Skip to content

Pobierz APK Psiphon Handler na Androida

12 de lipiec de 2023

Jeśli zwykle czytasz nasze artykuły, to wiesz, że wiele z naszych artykułów dotyczy bezpośrednio możliwości pobrania jednych z najlepszych aplikacji dostępnych na terminale mobilne z systemem operacyjnym Android. Cóż, w tym konkretnym przypadku chcemy konkretnie nauczyć wszystkich naszych czytelników, czym są konkretne kroki, które muszą wykonać, aby mieć aplikację taką jak Psiphon Handler na swoich urządzeniach poprzez plik wykonywalny APK.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, gdy mówimy o Psiphon Handler, jest to, że jest to zmodyfikowana wersja VN Psiphon, która poprawia i całkiem sporo w stosunku do oryginału, do tego stopnia, że ​​​​możesz uzyskać bezpłatny Internet na Androida w znacznie bardziej Szybko i łatwo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej aplikacji, jej pobieraniu i instalacji lub o tym, jak działa, wystarczy, że będziesz o niej czytać.. Chodźmy z tym.

Zainstaluj aplikację Psiphon Handler na Androida

Cóż, jeśli chcesz cieszyć się Psiphon Handler APK, pierwszą rzeczą, którą zalecamy, jest przejście bezpośrednio do linku, który pozwoli ci natychmiast pobrać aplikację, czyli nic innego jak ten link, gdzie szybko go otrzymasz i bezpieczny sposób. Po pobraniu musisz sprawdzić, czy spełniasz wszystkie poniższe wymagania, chociaż nie są one zbyt skomplikowane. Jeśli nie zastosujesz się do któregokolwiek z nich, nie będziesz mógł zainstalować Psiphon Handler APK na swoim smartfonie.

Wymagania do korzystania z Psiphon Handler APK

  • Android 4.0 lub nowszy
  • Dostęp do roota
  • Mieć pakiet danych, ale brak równowagi
  • Obsługa łączności 3G lub 4G
  • Konfiguracja obsługi Psiphon

Jeśli spełniasz wszystkie wyżej wymienione wymagania, będziesz znacznie bliżej możliwości korzystania z pakietu APK Psiphon Handler na telefonie komórkowym, do tego stopnia, że ​​będziesz musiał przejść bezpośrednio do Ustawień, Zabezpieczeń i zainstalować dany pakiet APK, gdy tylko Nieznane źródła. Następnie całkowicie wyłącz dostęp do Wi-Fi, otwórz aplikację i będziesz musiał ją skonfigurować. W tym celu należy anulować opcję Pokaż przy starcie, zaznaczyć opcję Usuń port, w polu Typ serwera proxy wpisać Real Host, w polu Serwer proxy wpisać sieć. Również w Real Proxy Type musisz umieścić Direct, aw Real Proxy Server umieścić Whatsapp.net. Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków musisz kliknąć opcję Zapisz.

Zobaczysz, że dokładnie w tym momencie pojawi się nowe okno, w którym musisz kliknąć „Skieruj całe urządzenie przez tunel” lub podobną frazę. Po zakończeniu pojawi się kolejne okno iw takim przypadku musisz kliknąć „Ufam tej aplikacji”, a następnie OK. Po zakończeniu tych poprzednich kroków pakiet Psiphon Handler APK rozpocznie pracę nad danym połączeniem. Jeśli chcesz potwierdzić, że wszystko jest dobrze zrobione, wystarczy, że przesuniesz pasek powiadomień, aby sprawdzić wszystkie szczegóły.

Ten samouczek, który właśnie pokazaliśmy, działa bez problemów u wielu głównych operatorów na świecie, wśród których musimy wymienić: Claro, Movistar, Tigo, Digicel, RED, Telcel, AT&T, Unefon, Virgin Mobile, Tuenti MX, True , Personal, Nextel, Entel, Our, TIM, Oi Móvil, WOM. Możliwość pobrania i zainstalowania pakietu Psiphon Handler APK jest tak prosta, dlatego zalecamy, aby nigdy nie przestawać dawać mu szansy do tej aplikacji.

Czy udało Ci się zainstalować pakiet Psiphon Handler APK na telefonie komórkowym, wykonując ten krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram