Skip to content

Jak pobierać i instalować aplikacje na telewizorach LG i Samsung Smart TV?

25 de czerwiec de 2023

Ostatnio otrzymujemy więcej niż jedno pytanie dotyczące sposobu pobierania i instalowania aplikacji na telewizorach Smart TV i chociaż prawdą jest, że napisaliśmy już szczegółowe artykuły dotyczące niektórych z nich, w tym przypadku chcemy być nieco bardziej ogólny . W następnej kolejności nauczymy Cię, jak pobierać i instalować aplikacje na telewizorach LG i Samsung Smart TVbiorąc pod uwagę, że prawdopodobnie są to dwaj producenci, którzy sprzedali największą liczbę tych zespołów.

Ale zanim przejdziemy dalej i na wszelki wypadek, gdybyśmy nie wiedzieli, musimy zauważyć, że wiele z tych telewizorów oferuje nam możliwość instalowania wszelkiego rodzaju aplikacji do oglądania w telewizji tak, jakby to była jakaś treść. Wśród najpopularniejszych aplikacji, które możemy pobrać, mamy takie jak Netflix, YouTube, Twitter, Pandora, eBay, Facebook itp.. Dlatego niezależnie od tego, czy chcesz zainstalować jeden z nich, czy inny, musisz wiedzieć, że odpowiedź w tym zakresie znajdziesz poniżej.

Smart TV Samsunga

Zaczynamy więc krok po kroku, aby móc zainstalować aplikację na telewizorze Samsung Smart TV, a pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to upewnić się, że jest podłączony do sieci internetowej, albo przez Wi-Fi, albo też przez kabel. W każdym razie musisz wiedzieć, że bez tego nie możesz kontynuować. Musisz włączyć telewizor, a następnie przejść do opcji Smart Hub w menu głównym. Następnie przejdź do aplikacji i aplikacji Samsung. Zobaczysz, że pojawią się wszystkie możliwe aplikacje.

Musisz wiedzieć, że musisz przeglądać wszystkie aplikacje i ich kategorie, aby znaleźć tę, którą chcesz zainstalować na telewizorze. Wybierz ten, którego potrzebujesz i naciśnij Enter. Oczywiście musisz zadać sobie trud sprawdzenia, czy kliknąłeś przycisk Pobierz. Następnie musisz ponownie nacisnąć Enter. W ten sposób pobieranie rozpocznie się bez problemów. Następnie, ikona aplikacji powinna pojawić się wśród zainstalowanych, a będziesz w stanie uruchomić ją całkowicie bez problemu.

Inteligentne telewizory LG

Podobnie jak w przypadku Samsung Smart TV, w urządzeniach LG najważniejsze jest, aby sprzęt był podłączony do Internetu za pomocą kabla lub Wi-Fi. Następnie wystarczy włączyć telewizor i wybrać w menu opcję Smart TV. Ale w tym przypadku musisz poszukać opcji LG Smart World i podać identyfikator konta LG TV i hasło. W tym czasie możesz wyszukać aplikacje poprzez kategorie, klikając Zainstaluj tę, która Cię interesuje.

Oczywiście trzeba sprawdzić w takim sensie, aby każde z wymagań było spełnione, aby aplikacja działała na telewizorze LG Smart TV bez problemów, ponieważ każda aplikacja jest specyficzna. Po wybraniu danej aplikacji będziesz musiał zaakceptować, aby kontynuować instalację. Jak być może widziałeś, pobieranie i instalowanie aplikacji na telewizorach LG i Samsung Smart TV jest naprawdę łatwe.a najciekawsze jest to, że wiedząc, skąd je znaleźć, zaoszczędziliśmy znaczną część transakcji.

Aplikacje, które musisz pobrać na swój Samsung Smart TV

Technologia rozwija się coraz szybciej iw przeszłości były to stare telewizory LED lub LCD, teraz Smart TV zajmują absolutnie wszystko i możemy instalować na nich nieskończoną liczbę aplikacji, dzięki czemu te telewizory są o wiele bardziej kompletne niż kiedykolwiek, centrum multimedialne.

Wszystko to dzięki system operacyjny android tvNależy również wziąć pod uwagę, że wiele aplikacji nie będzie kompatybilnych lub nie będzie ich można używać dokładnie na telewizorze, mimo że są nieco ograniczone, istnieje wiele interesujących aplikacji, które polecamy pobrać.

Aplikacje, które musisz mieć na swoim Samsung Smart TV

Łowca lochów 4: Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej uzależniających gier RPG akcji na urządzenia mobilne, jest to niezwykle popularna gra, w którą można bez problemu grać na telewizorze Samsung Smart TV, jakość graficzna tytułu, a także rozgrywka i historia, która sprawi, że udaje się złapać, to więcej niż wystarcza, aby wciągnąć cię na wiele godzin, a ponadto, jeśli grasz na gigantycznym ekranie, znacznie lepiej. Pobierz stąd.

Pisownia: Ta gra jest niewątpliwie zabawna, aby cieszyć się nią z dużą liczbą gości, ponieważ w zasadzie to, co musisz zrobić, to narysować rysunek, a inni muszą dokładnie odgadnąć, o co chodzi, w ten sposób możesz spędzić noc wyjątkowo Ciesz się z rodziną lub przyjaciółmi, grając w tę zabawną i rozrywkową grę na telewizorze Samsung Smart TV. Pobierz go stąd.

filmowanie: Ponieważ jeśli mamy telewizor Samsung, służy on również do oglądania filmów i seriali, z tego powodu nie mogło zabraknąć aplikacji, która jest właśnie do tego przeznaczona. Ma w sumie ponad osiem tysięcy plików do oglądania, między filmami i serialami, a nawet dokumentami. Wszystkie bardzo zróżnicowane i zabawne treści do oglądania online, w transmisji strumieniowej. Zalecana aplikacja, którą możesz pobrać stąd.

pokojo: Aby zakończyć tę listę, polecamy Pocoyo ABC Free na wypadek, gdybyś miał dzieci w domu, jest to aplikacja, która, jak możesz sobie wyobrazić, służy do rozrywki i nauki w tym samym czasie. Ma nawet odcinki serialu, dzięki czemu maluchy mogą pozostać uzależnione od telewizji w zdrowy sposób przez wiele godzin, jest to niewątpliwie niezwykle interesująca aplikacja dla najmłodszych w domu. Znajdź to tutaj.

Czy udało Ci się krok po kroku pobrać i zainstalować aplikacje na telewizorach LG i Samsung Smart TV?

dołącz do naszego kanału telegram