Skip to content

Jak wysyłać prywatne wiadomości na Instagramie – Kompletny przewodnik

14 de styczeń de 2022

Na początku Instagrama platforma była po prostu oparta na udostępnianiu zdjęć przez użytkowników, zdjęcia lub krótkie filmy, to właśnie wyróżniało platformę spośród innych, będąc prostszą siecią społecznościową, a przede wszystkim inną od wielkiego giganta zwanego Facebook.

Ale jak wszystko w życiu, rzeczy ewoluują i wraz z upływem czasu użytkownicy chcieli, aby platforma miała możliwość wysyłania prywatnych wiadomości między użytkownikami, prośby te zostały wysłuchane przez przedstawicieli platformy, a Instagram zdecydował się na ustawienie opcji prywatnych wiadomości z platformy. Komunikaty tej platformy są dość podstawowe, ale to czyni ją wyjątkową i różni się od innych.

Na początku opcja prywatnych wiadomości była dostępna tylko dla aplikacji na telefony komórkowe, niezależnie od tego, czy był to iOS czy Androidjednak dla platformy z przeglądarki internetowej została zachowana ta sama istota początku platformy, nie było możliwości wysyłania prywatnych wiadomości z platformy Instagram za pomocą przeglądarki internetowej Twojego komputera.

Z biegiem czasu Instagram zdał sobie sprawę, że wielu jego użytkowników korzystało z platformy z przeglądarki internetowej, która nie miała korzyści z posiadania sekcji prywatnych wiadomości z przeglądarki internetowej i było to coś, za czym wielu tęskniło. Dlatego platforma zdecydowała włączyć opcję przeglądarki internetowej, a tym samym zapewnić zadowolenie użytkowników platformy.

Obecnie możliwe jest wysyłanie tekstów, emotikonów, a nawet obrazków czy zdjęć z platformy przeglądarki internetowej. Aby to zrobić, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przetestować w swojej ulubionej przeglądarce internetowej słowo Instagram, pojawi się tam kilka opcji wyszukiwania, musisz kliknąć pierwszą opcję, gdy portal się otworzy, poprosi Cię o nazwę użytkownika i hasło, wpisz tam i kliknij na „rozpocznij sekcję” już będącą w Twojej sekcji, w prawym rogu pojawi się kilka opcji portalu.

W tych opcjach pojawią się opcje wejścia do twojego profilu, przeglądania powiadomień, wyszukiwania nowych osób i opcji wiadomości, będzie to miało małe logo wiadomości, klikając tam, listę osób, z którymi prowadzisz rozmowy na Instagramie.

W ten sam sposób zobaczysz opcję „wyślij wiadomość”, aby wysłać wiadomość do osoby, której nie masz na wspomnianej liście, kliknij tam, aby wysłać nową wiadomość, pojawi się okno, gdzie musisz wyszukać osobę, do której chcesz wysłać wiadomość, kliknij nazwę użytkownika tej osoby, a czat z tą osobą pojawi się w tym miejscu.

Jak dodawać zdjęcia lub filmy do moich prywatnych wiadomości na Instagramie?

Z aplikacji na telefony komórkowe masz możliwość wysyłania zdjęć i filmów przez prywatną wiadomość, w dość prosty sposób, oprócz tego, że możesz również wysyłać filmy z innych kont na Instagramie przez prywatną wiadomość. Aby wysłać zdjęcie lub wideo za pośrednictwem prywatnych wiadomości na Instagramie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na czat osoby, do której chcesz wysłać wideo.

wysyłać filmy i zdjęcia z aplikacji mobilnej

Będąc tam, obok paska, w którym piszesz tekst, który zamierzasz wysłać, dostaniesz trzy opcje, jedną będzie mikrofon, za pomocą którego możesz wysyłać wiadomości głosowe, drugą będzie naklejka, na której możesz wysyłać różne naklejki i GIF-y, aby Twoje rozmowy były o wiele bardziej zabawne i zabawne, w drugiej opcji pojawi się obraz, po naciśnięciu tam pojawią się zdjęcia i filmy, które masz w swojej galerii.

Na górze pojawi się nazwa, zwykle na początku pojawi się „galeria”, ale jeśli tam naciśniesz, pojawią się różne albumy, które masz w swojej galerii, dzięki czemu możesz łatwiej znaleźć potrzebne zdjęcie lub film. Po wybraniu zdjęć lub filmów, które chcesz wysłać, wystarczy nacisnąć wyślij, a pliki zostaną natychmiast wysłane do drugiej osoby.

Dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych postów na Instagramie do osoby?

W tym przypadku, jeśli możesz wysłać prywatną wiadomość do kogokolwiek, jedynym warunkiem jest to, że osoba, do której wysłałeś prywatną wiadomość, może ją zobaczyć, Musisz śledzić konto wspomnianego posta i poczekaj, aż konto prywatne zaakceptuje prośbę obserwatora, po tym procesie osoba, do której wysłałeś wspomniany post, będzie mogła zobaczyć publikację konta prywatnego.

Tego typu prywatne posty możesz wysłać do wybranej osoby, problem polega na tym, że tylko osoba, która śledzi konto wysłanego posta, będzie mogła docenić publikację, w przeciwnym razie będzie musiała wysłać prośbę o obserwację na konto prywatne.

nie możesz wysyłać postów przez prywatną wiadomość na Instagramie

Jak mogę wysyłać tymczasowe i prywatne wiadomości na Instagramie?

To jedna z nowych opcji platformy, która pozwoli Ci wysłać wiadomość, że Ty i osoba, do której wysłałeś wiadomość, będziecie mogli na nią spojrzeć tylko raz, ponieważ po opuszczeniu czatu albo ty lub druga osoba, wiadomość zniknie całkowicie. Jest to niesamowita opcja, jeśli chcesz wysłać informacje niejawne lub że nikt oprócz Ciebie i osoby, do której wysyłasz wiadomość, nie może ich zobaczyć.

Aby wykonać tę procedurę, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć czat osoby, do której chcesz wysłać wiadomość, po dotarciu na miejsce musisz przesunąć palec w górę w treści ekranu, tam „tryb” zostanie aktywowany. efemeryczny” tam możesz wpisać informacje, które chcesz wysłać drugiej osobie, dezaktywować tryb „efemeryczny” bez wychodzenia z czatu, musisz ponownie przesunąć palcem w górę lub wyjść z czatu, a wiadomości znikną całkowicie.

dołącz do naszego kanału telegram