Skip to content

Jak mogę zmienić klawiaturę Androida za pomocą APK Pobierz i pobierz i zainstaluj iPhone’a iOS?

17 de październik de 2021

Chociaż prawdą jest, że większość sprzedawanych obecnie smartfonów ma mobilny system operacyjny Android, ten opracowany przez ludzi z Google, nie oznacza to, że wielu użytkowników naprawdę woleliby mieć iPhone’a, jeden z telefonów komórkowych Apple.

Prawda w tym sensie jest taka, że ​​kiedy mówimy o iOS, możemy znaleźć system operacyjny wyjątkowy pod wieloma względamii z tego powodu jest wielu użytkowników Androida, którzy w jakiś sposób chcą ubierać swoje terminale w podobny sposób.

Zalety systemu operacyjnego Android

 • Może dostosuj według gustu każdego jeden, ponieważ działa na platformie open source.
 • Bycie sojusznikiem Google pozwala bezpłatne użytkowanie aplikacji, które pochodzą od niego.
 • Tworzenie aplikacji na Androida jest bardzo proste, więc często pojawia się coraz więcej nowych opcje.
 • Jest to system operacyjny, który można udostępniać na wielu urządzeniach jednocześnie.
 • Wygodny dostęp do aplikacji, z których mieć.
 • Jest łatwo aktualizowany, więc obecnie jest ich wiele wersje.
 • Umożliwia pobieranie aplikacji bez konieczności połączony do komputera

Zalety systemu operacyjnego iOS

 • Jest to system operacyjny z przejrzystym interfejsem i bardzo prosty używanie.
 • Posiada wysokie zabezpieczenie przed zagrożenia cybernetyczny.
 • Interfejs jest dość intuicyjny, dzięki czemu wrażenia użytkownika są optymalny.
 • Jest dość autonomiczny dzięki doskonałemu Trwanie baterii.
 • Nawigacja to łatwo więc użytkownicy wiedzą szybko to poznają.
 • Większość aplikacji pierwszy pojawiają się na iOS przed Androidem.
 • Umożliwia łatwą i łatwą synchronizację między urządzeniami.
 • Mają osobistego asystenta o imieniu SIRI

W tym konkretnym przypadku stwierdzimy, że zamierzamy zapewnić Państwu jeden z tych więcej przydatnych samouczków w tym zakresie, a konkretnie ten, który pozwoli Ci pobrać i zainstalować klawiaturę iPhone’a dla Androida APK, krok po kroku, który z pewnością doceni wielu użytkowników.

Prawda w tego typu sytuacji jest taka, że ​​możemy: korzystaj z klasycznych aplikacji od stron trzecich, które pomogą nam dostosować klawiaturę i większość urządzenia, bardziej niż cokolwiek dzisiaj, tak aby przypominało iPhone’a.

W szczególności pokażemy Ci aplikację w tym zakresie, aplikację dzięki której możesz oszukać wszystkich swoich znajomych, co sprawia, że ​​sądzą, że używasz iPhone’a, podczas gdy w rzeczywistości masz urządzenie mobilne z systemem Android, a nie takie, które zostało wyprodukowane przez Apple.

Prawda jest taka, że ​​jest to aplikacja na klawiaturę iOS na Androida i równie dobrze możesz aktywuj tylko na chwilę lub też pozostaw ją stale aktywowaną, co już zależy od planowanego użycia.

Klawiatura Apple dla Androida

Więc co najpierw co musisz zrobić? Aby zainstalować klawiaturę iOS na Androidzie, należy ją pobrać i możesz to zrobić w ciągu sekundy. Następnie musisz aktywować Nieznane źródła swojego urządzenia mobilnego z Androidem.

To dość prosty krok, ponieważ musisz przejść do Ustawień i zabezpieczeń, a następnie pozostaw je włączone. Ten krok jest niezbędny, ponieważ pozwoli Ci zainstalować aplikacje spoza Sklepu Google Play.

dostosuj obraz zmiany alfabetu

Po pobraniu klawiatury iPhone’a bezpośrednio na urządzenie z Androidem musisz przejść do folderu Download / Downloads, aby móc go zlokalizować. Następnie musisz nacisnąć na klawiaturze APK, aby rozpocznij instalację tej aplikacji jak każda inna.

Po zakończeniu instalacji możesz uzyskaj bezpośredni dostęp do aplikacji z menu aplikacji. Po pobraniu i zainstalowaniu klawiatury iPhone’a na Androida możesz z niej korzystać bez problemów, jak powiedzieliśmy.

Działanie tej aplikacji klawiatury jest całkowicie przydatne, ponieważ możemy go używać we wszystkich aplikacjach które zainstalowaliśmy w naszym terminalu, w każdej chwili chcemy napisać.

Albo kiedy mamy wysłać wiadomość e-mail, albo otwieramy komunikator, albo kiedy stawiamy na nawigację. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć na niej ikonę klasycznej klawiatury i wybierz ten, który właśnie pobrałeś.

Wszelkie inne pytania w tym zakresie, jak zawsze mówimy, nie wahaj się zostawić nam komentarza, abyśmy mogli Cię przeczytać, a tym samym dokładnie wiedzieć, jakiego rodzaju rozwiązania, które możemy Ci zaoferować w takich sytuacjach.

Czy udało Ci się pobrać klawiaturę iPhone’a na Androida za pomocą tego krok po kroku?