Skip to content

Jak krok po kroku nagrywać programy, filmy i seriale w jakości HD z mojego Smart TV

21 de maj de 2023

The Smart TV Są to sprzęty marki Samsung. głównie takie, które wszyscy mamy już w domu, po części dlatego, że lubimy oglądać telewizjęa częściowo dlatego, że lubimy oddziaływać z treścią, decydując również o tym, co widzimy, a czego nie.

Ale poza możliwością uruchamiania z nich niektórych aplikacji, które lubimy najbardziej, takich jak YouTube czy Netflix, nie możemy zapominać o tym, że te urządzenia pozwalają nam rozwijać inne ciekawe zadania.

Z tej okazji chcemy stworzyć jeden z najbardziej pożądanych samouczków przez naszych obserwujących, który ma bezpośredni związek z nauczaniem, jak możesz nagrywać programy telewizyjne na dysku twardym naszego Smart TV, oprócz innych sztuczek, które mogą być bardzo przydatne.

The Smart TVotwierają szereg różnych opcji, nie tylko pozwalają oglądać telewizję, ale także możesz skorzystaj z nich, aby pobrać i zainstalować najlepsze Aplikacje i cieszyć się nimi.

Jednak w tym samouczku skupimy się na tym, jak zrobić przeglądać swoje ulubione programynawet po upływie jego harmonogramu lub gdy nie jesteś podłączony do żadnej sieci ze Smart TV, wszystko to osiąga się poprzez ich nagrywanie.

Jak nagrywać i zapisywać seriale, filmy i programy na Smart TV

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że ponieważ istnieją różni producenci inteligentnych telewizorów, każde urządzenie może oferować różnice w odniesieniu do innych, poza wieloma wspólnymi elementami. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego producenta, daj nam znać.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwie metody nagrywania, które moglibyśmy uznać za główne, w tym sensie przedstawimy je:

 • nagrywanie bezpośrednie: Nagrywamy treści, które są nadawane w danym momencie.
 • zaplanowane nagranie: ustalamy harmonogram nagrywania treści, które będą emitowane później w ciągu dnia, tygodnia lub miesiąca.

Na tej podstawie chcemy pokazać różne rozwiązania, które istnieją w tej chwili nagrywać nasze programy na Smart TV.

Zaplanuj nagrywanie na Smart TV z dyskiem twardym

W telewizorach większości marek jest to dość proste nagrywać, jeśli korzystamy z zewnętrznego dysku twardego. W tym celu wykonaj następujące kroki:

 • W zasadzie musisz podłącz dysk twardyw zależności od tego, gdzie znajduje się wejście USB danego telewizora
 • Dysk powinien bądź podłączony do telewizji
 • Stamtąd, programy które należy zachować być przechowywane w tym
 • Aby nagrać, chwyć pilota i naciśnij przycisk który ogólnie wyróżnia się bytem czerwony
 • Komunikat na ekranie otworzy plik różne opcje dostępny
 • Po zakończeniu danego programu, zakończyć nagrywanie

Jak zaplanować nagrywanie na Smart TV z przewodnikiem

Z drugiej strony istnieje inna opcja w tych przypadkach, która ma do czynienia z podręcznik użytkownika które ma wiele inteligentnych telewizorów, a to z pewnością ułatwi zadanie, które musisz wykonać w takich sytuacjach. Aby z niego skorzystać, wykonaj następujące kroki:

 • wciśnij Przycisk przewodnika z twojego polecenia
 • Szukaj wśród programów ten, który Cię interesuje i kiedy chcesz go nagrać
 • Wybierz, czy chcesz dodać przypomnienie, czy po prostu nagrywaj
 • zaakceptować z zaplanuj nagrywanie
 • Wybierz jeden jednostka przechowywaniaktórym może być USB lub dysk twardy
 • Gdy nagrywanie zostanie zakończone, telewizor powinien cię ostrzec o tym

zaplanuj nagrywanie w Smart TV

Jak nagrywać programy telewizyjne na dysku flash USB

I wreszcie, prawdą jest, że w wielu przypadkach Urządzenia USB są bardzo przydatne jeśli chodzi o posiadanie Smart TV, ponieważ są łatwe do podłączenia i mają dobrą pojemność pamięci przy minimalnym rozmiarze.

Jeśli podłączysz pamięć USB do telewizora, możesz uruchomić wszelkiego rodzaju funkcje, chociaż w tych przypadkach szczególnie interesuje nas, co możemy zrobić w zakresie nagrywać programowanie naszego Smart TV za pomocą USB. W tym celu wykonaj następujące kroki:

 • Podłącz pamięć USB do portu oznaczonego HDD IN
 • Stworzy a system bezpieczeństwa aby zapobiec naruszeniu praw do treści. Musisz pomiń te wiadomości
 • naciśnij czerwony przycisk aby rozpocząć nagrywanie i wysłać zawartość do tego urządzenia

W takich przypadkach naprawdę ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że USB którego zamierzasz użyć, zawiera a dobra pojemność magazynowaw przeciwnym razie będzie bardzo mało treści, które można w nim zapisać.

Podkreślenie, że są przewodniki, w których można się uczyć sztuczki i poradyktóre mogą Ci pomóc Wykorzystaj w pełni swój Smart TV. Cóż, korzyści, które zapewniają, generują więcej satysfakcji, niż możesz sobie wyobrazić.

W tym sensie, jeśli użyjesz tych technik, nie powinieneś się martwić za brak niektórych treści ulubionych programów, raczej zawsze będziesz mieć je do dyspozycji i możesz dzielić się nimi z innymi.

dołącz do naszego kanału telegram