziej szczegółowe do innych treningów. Wiele z nich jest naprawdę dobrych i w tym konkretnym przypadku chcieliśmy pozostać przy tym, który naszym zdaniem będzie bardzo korzystny dla tych, którzy lubią pozostać w formie.

To nie jest ani więcej, ani mniej niż Zegar treningu Tabatai przede wszystkim musimy powiedzieć, że jest to jedno z najbardziej rozwijających się w ostatnim czasie zastosowań treningu fizycznego, które koniecznie należy rozważyć. Następnie przeanalizujemy niektóre powody, dla których tak uważamy Zegar treningu Tabata To jedna z tych opcji, którą każdy powinien wziąć pod uwagę.

Jak działa licznik czasu treningu Tabata?

Zaczynając od analizy głównych cech Tabata Workout Timer, musimy zaznaczyć, że jest to aplikacja stworzona specjalnie dla miłośników treningów. Tak naprawdę, jeśli chcesz nie tylko trenować, ale także mieć dokładną wiedzę o tym, ile kalorii spalasz, ile czasu spędzasz na ćwiczeniach i wiele więcej, ta aplikacja może być dla Ciebie.

Zegar treningu Tabata Zasadniczo jest to rodzaj regulatora naszego czasu treningu, nie w kategoriach ogólnych, ale raczej w kategoriach konkretnych, w zakresie, w jakim możemy ustalić różne fazy do uwzględnienia, takie jak najpierw czas rozgrzewki, a następnie czas wysiłku fizycznego, czasu potrzebnego na przerwy lub przerwy oraz do momentu wyciszenia.

Jak widzisz, Zegar treningu Tabata aplikacja, która doskonale potrafi dostosować się do wymagań najbardziej wymagających użytkowników, jeśli chodzi o platformy wspierające trening fizyczny. Oczywiście możemy go nawet zsynchronizować z głównymi urządzeniami do pomiaru tętna na rynku, uzyskując od nich wszystkie dodatkowe informacje, których szukasz.

Ilicznik ćwiczeń tabata

W pełni konfigurowalne alarmy

Zegar treningu Tabata ma system oparty na alarmach, tak aby doskonale wyznaczała wszystkie pory, w których powinniśmy trenować, ale także te, w których wygodnie jest nam trochę odpocząć. W ten sposób możemy zaplanować sesje szkoleniowe, nawet jeśli są od siebie niezależne, a zwłaszcza gdy w najbliższej przyszłości czeka nas obiektywne wydarzenie.

Zegar treningu Tabata W ten sam sposób pozwala nam stale wybierać własną muzykę jako tło podczas treningu i wiemy, że to, co słyszymy, może być w tym sensie istotne, abyśmy dali z siebie wszystko. Po ukończeniu treningów będziesz mieć możliwość przeglądania ich wszystkich w wewnętrznej aplikacji kalendarza tej platformy.

Jeśli nie chcesz, aby Twój telefon komórkowy zużywał zbyt dużo bateriiZegar Treningowy Tabata Dostosowuje się również do wymagań w tym sensie, z tą zaletą, że możemy pozostawić go działającego w tle lub przy wyłączonym ekranie. Tak naprawdę w takich przypadkach możemy ustawić alarmy tak, aby pojawiały się na ekranie blokady lub na pasku stanu, więc to nie jest tak, że aplikacja nas opuszcza, wręcz przeciwnie, te aplikacje są idealne do utrzymywania Cię w formie.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, zakres dostosowywania Zegar treningu Tabata Jest ono naprawdę szerokie, na tyle, że możemy tworzyć timery, usuwać je, modyfikować niektóre ich szczegóły, inne. Podobnie mamy możliwość ustalenia określonych częstotliwości lub faz, a także przeglądania częściowego lub całkowitego czasu naszych treningów.

mierzy czas ćwiczeń

Żadnych reklam i niepotrzebnych uprawnień

Inna kwestia, którą, jak rozumiemy, prawdopodobnie doceni wielu użytkowników Tabata Workout Timer, ma związek z faktem, że nie jest to w żadnym wypadku aplikacja inwazyjna, Jak można zaobserwować. Mówimy to, ponieważ w przeciwieństwie do innych, nie pyta nas o więcej uprawnień, niż jest to absolutnie konieczne, ani nie zasypuje nas irytującymi reklamami lub reklamą. Kolejną idealną aplikacją do ćwiczeń jest osobisty trener FitStar, w której możesz mieć osobistego trenerem, a w Razem z Tabatą będzie rewelacyjnie.

Oczywiście licznik ćwiczeń Tabata to znacznie więcej prosty stoperponieważ nie możemy go polecić tylko osobom biegającym dla sportu lub chcącym utrzymać wagę, ale inni, którzy zamierzają przeprowadzać sesje jogi lub medytacji, mogą z niego również skorzystać, nawet do ćwiczeń dowolnego rodzaju, dzięki jego system konfigurowalnych stoperów i alarmów.

Podobnie, dzięki synchronizacji Tabata Workout Timer z innymi urządzeniami analizującymi dane kardiologiczne i treningowe poprzez Bluetooth, możemy uzupełnić samą aplikację. Zatem, jak widzimy, jest to naprawdę kompletna opcja, jeśli myślimy o zatrudnieniu czegoś w rodzaju asystenta szkoleniowego bezpośrednio nasze urządzenie mobilne.

Tabata Workout Timer to aplikacja, którą możemy polecić wszystkim użytkownikom trenującym na siłowni, z ciężarami, spinningiem, skokami, boksem, sztukami walki, Crossfit, jazda na rowerze, lekkoatletyka, bieganiei wiele innych aktywności, w których okres odpoczynku jest równie ważny jak okres treningu, więc nie wahaj się i wypróbuj od teraz, możesz także pobrać aplikacje do liczenia kroków lub więcej.

Ostatnie wskazówki dotyczące korzystania z Tabata Workout Timer, o których naszym zdaniem powinieneś pamiętać, wiążą się z faktem, że będziemy musieli przesłać własne pliki muzyczne, aby można je było dodać do aplikacji. Następnie możemy ustalać przerwy w naszych treningach w momencie nadejścia połączenia, bezpośrednio poprzez pozwolenie „Identyfikator urządzenia/Informacje o połączeniu”.

dołącz do naszego kanału telegram