Skip to content

Jak sprawić, by Psiphon działał i nie odłączał się od Internetu Dlaczego ciągle się rozłącza?

27 de lipiec de 2022

Kiedy mówimy o darmowym Internecie, jeśli wątpisz w dwa z najlepsze VPN które będziemy mogli znaleźć na Androidzie to Psiphon i Psiphon Pro.Oczywiście, jak wszystko darmowe, mogą mieć inny problem, a w tym artykule pokażemy, jak osiągnąć lepszą stabilność w obu aplikacjach i z dowolnym rodzaj serwera.

Po pierwsze

Musisz pamiętać, że saldo, które masz, musi wynosić zero, to znaczy nie możesz mieć salda, ale oczywiście musisz mieć plan danych. Za każdym razem, gdy aplikacja jest odłączona, musisz wymusić jej zamknięcie, a następnie ponowne otwarcie. Gdy połączenie zaczyna być niestabilne, zalecamy wyłączenie wszystkiego, a nawet uruchom ponownie telefon komórkowy a następnie otwórz wszystko ponownie.

Zapobiegaj przejściu Psiphon w tryb offline

Aktywujemy dane mobilne i zamierzamy pobrać bardzo ciekawą aplikację o nazwie HSPA + Tweaker (3G Booster) ideą tej aplikacji jest to, że zasadniczo wzmacniamy naszą aplikację z maksymalną prędkością.

inna metoda

Chodzi o pobranie aplikacji, która jest o nazwie Psip Everto który robi coś podobnego do poprzedniego, który próbuje przyspieszyć prędkość Internetu, a jednocześnie zapewnia pewną stabilność, aby zapobiec rozłączeniu, można go pobrać stąd.

W przeciwieństwie do poprzedniego, pobierzesz a plik-apk więc będziesz musiał włączyć nieznane źródła, które znajdują się w Ustawienia> Bezpieczeństwo.

Szukamy w eksploratorze plików, jak to możliwe Eksplorator plików ES APK które wcześniej pobraliśmy i uruchomiliśmy, aby zainstalować.

Po zainstalowaniu wszystko, co musisz zrobić, to otwórz aplikację, a zobaczysz co w rzeczywistości jest niezwykle proste, musisz całkowicie przesunąć pasek w prawo, aby zapobiec rozłączeniu naszego połączenia, a także ustabilizować je i spróbować przyspieszyć tak bardzo, jak to możliwe.

Z kolei zalecamy zaznaczenie „Lepsza wydajność”gdzie jest napisane wybierz region w ustawieniach psifon dzięki czemu w ten sposób znajdzie najbliższy serwer, w którym się znajdujesz, a tym samym uzyskasz jeszcze lepszą stabilność i zwiększysz prędkość.

Niewątpliwie sposób na posiadanie darmowy internet Całkiem interesujące i przede wszystkim stabilne, ponieważ pomijając wszelkie problemy, które możesz mieć, nie możemy zaprzeczyć, że ze wszystkich istniejących obecnie metod, aby teoretycznie mieć darmowy internet, jedyną skuteczną, która naprawdę działa, jest ta aplikacja.

Jeśli czytałeś ostatnio nasze artykuły, prawdopodobnie zauważyłeś również, że wiele z nich dotyczy bezpośrednio bardzo konkretnej aplikacji, jak ma to miejsce w przypadku psyfon, lub też jego płatna wersja, zwana Psiphon Pro. Pierwszą rzeczą, którą musisz o nich wiedzieć, jest to, że dla większości użytkowników jest to jedna z najlepszych aplikacji do uzyskania darmowego Internetu na Androida, o której już nauczyliśmy się, jak ją podłączyć, i innych.

Teraz, choć zwykle psifon Działa dobrze, bez większych niedogodności, tak samo trzeba zaznaczyć, że wielu użytkowników mówiło nam ostatnio, że czasami system się rozłącza, więc oczywiście pozostają offline.

W tym konkretnym artykule pokażemy wam dwa metody dla Psiphon nie rozłączaj się, a co najważniejsze, nie musisz mieć zbyt dużej wiedzy na ten temat, ale w każdym przypadku będą one przydatne.

Oczywiście przed rozpoczęciem należy wziąć pod uwagę kilka poprzednich aspektów. Pierwszy z tym musimy mieć Internet mobilny, ale bez dostępnego salda, a jeśli je masz, musisz je wydać. Dzieje się tak niezależnie od tego, jaką mamy firmę telekomunikacyjną, ponieważ dla każdego jest to samo.

Następnie musisz wyłączyć aplikacje Killer, które wyłączają inne. I wiedząc, że kiedy Psiphon lub Psiphon Pro przejdzie w tryb offline, musisz dotknąć „Wymuś zamknięcie” przed ponownym użyciem. Wreszcie, jeśli połączenie nie jest stabilne, musisz wyłączyć mobilne połączenie danych, włączyć je ponownie, ponownie uruchomić aplikację i dopiero wtedy kontynuować.

Psiphon jest jedną z najlepszych sieci VPN dla Androida, ponieważ nie ma żadnego filtra, a prędkość zależy, jak powiedziałem wcześniej, od liczby użytkowników, którzy robią z tego użytek.

problemy z platformą psiphon

Rozwiązanie Psiphon przechodzi w tryb offline

Cóż, wspomnieliśmy już o podstawowych wytycznych w tym zakresie, aby Psiphon był bardziej stabilny i zapobiegał rozłączeniu. W ten sam sposób musimy podkreślić w tym aspekcie, że pierwszą rzeczą do zrobienia jest aktywacja danych mobilnych, a następnie pobierz i zainstaluj aplikację HSPA+ Tweaker (3G booster), całkowicie bezpieczny i oficjalny. Jest to aplikacja, która pozwoli Ci wymusić mobilne połączenie z Internetem, przenosząc je na maksymalną prędkość, z głównego przycisku, prawie unikalną.

W tym samym czasie należy zainstalować inną aplikację, np. Psip Everto, wtyczka specjalnie opracowana, aby przyspieszyć i ustabilizować połączenie Psiphon i zapobiec jego rozłączeniu. Po pobraniu następną rzeczą jest przejście do Ustawień, Zabezpieczenia urządzenia mobilnego i włączenie Nieznanych źródeł, aby można było uruchamiać pliki APK, tylko te wykonywalne. Po zakończeniu musisz przejść do folderu Pobierz i dwukrotnie kliknąć pakiet APK Psip Everto, aby rozpocząć instalację.

Po zainstalowaniu aplikacji musisz ją kliknąć, szczególnie w menu aplikacji. Zobaczysz, że pojawia się menu, które do tej pory nie było dostępne. Na środku ekranu pojawi się pasek, który musimy przesunąć maksymalnie w prawą stronę, aby zoptymalizować wykorzystanie Psiphon. Poza tym, jeśli chcesz, aby Psiphon działał tak, jak powinien, musisz unikać korzystania z aplikacji w aplikacjach takich jak YouTube, które zużywają znacznie więcej zasobów systemowych niż normalnie.

Inne sztuczki lub zalecenia, które możemy Ci dać, to umieszczenie niektórych menu w sposób poprawiający wydajność systemu, na przykład „Lepsza wydajność” w „Wybierz region” konfiguracji Psiphon, aby wyszukać najbliższy serwer, który działa najlepiej.

Jeśli pomimo przestrzegania wszystkich poprzednich zaleceń, widzisz, że system VPN To nie działa tak, jak powinno, więc wszystko, co musisz zrobić, to odłączyć wszystko i zacząć od nowa, ponieważ w ten sposób problemy zostaną rozwiązane.

Na koniec musimy powiedzieć, że ten krok po kroku jest przydatny dla absolutnie wszystkich wersje Psiphon iWśród których musimy wymienić następujące: Psiphon Lite, Psiphon Handler, Psiphon 2015, 2016 i 2017, więc jeśli masz któryś z nich, już wiesz dokładnie, co robić.

Czy udało Ci się uniknąć zawsze denerwującego? rozłączenia psifon z tym krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram