Skip to content

Jak prowadzić grupowe rozmowy wideo na Instagramie do 50 osób, z filtrami

26 de wrzesień de 2023

Instagram to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych ostatniej dekady, prawie wszystkie smartfony mają zainstalowaną tę aplikację, ale jedną z niewiadomych, która pojawiła się wśród jej użytkowników, jest Jak prowadzić grupowe rozmowy wideo na Instagramie?

Połączenia wideo są powszechnie stosowane i przede wszystkim bardzo wygodne. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pracę, czy po prostu o komunikację z przyjacielem, członkiem rodziny itp. Z Instagrama, jednej z aplikacji, która w ostatnich latach zdobyła największą popularność Możesz teraz prowadzić rozmowy wideo.

Kolejnym bardzo uderzającym aspektem dla użytkowników był jakość możliwości pozycjonowania swoich publikacji na Instagramie z bardzo znanymi i przydatnymi hashtagami, dzięki którym obraz lub treść dotrze do jak największej liczby osób.

Chociaż ta sieć społecznościowa Koncentruje się na urządzeniach mobilnychma stronę internetową, na której możesz robić różne rzeczy, ale w bardziej ograniczony sposób.

Dlatego, jeśli nie wiesz, jak prowadzić rozmowy wideo na Instagramie. Poniżej zobaczymy krok po kroku, jak powinieneś móc komunikować się w ten sposób ze znajomymi, bez konieczności korzystania z jakiejkolwiek innej aplikacji.

Rozmowy wideo na Instagramie są dość podobne do tych, które mamy na WhatsAppie czy Facebooku Messenger, więc ich wykonanie nie jest wcale skomplikowane.

Prowadź rozmowy wideo na Instagramie

Aby nawiązać połączenie wideo, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć sekcję wiadomości. Musisz więc rozpocząć rozmowę z osobą, z którą chcesz przeprowadzić rozmowę wideo. Będąc już w rozmowie W prawym górnym rogu zobaczysz ikonę aparatu.

Oczywiście po kliknięciu wspomnianej ikony Druga osoba może odebrać połączenie wideo, aby się rozpoczęło.

W ramach połączenia wideo znajdują się przyciski z określonymi funkcjami na Instagramie, z którym możesz bawić się w zależności od potrzeb konwersacji, takich jak:

Jeśli po rozpoczęciu połączenia naciśniesz ikonę aparatu, która pojawi się na dole, możesz wyłączyć wideo. W ten sam sposób, klikając ikonę mikrofonu, możesz wyciszyć mikrofon swojego urządzenia mobilnego. Na wypadek, gdybyś chciał po prostu się rozłączyć musisz nacisnąć czerwony przycisk pośrodku.

Inną opcją dostępną podczas połączenia wideo jest zminimalizuj go, aby móc robić inne rzeczy w sieci społecznościowej. Aby móc to zrobić należy kliknąć na ikonę znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu, jest to ikona w kształcie kwadratu.

Rozmowa wideo pozostaje w jednym pływające okno i możesz dalej korzystać z Instagrama, jakby nic się nie stało. Ponadto możesz korzystać z innych aplikacji bez obawy, że połączenie wideo zostanie zerwane.

Jak nawiązywać połączenia wideo z wieloma osobami

Na Instagramie możesz prowadzić grupowe rozmowy wideo z maksymalnie 50 osobami, z filtrami. Ale kiedy rozmowa się rozpocznie, nie możesz nikogo zaprosić. Oznacza to, że aby móc rozmawiać z kilkoma osobami jednocześnie, konieczne jest utworzenie grupy przed wykonaniem połączenia.

W tym celu musisz dotknąć przycisku +, aby rozpocząć nową rozmowę. Tutaj będziesz musiał wybrać wszystkie osoby, które chcesz należeć do grupy. Następnie, aby rozpocząć rozmowę wideo, wystarczy zrobić to samo, co wcześniej, nacisnąć ikonę aparatu.

kobiety podczas rozmów wideo na Instagramie

Maksymalna liczba osób, do których Instagram pozwala jednocześnie zadzwonić, to cztery osoby. W przypadku, gdy część członków grupy opuści rozmowę, Nie ma żadnych problemów, bo połączenie nie zostanie zerwane..

Jeśli w to wątpisz Instagram to jedna z najbardziej kompletnych sieci społecznościowych dzięki dużemu zakresowi i wielu zaletom możesz nawet ustawić swoje konto jako prywatne.

Jeśli w dowolnym momencie będziesz chciał usunąć swoje konto na Instagramie z fostateczna forma, możesz to również zrobić szybko i łatwo.

Możliwość prowadzenia grupowych rozmów wideo na Instagramie a zwiększenie liczby osób, które mogą się połączyć, jest bardzo ważnym dodatkiem.

To sprawia, że ​​jest to jedna z najbardziej kompletnych sieci społecznościowych, jakie istnieją do tej pory. posiadanie drugiej co do wielkości liczby zarejestrowanych i aktywnych użytkowników na swojej platformie, co jest niezwykle niewiarygodne.

dołącz do naszego kanału telegram