Skip to content

Oto najlepsze alternatywy dla Pshiphon: Ultrasurf, Tunnelbear, YogaVpn i Tor

7 de wrzesień de 2023

Psiphon to jedna z najczęściej używanych i łatwych w instalacji aplikacji VPN. Obecnie użytkownicy często o tym wspominają, m.in stopień, w jakim umożliwia im dostęp do wszystkich witryn na świecie, jakie chcą. To znaczy nie tylko zwykłym, ale także wszystkim tym, którzy w różnych okolicznościach są zabronieni lub zablokowani w swoim regionie. W takim przypadku uwzględnimy najlepsze alternatywy dla Pshiphon dla bezpieczniejszej nawigacji.

Prawda jest taka, że ​​każdy użytkownik może z niego korzystać tak, jak chce, system Psiphon jest w pełni konfigurowalny aż do zwiększenia szybkości nawigacji, a co za tym idzie, łatwy w adaptacji. Musisz to wiedzieć możesz skorzystać z jednego z wielu trybów tej aplikacji nawet jeśli nie jesteś specjalistą. Psiphon nie tylko odblokowuje różne strony internetowe na całym świecie, ale także służy do dodania dodatkowej warstwy ochrony.

W każdym razie Psiphon Hander APK to kolejna wersja uważana przez ogromną liczbę użytkowników za najlepsza sieć VPN zapewniająca bezpieczny dostęp do otwartego Internetu świetna referencja segmentu, w każdym razie nie możemy nie wziąć pod uwagę, że niektórych to nie przekona.

Najlepsze alternatywy dla Psiphona

  • Powolny DNS: to kolejny z tych systemów, który dla wielu użytkowników powinien być brany pod uwagę również jako jedna z najlepszych aplikacji VPN na Androida. Wśród jego mocnych stron możemy wymienić takie, jak na przykład możemy wybrać serwer europejski lub amerykański według naszych potrzeb. W ten sposób możesz bez większych trudności mieć darmowy Internet w dowolnym kraju na świecie.
  • MOD YourFreedom (Mod Zeus): Drugą z alternatyw, którą naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w tym przypadku, jest YourFreedom, idealna również, jeśli Psiphon Cię nie przekonuje. Oprócz tego, że możemy go oficjalnie pobrać w sklepie Google Play, w żadnym wypadku nie należy zapominać o tym, że ma on wszelkiego rodzaju poprzednie konfiguracje do wyboru, jeśli nie chcesz własnej.
  • Joga VPN: lekka aplikacja z dość łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika, nieco prostsza niż te, które pokazywaliśmy wcześniej. O Yoga VPN musimy podkreślić, że jest idealny regulować korzystanie z VPN w zależności od aplikacji. Jeśli szukasz bezpiecznego systemu przeglądania i bezpłatnego Internetu dla sieci społecznościowych, nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najlepszych opcji.

Ten poradnik, który właśnie pokazaliśmy, działa w większości krajów, zaczynając oczywiście od przypadku Hiszpanii Nie musimy też przestać zastanawiać się nad tym, co dzieje się z narodami Ameryki Łacińskiej.

najlepszą alternatywą dla pshiphona jest ultrasurf

Inne alternatywy do zastąpienia Pshiphon

Ultrasurfing

Kierując się koncepcją ochrony prywatności i przeciwdziałania cenzurze, zdecydowali się wdrożyć własne filtry, aby spróbować zablokować treści pornograficzne lub nielegalne. Podkreślają potrzebę przechowuj logi danych użytkowników przez okres do 30 dni i zapewnić użytkowników, że ich dane nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim (z wyjątkiem sytuacji, gdy zajdzie taka potrzeba uprawnionym instytucjom).

Użytkownicy świadomi swoich potrzeb w zakresie prywatności raczej nie będą zachwyceni, ponieważ takie praktyki zatrzymywania danych są przede wszystkim sprzeczne z ideą posiadania VPN lub proxy.

TunelNiedźwiedź

Jest dostępna dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Nie ma klienta dla systemu Linux ani Windows Phone, więc 100% użytkowników nie może z niego korzystać. Aby rozpocząć korzystanie z TunnelBear, musimy odwiedzić ich stronę internetową i pobrać klienta odpowiadającego naszemu systemowi operacyjnemu.

przeglądarka Tor

„Tor” jest skrótem od „Router cebulowy”. Jest jednym z najbezpieczniejsze przeglądarki internetowe, jakie istnieją i które dają pewność, gdy mowa o anonimowości w Internecie. Jest to ulubiona opcja przeglądania głębokiej sieci. Jego działanie nawiązuje do cebuli jego symbolu, gdyż jego bezpieczeństwo możliwe jest dzięki warstwom pośrednim lub węzłom. To właśnie umożliwia anonimowość podczas przeglądania tej przeglądarki internetowej.

dołącz do naszego kanału telegram