Skip to content

Aplikacje do zdalnego sterowania dla starych telewizorów

19 de wrzesień de 2023

Na pewno masz telewizor zakurzony, nieużywany od lat, jeden z tych starych telewizorów, o których myślałeś, że w pewnym momencie je sprzedasz, a które ostatecznie wylądowały w kącie twojego telewizora. dom. Jeśli chcesz go dobrze wykorzystać, na przykład mieć go w kuchni, dać dziecku lub po prostu umieścić w pokoju, będziesz potrzebować pilota, tak czy tak?Co jest lepszego niż korzystanie z telefonu komórkowego?? W końcu nosimy go wszędzie.

Aplikacja do zdalnego sterowania

Sławny uniwersalne sterowanie Mogą kosztować dodatkowe pieniądze, których być może nie mamy lub nie chcemy wydawać, poza tym, że w wielu przypadkach są kiepskiej jakości i nie wytrzymują zbyt długo, dlatego nie ma nic lepszego niż korzystanie z telefonu komórkowego telefon jako pilot dzięki aplikacjom, które są obecnie dostępne.

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że aby móc korzystać z telefonu z pilotem konieczne jest aby posiadał on podczerwień, technologia ta przydaje się zarówno do sterowania telewizorami jak i klimatyzatorami, radiem itp.

Możesz zrobić wszystko, kiedy tylko możesz steruj telewizorem za pomocą telefonu komórkowegoto dobry sposób, aby mieć zawsze pod ręką sterowanie, bo przecież telefon komórkowy nosimy wszędzie, jest już częścią nas.

Aby skorzystać z zdalnie sterowany smartfon Potrzebujemy aplikacji o nazwie Peel Smart Remote, jest ona całkowicie darmowa w Sklepie Play i możemy jej używać z telefonami komórkowymi, które oczywiście mają podczerwień i sterują dużą liczbą telewizorów.

Musisz skonfigurować aplikację zaraz po jej otwarciu, wybrać markę posiadanego telewizora, a następnie przejść przez rodzaj kalibracja kontrolna aby po pokonaniu tego wszystko działało jak należy i nie spotkała nas żadna niespodzianka.

Więc wiesz, że dzięki Peel Smart Remote i telefonowi z podczerwienią możesz mieć aplikacja do zdalnego sterowania starym telewizorem bez żadnego problemu, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na nowe uniwersalne sterowanie, co, jak powiedzieliśmy wcześniej, zawsze kończy się niespodziewanym uszkodzeniem lub w najgorszym przypadku utratą.

Jeśli masz pytania, zostaw je poniżej w komentarzach, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

dołącz do naszego kanału telegram