Skip to content

Jak wyświetlić zawartość Blim na moim laptopie bez połączenia z Internetem?

1 de lipiec de 2021

Dziś widzimy dużą liczbę użytkowników, którzy: tworzyć strumieniowe treści multimedialne, pokazując różne rzeczy wszelkiego rodzaju, chociaż większość z nich koncentruje się na tworzeniu strumieniowych filmów wideo w dziedzinie gier wideo, reagując na jeden lub bezpośrednio, grając w niego i pokazując swoje postępy w trakcie gry.

Co to jest przesyłanie strumieniowe?

Słowo streaming przetłumaczone na hiszpański oznacza transmisję na żywoi jest to akcja, która obecnie stała się bardzo wirusowa i innowacyjna wśród osób, które zazwyczaj lubią treści oferowane przez internet, gdzie duża liczba użytkowników decyduje się rozpocząć transmisję jakiejś aktywności na żywo lub wrzucić określoną treść.

Można to zauważyć przede wszystkim u różnych YouTuberów, którzy na co dzień zamieszczają swoje treści bezpośrednio na platformie YouTube, Ale teraz, ze względu na duże zapotrzebowanie na filmy na platformach streamingowych, zdecydowali się rozpocząć przesyłanie tego typu treści.

Możemy znaleźć ogromną różnorodność platform i stron internetowych, które oferują treści przesyłane strumieniowo i gdzie z kolei możemy przesyłać własne treści, pokazując konkretną treść lub po prostu podczas gryJedną z najczęściej używanych platform w dziedzinie gier wideo jest platforma Twitch, na której możemy przesyłać strumieniowo nawet z telefonu komórkowego.

Jednak Streaming może być używany do różnych czynności, które wymagają transmisji na żywo, świetny przykład jest platforma Blim, w którym będziesz mógł cieszyć się serialami i filmami oraz wszelkiego rodzaju treściami audiowizualnymi, które chcesz online, które w przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, będziesz mógł oglądać program, który chcesz bez konieczności wcześniejszego pobierania.

Jak używać Blima do oglądania seriali na PC?

Platforma Blim to bardzo kompletna strona internetowa o prostym i nowoczesnym wyglądzie i designie, idealna dla Ciebie Twoje ulubione programy, seriale i filmyNależy zauważyć, że tę aplikację można znaleźć i używać na urządzeniu mobilnym, komputerze, a nawet na telewizorze Smart TV.

Aby zacząć korzystać z tej platformy do oglądania ulubionych filmów i seriali, konieczne jest, aby załóż konto i kup abonament miesięczny aby móc uzyskać dostęp do zawartości tej aplikacji, funkcja nieco podobna do popularnej platformy Netflix.

aplikacja blim na smart tv

Zawartość dostępna w planie Blim TV Basic

Niedawno platforma Blin TV rozszerzyła swoją bezpłatną usługę do ponad 14 000 godzin dostępnych treści, jej bezpłatny i pozbawiony reklam katalog składa się z ponad 35 kanałów na żywo, oprócz oferty 37 000 godzin treści „Na żądanie”. W jego menu znajdziesz seriale, filmy, programy sportowe, filmy dokumentalne, opery mydlane oraz duża ilość materiału wyprodukowanego przez takie firmy jak Madiapro, Sony, RCN, Cenépolis, Videocine i wiele innych.

Jak pobrać moje ulubione treści do oglądania w trybie offline

Platforma Blim, będąca serwisem streamingowym lub streamingowym na żywo, nie pozwala nam bezpośrednio na korzystanie z niej bez połączenia naszego urządzenia z internetem, więc nie da się obejrzeć serialu lub filmu bez internetu.

Jedyny poważna alternatywa pobieranie filmu jako takie, lub rozdziały i sezony, które chcemy z serialu, abyśmy później mogli się nimi cieszyć i oglądać na naszym urządzeniu, ale najbardziej zaleca się, aby używać Blima zawsze z połączeniem internetowym, aby móc zobaczyć swoje ulubione treści bez konieczności tak długiego czekania.

pobierz zawartość Blim

Niektóre typowe problemy podczas przeglądania zawartości Blim

Problemy z odtwarzaniem

Pierwszą rzeczą, aby sprawdzić, czy masz problemy z odtwarzaniem treści, są oczekujące płatności za subskrypcję, sprawdź również, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Blima na swoim urządzeniu, jeśli nie, zaktualizuj ją. Kolejną ważną rzeczą jest upewnienie się, że połączenie internetowe nie powoduje awariiPamiętaj, że do odtwarzania treści potrzebne jest płynne połączenie z Internetem.

Niezatwierdzona opłata miesięczna

Ten rodzaj błędu pojawia się, gdy platforma nie mogła prawidłowo dokonać płatności z naszego konta bankowego, najbardziej wskazaną rzeczą jest aktualizacja naszej metody płatności w konfiguracji naszego konta.

Nieobsługiwany dekoder: Błąd 404

Jest to bardzo częsty problem związany z brakiem aktualizacji w używanym dekoderze, możliwe rozwiązanie to: Wyłącz dekoder, odłącz go od internetu, musisz też odłączyć przewód zasilający na około 5 minut, a następnie ponownie podłącz sieć energetyczną i internet. Jeśli istnieje aktualizacja oczekująca na zainstalowanie, zostanie ona pobrana i zainstalowana automatycznie, co powinno rozwiązać problem.

Nie zaktualizowano wersji Blima: Błąd 14107

Jest to błąd, który pojawia się od czasu do czasu dla użytkowników urządzeń Apple, W takim przypadku zaleca się sprawdzenie, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Blim TV, a także wersja systemu iOS od 10.0. Jeśli nie, rozwiązaniem powinno być zaktualizowanie zarówno aplikacji, jak i systemu.

Niestabilne połączenie internetowe: Błąd 420

Ten problem jest związany z niestabilnym lub zbyt wolnym połączeniem internetowymNajbardziej wskazaną rzeczą w tym przypadku jest sprawdzenie szybkości połączenia internetowego, zwykle dla płynnego przesyłania strumieniowego powinieneś mieć prędkość co najmniej 5 MB na sekundę, możesz sprawdzić szybkość połączenia na stronie takiej jak www.fast.com i upewnij się, że spełniasz ten wymóg.

Blim na smart tv

Kompatybilność Blim z innymi urządzeniami

Blim TV jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń z systemem Android Od wersji 5, jeśli korzystasz z Apple, upewnij się, że masz wersję co najmniej 10.0 lub wyższą, jest ona również kompatybilna z przeglądarką Chorme od wersji 49, Mozilla Fireflox od wersji 51, Safari od wersji 9 i Internet Explorer od wersji 11 .

Jest również w pełni kompatybilny z telewizorami Smart TV które używają Androida we wszystkich jego wersjach, Niektóre ekskluzywne modele Samsunga, a także niektóre specyficzne modele Sony. Możesz go również zainstalować na wszystkich odtwarzaczach strumieniowych, takich jak Android TV, Roku, Apple TV i Crhomecast, jest nawet kompatybilny z niektórymi konsolami do gier wideo, takimi jak PlaStation 4, XBOX 360 i XBOX One.

Pobierz Blim na swoje inteligentne urządzenie z Androidem

  • Aby pobrać aplikację lub platformę streamingową na urządzenie z systemem operacyjnym, będziemy musieli uzyskać dostęp do oficjalnego sklepu Sklep Google Play, który z kolei musi zostać zaktualizowany do najnowszej wersji, aby mieć dostęp do wszystkich jego funkcji
  • Następnie poszukaj aplikacji Blim w sklepie Google Play, którą można pobrać bezpłatnie pobierz go na swoje urządzenie.
  • Po zakończeniu instalacji aplikacji będziesz musiał ją otworzyć
  • Utwórz konto Blim i dodaj metodę płatności oraz miesięczny plan, który chcesz uzyskać, aby uzyskać dostęp do zawartości Blim
  • I gotowy! Możesz cieszyć się wszystkimi filmami i serialami, które chcesz znaleźć na platformie Blim

Pobierz Blim na urządzenie iPhone iOS

  • Na początek znajdź aplikację Blim w sklepie oficjalny sklep z aplikacjami
  • Gdy go znajdziesz, kliknij go, aby uzyskać dostęp do jego opisu i informacji, a następnie kliknij przycisk instalacji, aby pobierz aplikację
  • Po zakończeniu pobierania otwórz aplikację Blim
  • Następnie będziesz musiał się zalogować lub utworzyć konto, w którym będziesz także musiał wykupić miesięczny plan, aby mieć dostęp do całej zawartości Blim.
  • I gotowy! Będziesz mógł zobaczyć wszystkie swoje filmy i ulubiony serial w Blim z łatwością

blim inne urządzenia

Korzyści z posiadania planu Premium w Blim TV

Wśród najbardziej wyróżniających się korzyści możemy wymienić to możesz pobrać, aby przeglądać zawartość w trybie offline, nie będziesz musiał oglądać przerw reklamowych, będziesz miał wyłączny dostęp do podglądów przed ich emisją w telewizji, będziesz mógł oglądać mecze piłkarskie na żywo i bezpośrednio, ponad 37 000 godzin treści premium i będziesz mógł tworzyć do 5 profili w ramach platformy.