Skip to content

Jak pobierać i instalować aplikacje i gry na Haier Smart TV?

23 de październik de 2021

Być może dzisiaj telewizory Haier wciąż nie są tak popularne, jak inne marki, ale nie możemy zaprzeczyć, że zaczynają być dość popularne. I czas pobierz aplikacje, ten Smart TV jest bardzo wszechstronny.

Coś, co przyciąga wiele uwagi tych telewizorów, to nic więcej i nic mniej niż ich jakość jest bardzo wysokaBiorąc pod uwagę cenę, jaką mają, jest to po prostu coś spektakularnego.

Telewizory te, oprócz bardzo dobrej jakości, są bardzo zrównoważone we wszystkich swoich cechach i stały się jednym z obecnie najbardziej rozważane opcje przez wielu użytkowników. Kilku z nich odkryło wiele sztuczek dla tych Smart Haier, których nie ma żaden inny telewizor, i czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym od pozostałych.

Dlatego wiele osób zaczyna patrzeć na telewizory Haier Smart TV innymi oczami, zaczynając interesować się nabyciem jednego z nich, a wielu innych ma już taki w swoim domu. Z tego powodu porozmawiamy o tym, jak pobieraj aplikacje i gry na nasz Smart TV Haier bardzo prosto i szybko.

Jak pobierać aplikacje i gry na Haier Smart TV?

Zacząć pobieraj gry i aplikacje na nasz Haier TV Jest to coś bardzo prostego, po prostu musimy bardzo szybko wykonać serię kroków i już będziemy cieszyć się pobranym plikiem. Potrzebujesz tylko dobrego i stabilnego połączenia internetowego.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że aplikacje i gry, które chcesz pobrać, muszą być zgodny ze specyfikacjami tego wymaga telewizor. A także mieć konto Google, ponieważ aplikacje będą pobierane z Google Play, które musimy pobrać wcześniej na naszym Smart TV.

Kroki do pobrania to:

 1. Włącz telewizor Haier Smart TV.
 2. Poszukaj menu.
 3. Tam poszukaj opcji „aplikacje”.
 4. Wybierz następną opcję o nazwie Sklep Google Play lub Play.
 5. Gdy to wprowadzisz, wyświetli się lista różnych aplikacji, które możesz pobrać.
 6. Możesz również skorzystać z opcji wyszukiwania reprezentowanej przez lupę.

Aby zainstalować aplikację po jej pobraniu, wykonaj następujące czynności:

 1. Naciśnij aplikację, aby zainstalować.
 2. Następnie poszukaj opcji instalacji.
 3. Po kilku minutach aplikacja może być gotowa do użycia.

Aplikacje dostępne do pobrania

 • Facebook: Najczęściej używany serwis społecznościowy na świecie musi być, oczywiście dlatego, że jest wszędzie, ponieważ używamy go praktycznie do wszystkiego i o każdej porze, a przede wszystkim do dzielenia się tym, co robimy z naszymi przyjaciółmi. W tym przypadku możemy zainstalować tę aplikację bez problemów w telewizorze i udostępniaj wszystko, co na nim widzimy.
 • youtube: Jeśli masz Smart TV, ta aplikacja jest niezbędna, ponieważ znajdujemy dużą liczbę filmów, aby móc spędzić chwile wolnego czasu, filmy humoru, muzyki, akcji, treści tworzone przez youtuberów, w skrócie to Aplikacji nie może zabraknąć na Twoim telewizorze Haier Smart TV.
 • Netflix: Aby cieszyć się ogromną liczbą filmów i seriali, konieczne jest zainstalowanie Netflix na telewizorze Haier. Możesz cieszyć się ogromną ilością treści w rozdzielczości Full HD, a nawet 4K, z napisami lub dubbingiem w języku hiszpańskim. Nie możemy zaprzeczyć, że wspomniana aplikacja jest jedną z tych, które stają się niezbędny na każdym urządzeniu które mamy.

smart tv z różnymi aplikacjami na ekranie

 • TuneIn Radio: Ta aplikacja jest po prostu świetna, ponieważ nie ma nic lepszego niż wstawanie rano, aby iść do pracy i wcześniej słuchać radia przy pysznej kawie, aby się obudzić. Ma ponad 100 tysięcy radiotelefonów do wyboru wszelkiego rodzaju, na każdy gust i nie może go zabraknąć w naszym Smart TV.
  • TeamViewer: Jeśli chcesz steruj telewizorem z komputera możesz to zrobić z TeamViewerem, dzięki tej aplikacji jest bardzo łatwy i po prostu świetny w użyciu. Musimy tylko wejść na główną stronę TeamViewer, a tam pobrać tę aplikację.