Skip to content

Pobierz LocalizaTodo na Androida. Przydatna aplikacja do śledzenia

2 de październik de 2023

Geolokalizacja to coś, co coraz częściej wykorzystuje się przede wszystkim w aplikacjach tak podstawowych jak mapy GPS, później możemy spotkać się z tą technologią zaimplementowaną nawet w aplikacjach poświęconych randkowaniu, by w kilku słowach znaleźć partnera. Ale Nawet w przypadku Pokémon Go musimy korzystać z GPS wśród innych aplikacji dostępnych na rynku, których jest zbyt wiele, aby wymieniać je pojedynczo w tym poście. Chodź, nie będziemy już spać.

Dziś chcę z Wami porozmawiać o bardzo przydatnej aplikacji, LocalizaTodo dla Androida Jest to bardzo interesująca aplikacja, ponieważ dzięki niej i telefonowi komórkowemu będziesz w stanie znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w ciągu kilku sekund. Niezależnie od tego, czy chcesz śledzić motocykl, samochód, czy nawet osobę, jest to takie proste. Możesz śledzić, co chcesz.

Znajdź kogo chcesz

W przypadku np. członka rodziny lub znajomego, który w tym momencie podróżuje, możesz śledzić kierunek, w jakim porusza się jego pojazd, możesz nawet sprawdzić przewidywany czas przybycia pojazdu do miejsca docelowego.

Jest to bardzo przydatna aplikacja, na przykład dla zmartwionych rodziców, którzy tego potrzebują cały czas świadomi swoich dzieci (coś, co powinni zrobić wszyscy rodzice nieletnich) w ten sposób będziesz mieć pełną świadomość tego, co robi Twoje dziecko, gdzie się znajduje i oczywiście, w razie niebezpieczeństwa, będziesz mógł je szybko i przede wszystkim bardzo skutecznie zlokalizować.

LocalizaTodo przesyła informacje, czyli statystyki, całkowicie anonimowo. Można to zmienić, jeśli chcesz, z menu ustawień.

Jest to bardzo interesująca aplikacja, która w zależności od tego, w jaki sposób ją wykorzystasz, może pomóc ci wydostać się z różnych kłopotów.

zlokalizuj wszystko dla Androida

Pobierz LocalizaTodo na Androida

Pobranie tej aplikacji dla tych, którzy mają system operacyjny Android, nie jest bardzo trudne, Jest dość popularny z milionami pobrań i średnią liczbą pozytywnych głosów, które należy wziąć pod uwagę. Dlatego jest wysoce zalecany dla tych, którzy go potrzebują, działa idealnie.

Aby pobrać aplikację, zalecamy skorzystanie z linku, który znajdziesz nieco niżej, ten link przeniesie Cię bezpośrednio do Sklepu Play, skąd możesz ją łatwo i przede wszystkim szybko pobrać, ponieważ nie jest ona zbyt ciężka dużo.

[appbox googleplay com.localizatodo.ltmobile]

Będąc w Sklepie Play, wystarczy zlokalizować przycisk „zainstaluj”, aby pobieranie rozpoczęło się natychmiast, a gdy tylko się zakończy, rozpocznie się instalacja, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się tą fantastyczną aplikacją i móc zlokalizować w zasadzie wszystko, co chcesz trzeba zlokalizować.

dołącz do naszego kanału telegram