Skip to content

Pobierz Psiphon Handler APK na Androida szybko i łatwo

22 de sierpień de 2021

Czy chcesz wiedzieć, jak szybko i łatwo pobrać Psiphon Handler APK na Androida? Cóż, dotarłeś do właściwego artykułu, ponieważ poniżej pokażemy, jak zainstalować Psiphon Handler APK na Androida. Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tym względzie, jest to, że Psiphon Handler jest jedną z aplikacji, które moglibyśmy uznać za niezbędne w tym segmencie.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, gdy mówimy o Psiphon Handler, jest to, że jest to zmodyfikowana wersja VN Psiphon, więc możemy w zasadzie powiedzieć, że pobierałbyś tę samą zawartość. Poza tym musisz wiedzieć, że nauczymy Cię krok po kroku, jak pobrać Psiphon Handler APK, abyś nie miał z tym żadnych trudności.

Zainstaluj Psiphon Handler APK na Androida

Następnie, Jeśli chcesz cieszyć się Psiphon Handler APK, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść bezpośrednio do tego linku co pozwoli Ci pobrać zawartość. Jest to oczywiście najszybszy i najłatwiejszy sposób na zdobycie tej aplikacji. Po pobraniu upewnij się, że spełniasz wszystkie wymagania, których nauczymy Cię poniżej, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł korzystać z aplikacji.

Wymagania dotyczące korzystania z aplikacji Psiphon Handler APK

  • Android 4.0 lub nowszy
  • Dostęp do roota
  • Masz plan danych, ale brak równowagi
  • Kompatybilność z łącznością 3G lub 4G
  • Konfiguracja obsługi psifonów

Jeśli spełniasz wszystkie powyższe wymagania i już pobrałeś dany pakiet APK, następną rzeczą do zrobienia jest przejście do Ustawień, Zabezpieczeń i włącz Nieznane źródła. Następnie musisz uruchomić pakiet APK Psiphon Handler. Po rozwiązaniu powyższych kroków, całkowicie dezaktywujesz dostęp do Wi-Fi i otwierasz aplikację, bo czas ją poprawnie skonfigurować.

Wewnątrz musisz anulować Show On Start, zaznaczyć Remove Port, w polu Proxy Type umieścić Real Host, w polu Proxy Server umieścić sieć. Również w Real Proxy Type musisz umieścić Direct, a w Real Proxy Server umieścić Whatsapp.net. Dzięki opcji Zapisz zapiszesz wszystkie te dane i nie będziesz musiał ich ponownie modyfikować.

Pojawi się wtedy nowe okno i musisz wybrać opcję Przeprowadź całe urządzenie przez tunel. Kiedy to zrobisz, pojawi się nowe okno, a następnie musisz kliknąć Ufam tej aplikacji i OK. W tym momencie, Psiphon Handler APK zacznie działać i za kilka sekund powinien nawiązać połączenie.

Ten krok po kroku działa bezbłędnie w wielu dzisiejszych wiodących firmach operacyjnych., wśród których wyróżniają się takie jak Claro, Movistar, Tigo, Digicel, RED, Telcel, AT&T, Unefon, Virgin Mobile, Tuenti MX, Cierto, Personal, Nextel, Entel, Nuestro, TIM, Oi Móvil czy WOM. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące zabiegu, po prostu musisz nas o to zapytać.

Kilka innych bardzo częstych zapytań i wyszukiwań użytkowników dotyczących tego tematumuszą dotyczyć w szczególności następujących czynności: pobierz psiphon handler 91, psiphon handler 2017, psiphon handler 2017 apk, pobierz psiphon handler 2017, psiphon handler apk mega, psiphon handler apk uptodown, pobierz psiphon handler 86 opsiphon 82 apk. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie.

Czy udało Ci się pobrać Psiphon Handler APK na Androida za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram