Skip to content

Jak skonfigurować uniwersalnego pilota Cablevisión?

12 de luty de 2023

Chwała temu, kto wynalazł pilota, prawda? Pomyśleć, że wstawanie w celu zmiany kanału lub podgłośnienia byłoby piekłem, nie ma to jak powrót do domu po długim dniu pracy, rzucenie się na kanapę i po prostu relaks, nawet jeśli oglądanie telewizji to dwadzieścia minut, tak musiałeś wstać, żeby zmienić kanał, prawda? Prawdopodobnie nie.

Tak więc, aby było łatwiej, chcesz się uczyć jak skonfigurować uniwersalnego pilota Cablevisión? Cóż, chcę cię nauczyć krok po kroku, jak to zrobić w najprostszy sposób.

Skonfiguruj uniwersalne sterowanie Cablevisión

W przypadku, gdy np. sterowanie nie zmienia kanałów, jedyne, co będziesz musiał zrobić, to zresetować sterowanie do fabrycznych, że tak powiem. Aby to osiągnąć, musisz wyjąć baterie na kilka sekund, a następnie włożyć je ponownie, nie jest to wcale skomplikowane.

Jeśli to nie zadziała, zalecamy wykonanie następujących czynności:

  • Włącz telewizor.
  • Następnie naciśnij jednocześnie klawisze Cablevisión i OK, aż zaświeci się pierwszy.
  • Teraz będziesz musiał dwukrotnie dotknąć polecenia Menu, co spowoduje zresetowanie ustawień.
  • Następnie musisz jednocześnie przytrzymać przyciski OK i Wycisz, aż zobaczysz włączony przycisk TV.
  • Powoli, ale wielokrotnie naciśnij kilka razy polecenie kanał+.
  • Teraz, gdy telewizor jest wyłączony, będziesz musiał nacisnąć Wycisz, a następnie OK, powinieneś być w stanie ustanowić nową konfigurację.
  • Naciśnij przycisk TV, a następnie Wyłącz, aby skonfigurować wszystkie ustawienia, telewizor powinien się wyłączyć.
  • Możesz teraz włączyć komputer i korzystać z niego bez żadnych problemów.

Konfiguracja pilota Cablevisión wcale nie jest skomplikowana, jak zobaczysz, jest to kwestia cierpliwości i podążania za tym, co wspomniałem powyżej krok po kroku, tak, będziesz musiał postępować zgodnie z literą, aby zadziałało. Może się to wydawać prawdziwym bałaganem, ale jest to jedyny sposób, w przypadku gdy pierwsza metoda nie działa, aby poprawnie skonfigurować kontrolę Cablevisión, aby móc z niej korzystać bez żadnego problemu.

Nie mam wiele więcej do powiedzenia, mam nadzieję, że artykuł był dla Ciebie przydatny, w przeciwnym razie możesz zostawić mi komentarz poniżej z wszelkimi wątpliwościami lub niedogodnościami dotyczącymi jak skonfigurować sterowanie Cablevisión.

dołącz do naszego kanału telegram