Skip to content

Jak pobierać animowane tła i tapety Google Pixel na dowolny telefon z Androidem?

3 de luty de 2022

Ponieważ mamy do dyspozycji urządzenie mobilne, pierwszą rzeczą, którą chcemy zrobić, to dostosować, nałożenie na niego okładki, naklejenie naklejki lub naklejki, łańcuszka lub etui, które zrobiła babcia, aby go zabezpieczyć, są też tacy, którzy chcą umieścić spersonalizowane zdjęcie rodziny jako tapetę, inni, którzy chcą umieścić kreskówkę lub ich preferencje zespołu jako tapety, w skrócie, sposobów na personalizację telefonu komórkowego jest wiele.

Dziś technologia pomaga nam w tym sensie spersonalizować nasz telefon, poprawa prezentacji lub pikseli obrazówaby urządzenie mobilne było teraz bardziej aktualne, możemy umieścić zdjęcie członka rodziny jako tapetę i to, że jest w ruchu, i dlaczego nie pobrać zdjęć naszego ulubionego serialu lub filmu w dobrej rozdzielczości i aby były one dynamiczny.

Google zaprezentowała swoją nową linię telefonów komórkowych, Google Pixel, że są dobrze przystosowane do Androida i że krok po kroku dowiadujemy się o nich trochę więcej, jakie są cechy, które czynią go wyjątkowym i odróżniają go od innych. W międzyczasie analizując i odkrywając każdą z jego funkcji, odkryliśmy, że jedną z najlepszych rzeczy, jakie ma, jest tapeta na żywo.

Animowane tła lub tapety na żywo są bardziej złożone niż statyczne, dlatego zwykle konieczne jest ich zmodyfikowanie, zanim będą mogły być używane na dowolnym telefonie komórkowym.

To ruchome fundusze, które wyglądają świetnie pomimo tego, że zużywają energię baterii, dobrą wiadomością jest to, że możesz mieć je w telefonie bez konieczności zastanawiania się nad kupnem Google Pixel. Więc jeśli chcesz Pobierz animowane tła Google Pixel przez APK Musisz tylko wykonać kroki, które znajdziesz później.

Animowane tapety Google Pixel

Zwykle producenci telefonów komórkowych, a dokładniej ci, którzy odpowiadają za systemy operacyjne, w tym przypadku Android, przygotuj unikalne animowane tapety i tła w celu zaoferowania ekskluzywnego sposobu personalizacji telefonów komórkowych. Google zazwyczaj zawiera serię statycznych, a także animowanych teł w Pixels, wszystkie najwyższej jakości.

Animowane tła lub znane również jako Live Earth Wallpaper są związane ze wszechświatem lub planetą Ziemią, co oznacza, że ​​będziesz mógł cieszyć się niektórymi naprawdę ładne i całkiem piękne tapety Oprócz przekazywania dużo spokoju. Prawda jest taka, że ​​te animowane tapety wcale nie są marnotrawstwem, ponieważ byli bardzo ostrożni przy tworzeniu projektów.

Najlepsze jest to, że nawet jeśli nie masz Google Pixel, możesz mieć te tła na telefonie komórkowym, a wszystko dzięki użytkownikowi z XDA Developers, który przeniósł je teraz, więc teraz dowolne urządzenie z Android Nugat możesz je mieć. Poniżej znajdziesz kroki, które należy wykonać, aby pobrać animowane tła Google Pixel w APK, bez konieczności usuwania animowanych teł, które już masz na swoim Androidzie.

Pobierz animowane tapety Google Pixel

Wcześniej mówiłem, że wszystkie urządzenia z systemem operacyjnym Android Nougat będą mogli mieć te środki, to jest główny wymóg, dlatego konieczne jest, aby jeśli chcesz mieć te tapety, pamiętaj o tym. Niestety nie udało się przenieść tych animowanych tapet na Androida 6.0 Marshmallow, ale mamy nadzieję, że wkrótce wszyscy będą mogli je mieć.

Efekt jest niesamowity i pomimo tego, że zużywa dużo baterii, warto z niego korzystać, więc jeśli Twój telefon ma Androida 7,0 Nugat i ARM69 nie trać więcej czasu i pobierz je na swój telefon.

ulubione tła na Androidzie

Jedyne, co musisz zrobić, to pobrać plik APK i zapisać go w pamięci telefonu komórkowego. Następnie, gdy już je zdobędziesz, uruchomisz go tak, jakby była to normalna aplikacja, najlepiej byłoby zrobić to bezpośrednio z telefonu komórkowego, ponieważ wystarczy przejść do folderu, a wszystko znajdziesz znacznie szybciej. Ważny fakt: nie jest konieczne, aby telefon komórkowy był zrootowany aby móc go pobrać.

dołącz do naszego kanału telegram