Skip to content

Jak pobrać Blim dla LG Smart TV?

26 de październik de 2022

Platformy umożliwiające wizualizację darmowe filmy online To dziś coś dość powszechnego, istnieje wiele aplikacji, stron internetowych i programów na komputery, które pozwalają nam w różnorodny sposób cieszyć się tego rodzaju treściami.

Możliwość oglądania filmów akcji, suspensu, dramatu, horroru, science fiction itp. W dzisiejszych czasach to bardzo normalna rzecz. platformy takie jak Netflix który jest niewątpliwie w jednym z najlepszych sezonów, z milionami użytkowników korzystających z jego usług miesięcznie i wydaje się, że jest ich coraz więcej.

Ale oprócz Netflix jest inny świat, istnieją alternatywy, które z biegiem czasu są coraz lepiej pozycjonowane, mocniejsze i z większą liczbą użytkowników. blim Jest to jedna z tych, które bez wątpienia powoli wychodzą z kraju, z Meksyku.

Pobierz Blim na telewizor LG

Jeśli masz telewizor LG Smart TV i chcesz wypróbować coś innego, alternatywę dla Netflix lub po prostu nie możesz z różnych powodów, takich jak metody płatności, zapłać opłatę Netflix, a następnie Blim może być alternatywą do rozważenia ponieważ ma kilka ciekawych produkcji i bardzo dobrą zawartość jak na swoją cenę.

Tak, ponieważ jest to również abonament miesięczny, taki jak wspomniana wyżej platforma i w ten sam sposób ma bezpłatna miesięczna subskrypcja na wypadek, gdybyś chciał wypróbować Blim.

Jak zainstalować Blim w LG Smart TV

Do pobierz Blim za darmo na LG Smart TVco powinieneś zrobić, to poszukać ikony na telewizorze i po prostu nacisnąć miejsce, w którym jest napisane pobieranie, aby uruchomiło się automatycznie, po zakończeniu zostanie natychmiast zainstalowane i będziesz mógł cieszyć się strumieniową zawartością.

Oczywiście, aby to zrobić, konieczne jest, aby mieć abonamentjak powiedziałem, w tym sensie jest taki sam jak Netflix, ponieważ łącząc kartę kredytową z kontem masz 30 dni za darmo, jeśli zrezygnujesz z subskrypcji przed tymi 30 dniami, nie będziesz musiał nic płacić, w przeciwnym razie powinieneś zacząć opowiadanie się co miesiąc za daną subskrypcją, ale prawda jest taka, że ​​jest to dość potężna alternatywa dla Netflix i że niewątpliwie zawiera szeroką gamę treści, które stopniowo stają się coraz bardziej zróżnicowane i międzynarodowe.

W każdym razie, jeśli znasz podobną aplikację lub platformę, aby móc cieszyć się nią w ciągu LG-SmartTVZapraszam do pozostawienia go w komentarzach poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram