Skip to content

Jak wysyłać „Wiadomości z prezentami” na Instagramie? – Android, iOS i PC

18 de lipiec de 2022

Chcesz wysłać wiadomość prezentową na Instagramie lub wiadomości-niespodzianki? Cóż, tutaj przedstawiam sposób na zrobienie tego, szybki i prosty z całego Internetu. Ostatecznym celem jest to, abyś mógł cieszyć się aplikacją. Instagram dokonał wielu aktualizacji kompatybilny z dowolnym rodzajem sprzętu oraz z systemami Android i iOS.

Innymi słowy, użytkownicy iPhone’a będą mogli cieszyć się aktualizacją i jest to jeden z nich, który pozwala cieszyć się razem ze znajomymi i rodziną za pośrednictwem czatu platformy i okazywać im trochę uczuć, zwłaszcza jeśli być może nie są blisko.

Czym są prezenty na Instagramie?

Wiadomości w formie prezentu od Instagrama, które są częścią nowej aktualizacji, którą przynosi ta aplikacja, ta sieć społecznościowa dla DM. Składa się z serii GIF-ów, czyli animacji, które są dodawane do tekstu jako ozdoba, gdzie możesz wysłać prezenty każdemu, kto ma wiadomość napisaną przez Ciebie na czacie, ale spersonalizowaną jako wiadomość prezentowa na Instagramie lub wiadomości-niespodzianki. Te ostatnie to pierwsza, wiadomość w pudełku prezentowym, a druga tworzy obramowanie z konfetti wychodzącym z wiadomości.

Nowa propozycja czatu. Jest dość innowacyjny wśród aplikacji na telefony komórkowe niezależnie od sprzętu, ponieważ pozwala ozdobić wiadomość DM, zanim zdecydujesz się go wysłać. Najbardziej widoczna jest wiadomość prezentowa na Instagramie, która jest zapisywana w wiadomości, którą zamierzasz wysłać. „Wiadomość prezentowa” na Instagramie to bardzo zabawny sposób na wysyłanie prezentów w prosty i czuły sposób przez DM, dzięki czemu jest to coś prywatnego i osobistego.

Jak aktywować wiadomości prezentowe na Instagramie?

Już w tym momencie normalną rzeczą byłoby to, że aktualizacja który umożliwia aktywację wysyłania wiadomości prezentowej na Instagramie na każdym telefonie komórkowym. W każdym razie, jeśli tak nie jest, nie powinieneś się martwić, ponieważ funkcja jest łatwa do aktywacji. Jeśli chcesz to zrobić, przeczytaj poniższe informacje.

pudełko upominkowe w mediach społecznościowych

Pierwsza rzecz to zaktualizuj aplikację na Instagramie, działa szybciej, jeśli łączysz się z internetem i nie zużywasz danych. Nie ma znaczenia, czy to Android czy iOS (iPhone). Aby funkcja mogła być włączona, ponieważ jest nowa. Następnie musisz przejść do swojego profilu i przejść poziomo do pasków w prawym górnym rogu telefonu komórkowego.

Po kliknięciu przechodzisz do opcja konfiguracji a następnie do sekcji konta, a teraz przechodzisz do „konta osobistego”. Należy zauważyć, że jest to ważny krok, który należy podjąć. W przypadku, gdy masz sesję profesjonalną, po prostu przejdź do sekcji, aby zmienić użytkownika na osobisty i to wszystko. Po tym kroku opcja wyświetli się na Twoim telefonie komórkowym, dlatego podkreślam, że jest to kluczowe. Zatem, jeśli wszystko było dobrze zrobionenie powinieneś mieć problemu z wysyłaniem prezentów, po otwarciu wiadomości DM będziesz mógł wysyłać wiadomości prezentowe na Instagramie do swoich kontaktów.

Jak wysłać prezenty za pomocą wiadomości na Instagramie?

Kroki, które pozwolą Ci wysłać wiadomość z prezentem na Instagramie, są następujące: musisz udać się na DM i wcisnąć rozmowę, Po zakończeniu napisz tekst, a po lewej stronie nad klawiaturą pojawi się lupa. Następnie, klikając na nią, pojawią się różne naklejki, prezenty i serca. Dzięki temu ostatniemu krokowi jesteśmy gotowi, możesz teraz korzystać z tej niesamowitej opcji z ludźmi, których chcesz, a jeśli odważysz się stworzyć naklejki lub efekty na specjalną okazję, możesz to zrobić również i jest to niesamowita opcja. Aby wysłać wiadomość prezentową na Instagramie, lub wysłać prezenty w postaci naklejek, w DM.

Wysyłaj prezenty przez Instagram z iPhone’a

Tak, funkcja służąca do wysyłania wiadomości na Instagramie lub wiadomości niespodzianek jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. Jeśli opcja się nie pojawia na telefonie komórkowym iPhone, to dlatego, że nie został aktywowany na twoim iPhonie, w tym przypadku przejdź do DM i wykonaj czynności wskazane powyżej, ponieważ system jest taki sam, twój telefon to Android lub iOS. Więc nie powinno być zbytniego kłopotu, jeśli chodzi o wysyłanie prezentów przez DM.

zaskoczona dziewczyna z wiadomością

Wysyłaj wiadomości prezentowe na Instagramie na moim Androidzie

Aby móc wysyłać wiadomości prezentowe na Instagramie, z Twojego Androida, Jest to taka sama procedura jak w poprzedniej sekcji. To znaczy: jeśli jest aktywowany, a telefon komórkowy jest w najnowszej wersji, wystarczy przejść do DM kontaktu i napisać wiadomość. Następnie przed wysłaniem wybierz lupę i wybierz rodzaj wiadomości, którą chcesz.

Jak tworzyć wiadomości prezentowe na Instagramie na PC?

W przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, który działa tylko z Twoimi aplikacjami. Możesz korzystać z tej sieci społecznościowej na telefonie komórkowym lub komputerze, chociaż jest ona nieco wymagająca pod względem sprzętu i połączenia internetowego. Z przeglądarki internetowej możesz korzystać z Instagrama.

Jednak nie będziesz mógł wysłać wiadomości, prezentów na Instagramie i wiadomości niespodzianek. Stamtąd, bez względu na to, jaki masz sprzęt, nie ma jeszcze aktualizacji umożliwiającej wysyłanie. Jednak, gdy go zaktualizują, wystarczy napisać na czacie, zlokalizować wiadomość DM dowolnego kontaktu, ale zanim klikniesz Wyślij, musisz poszukać symbolu lupy po prawej stronie wysłania i wybrać dostosowanie, które chcesz chcesz użyć. niespodzianka wiadomości lub prezenty z wiadomościami wewnątrz czatu.

Jak umieścić naklejki z odliczaniem na Instagramie?

Z drugiej strony istnieje również możliwość: umieść naklejki na odliczaniu na swoim Instagramie. Wiele osób korzysta z tej niesamowitej alternatywy, przez DM jako wiadomości niespodzianki. Ta opcja jest używana na urodziny lub podobne zajęcia, aby ludzie byli świadomi, ile czasu zajmie to wydarzenie.

konfetti z niespodzianką

Musisz otworzyć aplikację Instagram a następnie przejdź do „prześlij historie”, tutaj dostaniesz opcję u góry ekranu, aby umieścić naklejki. Po tym pojawią się różne okienka, w których wybierzesz opcję „odliczanie” i będzie to niebieskawe z fioletowym dające większą szczegółowość. To powiedziawszy, napiszesz w jego obszarze nad nazwą wydarzenia, wybierzesz datę na dole z czasem zakończenia. I voila, oferuje również opcje, na przykład aktywuj pytania, ponieważ Instagram jest bardzo zróżnicowany dzięki różnym zasobom.

dołącz do naszego kanału telegram