Skip to content

Jak głosować w ankiecie na Instagramie i zobaczyć lub udostępnić wyniki?

6 de wrzesień de 2023

Spośród wszystkich sieci społecznościowych, które pojawiły się w sieci, Instagram nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych, z którego niewątpliwie korzysta lub korzystała większość z nas. Ta aplikacja daje nam możliwość uczestniczenia w grach, wyzwaniach i pytaniach, a nawet na to pozwala głosuj w ankietach, które oferuje tylko Instagram.

Dzieje się tak głównie ze względu na zdolność tej aplikacji do odkrywania się na nowo i coraz częściej dostarczania nam innowacyjnych narzędzi, które pozwalają nam tworzyć ciekawe treści na naszym profilu.
Ankiety na Instagramie pojawiły się od czasu ich pojawienia się kilka lat temu jako jedno z najciekawszych narzędzi które możemy teraz dodać do naszych Stories.

Ale jeśli nie znasz jeszcze tej opcji, czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to zrobić głosuj w ankietach na Instagramie? To jest naprawdę proste. Poniżej pokażemy Ci dokładnie, jak możesz to zrobić.

Jakie są ankiety w tej aplikacji?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że ankiety na Instagramie to jedna z najnowszych opcji, które pojawiły się w historiach tej aplikacji. W jednej z naszych historii znajdujemy opcję zastosowania ankiety za pomocą tylko wybierz zdjęcie, obraz lub po prostu tekst które chcemy przesłać do Stories i dodać więcej niż jedną ankietę, jeśli chcemy.

Tak więc wśród opcji edycji, które daje nam aplikacja, znajdziemy opcję „Naklejka”, tam ją znajdziemy Naklejka z ankietą wraz z innymi podobnymi, które są obecnie dostępne. Kolejnymi naklejkami mogą być między innymi „Kwestionariusz”, „Pytania”.

Wszystkie te naklejki spełniają to samo funkcję narzędzia interaktywnego. Dzięki temu użytkownicy mogą kliknąć dowolną z proponowanych przez nas opcji. Mogą służyć zabawie, interakcji z naszymi odbiorcami lub przyjaciółmi lub, w przypadku firm i przedsiębiorstw, generowaniu informacji zwrotnej od potencjalnych klientów.

Dlatego poza tym, że te ankiety mogą być zabawne, możemy pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości. Najlepsze w tym wszystkim są ankiety na Instagramie każdy może je zrobić, a także możemy bez problemów głosować nad tym, co robią inni. Ankiety te również mają swoje asy w rękawie, gdy z nich korzysta się.

Trzeba też pamiętać, że zarówno oddanie głosu, jak i przeprowadzenie ankiety na Instagramie jest konieczne mieć zainstalowaną najnowszą wersję stosowania tej sieci społecznościowej. W przeciwnym razie opcja naklejenia tej naklejki może się nie pojawić, a ankieta może nie odpowiedzieć podczas próby głosowania. W tej sytuacji wystarczy wejść do Sklepu Google Play i dokonać aktualizacji!

telefon komórkowy ze zdjęciami z Instagrama na ekranie

Głosuj w ankietach

Jedną z kluczowych kwestii, o których należy pamiętać przed wzięciem udziału w głosowaniu w ankiecie, jest to, że w przeciwieństwie do tego, co mogłoby się wydawać, Twoja odpowiedź nie będzie anonimowa dla użytkownika, który umieścił ankietę. Tak właśnie jest! Ta osoba będzie miała możliwość zobaczenia wszystkich otrzymanych głosów i użytkowników, którzy je zostawili, więc miej to na uwadze.

Poza tym, jeśli nadal chcesz oddać swój głos we wspomnianej ankiecie, wystarczy, że to zrobisz przejdź do historii, w której chcesz oddać głosspójrz na główne pytanie lub temat ankiety i kliknij jedną z dwóch opcji, które powinny pojawić się w takim przypadku.

Następny pojawią się dwa procentyktóra informuje, która z dwóch opcji uzyskała więcej głosów niż druga, dzięki czemu będziesz wiedzieć, że Twój głos został wysłany do użytkownika i czy należysz do mniej lub bardziej popularnej odpowiedzi.

I to wszystko! Procedura jest zasadniczo taka sama jeśli natkniemy się na kwestionariusz. Możemy w nim znaleźć więcej niż dwie opcje odpowiedzi na pytanie i w takim przypadku możemy wybrać jedną z nich.

Możemy bez problemu brać udział w ankietach użytkowników którego profil jest publiczny. Niezależnie od tego, czy będziemy się tego trzymać, czy nie, ta osoba zawsze będzie mogła zobaczyć nasz głos. Prawda jest taka, że ​​ankiety na Instagramie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Jeśli wykonałeś każdy krok co do joty, prawdopodobnie tak Możesz teraz brać udział w różnych ankietach. Pamiętaj, że ponieważ Instagram jest obecnie jedną z głównych sieci społecznościowych, do jego katalogu będą nadal dodawane nowe funkcje.

dołącz do naszego kanału telegram