Skip to content

Jak czytać i przeglądać wiadomości na Instagramie bez ich otwierania i nie widząc wiadomości. Bardzo proste!

12 de wrzesień de 2023

Coś, co mają dziś sieci społecznościowe, a co wcale mi się nie podoba, to „widziane” w wiadomościach. Kiedy wysyłają nam prywatną wiadomość, kiedy ją widzimy, pojawia się słynny widziany i druga osoba wie, czy przeczytaliśmy wiadomość, czy nie.

Może to oczywiście stać się poważnym problemem, ponieważ w wielu przypadkach możesz przeczytać wiadomość i być zbyt zajętym, aby odpowiedzieć, ponieważ być może wymaga to zbyt rozbudowanej odpowiedzi lub nie jesteś w sytuacji, w której można odpowiedzieć na tę wiadomość , wtedy staje się konieczne. Poszukaj sposobu unikaj powiadamiania innych osób z tą irytującą informacją o naszej aktywności w sieci społecznościowej.

Dlatego w tym artykule chcę Cię nauczyć, jak zobaczyć wiadomości bez konieczności pojawiania się zaznaczeniaprzy użyciu dość prostej metody, która może działać nawet w innych sieciach społecznościowych, takich jak na przykład Facebook.

Jak czytać wiadomości na Instagramie tak, aby nie były widoczne

Minęło trochę czasu, odkąd Instagram wdrożył opcję wysyłania bezpośrednich lub prywatnych wiadomości między użytkownikami tej popularnej sieci społecznościowej, a w wyniku integracji widocznej funkcji z WhatsApp, ale tym razem na Instagramie wielu użytkowników skarżyło się na przyczyny wyjaśniono powyżej w tym tekście.

Dobrą rzeczą jest to, że podobnie jak w WhatsApp istnieje możliwość czytania wiadomości bez ich bezpośredniego otwierania, podobnie jest w przypadku Instagrama, dzięki czemu możesz czytaj te wiadomości z całkowitym spokojem ducha że chcesz zachować jego odczytanie w tajemnicy przed nadawcą, przynajmniej na jakiś czas.

Sztuczka, którą ci opowiem, jest w rzeczywistości dość prosta, nie musisz pobierać żadnej dodatkowej aplikacji lub coś podobnego, musisz po prostu zrobić to, co powiem poniżej, a za kilka minut będziesz mógł bez żadnych problemów przeczytać wszystkie wiadomości, które chcesz.

Przede wszystkim powinieneś otworzyć Instagram. Po otwarciu przejdziemy do bezpośredniego (wszystkie wiadomości) w prawym górnym rogu. Gdy już tam będziesz, powinieneś po prostu zrobić wyłącz mobilną transmisję danych lub Wi-Figdy zabraknie Ci połączenia, po prostu otwórz daną wiadomość, aby ją przeczytać.

Pamiętaj, że przed ponownym aktywowaniem połączenia powinieneś to zrobić całkowicie zamknij Instagramczyli aplikacja. Teraz powinieneś móc aktywować Wi-Fi bez żadnego problemu.

Jak przeglądać wiadomości na Instagramie bez opuszczania widoku

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz zastosować tę sztuczkę w wielu sieciach społecznościowych, nawet tam, gdzie nie chcesz być widziany Tę sztuczkę można zastosować w relacjach na Instagramie i Facebooku aby dać ci pewne pojęcie, doskonały sposób, aby nikt nie zorientował się, że przeglądamy jego wiadomości lub historie, na wypadek gdybyś nie chciał odpowiedzieć, bez względu na powód.

Prawdę mówiąc jest to naprawdę łatwy trik do wykonania i przede wszystkim prosty, a jeśli to prawda, to istnieją inne aplikacje lub rozwiązania, które obiecują, że będą w stanie zrobić to samo, co tu opisano, bez konieczności odłączania się od Internetu , Ale, których nie powinieneś używać.

Cóż, wiele z nich polega na korzystaniu z programów stron trzecich do uruchamiania Instagrama, co wiąże się z wysokim ryzykiem bezpieczeństwa, więc najprawdopodobniej dajesz osobom o złych intencjach możliwość wyrządzenia Ci krzywdy poprzez włamanie na konto i utracisz w ten sposób do niego dostęp, dlatego gorąco Cię o to prosimy nie używaj interfejsów stron trzecich które obiecują cuda, ale za wysoką cenę.

ikona instagrama

Oczywiście pamiętaj o tym, jeśli masz jakieś lepsze sztuczki czytaj wiadomości na Instagramie bez wychodzenia z widoku Możesz zostawić nam to samo w komentarzach nieco poniżej i tak szybko, jak to możliwe, dodam to do artykułu, abyśmy wszyscy wiedzieli, jak czytać wiadomości na Instagramie bez wychodzenia z widoku.

dołącz do naszego kanału telegram