Skip to content

Jak zaktualizować oprogramowanie Smart TV

2 de kwiecień de 2023

Istotne jest, aby każde urządzenie, które łączy się z Internetem, było aktualne, ponieważ oprócz ulepszeń, które można zaimplementować w systemie operacyjnym, aktualizacje często rozwiązują dziwny problem, jaki może mieć dane oprogramowanie. Na przykład najbardziej powszechną i znaną rzeczą, która dzieje się we wszystkich programach, niezależnie od firmy deweloperskiej, są słynne „błędy”.

Niezależnie od urządzenia, takiego jak Smart TV w tym przypadku, wymagają one również od czasu do czasu aktualizacji. Firmy aktualizują swoje systemy operacyjne, aby zapobiegać włamaniom stron trzecich zaktualizuj swój Smart TV Staje się niezbędny, zwłaszcza jeśli używasz go stale podłączonego do Internetu.

Następnie chcę zostawić ci mały przewodnik jak zaktualizować smart tv, chociaż w zależności od marki i systemu operacyjnego zostanie zaktualizowany w taki czy inny sposób, w zależności od posiadanych menu i opcji. Należy jednak pamiętać, że ponieważ telewizor Sony Smart TV otrzymuje aktualizację, niekoniecznie oznacza to, że telewizor LG musi ją otrzymać, co zależy od danej firmy.

Jak zaktualizować Samsung Smart TV

Jedna z najlepiej sprzedających się marek na całym świecie, aktualizacja systemu operacyjnego wspomnianych telewizorów wcale nie jest trudna. Wystarczy wejść w menu, następnie wsparcie i zakończyć aktualizację oprogramowania. Musisz potwierdzić daną operację, a po zakończeniu będziesz musiał po prostu zaakceptować warunki i to wszystko.

Jak zaktualizować Sony Smart TV

Gdy telewizor jest włączony, naciśnij przycisk Początek na pilocie, a następnie przejdź do opcji Ustawienia, Pomoc produktu i Aktualizuj oprogramowanie. Oczywiście, podobnie jak w poprzednim przypadku, wspomniane urządzenie musi być podłączone do Internetu, aby zweryfikować oprogramowanie, a tym samym potwierdzić, czy masz najnowszą wersję, a jeśli nie, to jest nowa.

Jak zaktualizować LG Smart TV

Włącz telewizor, a następnie przejdź do Ustawienia, Ogólne, Informacje o tym telewizorze i poszukaj aktualizacji. Oczywiście podłączony do Internetu, rozpocznie się wyszukiwanie najnowszych dostępnych wersji.

Jak zaktualizować Android Smart TV

Ponieważ zawsze musisz mieć telewizor podłączony do internetu, teraz będziesz musiał przejść do Ustawienia, Informacje, Aktualizacja systemu, wskaże krok po kroku wszystko, co musisz zrobić, aby mieć najnowszą wersję oprogramowania, tak nie jest za nic skomplikowanego.

dołącz do naszego kanału telegram