Skip to content

Jak pobrać i zainstalować aplikacje dla Haier Smart TV bez Play Store Czy to możliwe?

15 de kwiecień de 2021

Obecnie dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu powstało wiele inteligentnych urządzeń, wśród których jednym z najwybitniejszych są Smart TV, czyli technicznie inteligentne telewizory zdolne do wykonywania określonych funkcji. podobny do smartfonów. Należy zaznaczyć, że istnieje również alternatywa, która sprawia, że ​​stary telewizor może mieć te funkcje

Czym są telewizory Haier Smart TV?

Jedną z marek Smart TV, która zyskuje na popularności, są markowe telewizory Haier Ze względu na wysoką jakość obrazu i nowe ulepszenia w zakresie dźwięku, jest kilka osób, które decydują się na zmianę telewizora w swoim domu na jedną z tej marki ze względu na dobrą reputację, jaką osiągnęli jej twórcy i dystrybutorzy sprzętu gospodarstwa domowego. , Należy również zauważyć, że firmie Haier udało się dotrzeć z jakością 4K UHD na telewizorach Smart TV.

Jedną z najczęstszych wątpliwości wśród użytkowników posiadających Haier Smart TV jest to, czy wspomniane urządzenie jest w stanie pobierać aplikacje w swoim systemie, co jest naprawdę możliwe iw tym artykule nauczymy Cię, jak pobierać aplikacje na Twój telewizor. Haier Smart TV.

Jak pobierać i instalować aplikacje dla Haier Smart TV

Pobieranie aplikacji na telewizory Smart TV może wydawać się skomplikowanym zadaniem dla osób, które nie są świadome tych urządzeń, ale w rzeczywistości jest to coś bardzo prostego, najważniejsze, co powinieneś mieć, to Smart TV, który jest kompatybilny lub ma wymagania aby pobrać aplikacje i znak dobrego połączenia internetowegoNastępnie podamy szereg kroków, aby móc pobierać aplikacje na swój telewizor Haier Smart TV:

Kroki, aby pobrać aplikacje do Haier Smart TV za pomocą sklepu Google Play

  1. Najpierw włącz telewizor i upewnij się, że jest podłączony do sieci Wi-Fi i ma stabilne połączenie z Internetem.
  2. Uzyskaj dostęp do menu telewizora
  3. Po wejściu do menu przejdź do oficjalnego sklepu Google Play
  4. W sklepie Google Play będziesz mógł znaleźć dużą liczbę plików aplikacje i gry, które są zgodne z Twoim Smart TV więc możesz pobrać
  5. Wybierz aplikację, którą chcesz pobrać, a następnie wprowadź jej opis i szczegóły. Jeśli na pewno chcesz ją pobrać, naciśnij przycisk «pobrać” aby później zaczęło się pobieranie tego samego w telewizorze Smart TV
  6. Pod koniec pobierania i instalacji będziesz mógł znaleźć Aplikację w menu aplikacji zainstalowanych na Smart TV, jeśli zechcesz ją otworzyć, po prostu wystarczy wybierając go za pomocą pilota telewizora.

sklep smart tv tv

Jak pobrać aplikację przez Apk na mój telewizor Haier Smart TV?

Pobieranie pliku APK dla Smart TV jest również czymś, co możesz zrobić, w tym celu będziesz musiał pobrać program o nazwie Wyrzutnia Sideload który po pobraniu będziesz musiał zezwolić na wszystkie wymagane uprawnienia, aby działał lepiej.

Po zainstalowaniu wejdź do aplikacji o nazwie „To Eksplorator plików” co pozwoli ci pobrać dowolny plik APK, który chcesz.

Jak pobierać aplikacje bez sklepu Google Play na moim telewizorze Haier Smart TV

Jeśli nie masz aplikacji Sklep Google Play, możesz ją po prostu zainstalować za pośrednictwem przeglądarki Smart TV, wyszukując słowo kluczowe «Pobierz Sklep Play dla Smart TV» i uzyskując dostęp do oficjalnej strony, ale jeśli nie chcesz korzystać z tej aplikacji lub Twój telewizor Smart TV nie ma domyślnie zainstalowanej tej aplikacji, możesz uzyskać dostęp do platformy aplikacji znajdującej się na Twoim Smart TV, czyli sklepie, który jest instalowany fabrycznie na wszystkich urządzeniach tego typu

Jeśli nie masz sklepu z plikami do pobrania na swoim telewizorze Haier Smart TV, możesz go wyszukać za pomocą przeglądarki lub po prostu wyszukując aplikację, którą chcesz pobrać bezpośrednio w wyszukiwarce przeglądarki.

Należy zauważyć, że ta metoda jest zwykle nieco ryzykowna, ponieważ jeśli nie posiadamy niezbędnej wiedzy, możemy pobrać plik złośliwego oprogramowania, co może spowodować pokolenie wirusa w naszym Smart TV, który może zacząć działać z różnymi błędami i problemami, dlatego zalecamy pobieranie plików tylko z zaufanych stron.