Skip to content

Jak ukryć moich obserwujących i obserwujących na Instagramie?

1 de wrzesień de 2023

Zazwyczaj w ramach obecnych trendów technologicznych wielu z nas widziało lub nawet Mamy konto na Instagramie. To jeden z rozrywkowo-reklamowych portali społecznościowych należący do znanego Marka Zuckerberga, właściciela aplikacji Facebook i WhatsApp.

Dzięki tej platformie możemy być na bieżąco i konsumować lub doceniać treści różnych osób, kont lub marek. Ponieważ po prostu posiadam telefon komórkowy; widzimy, że tak stała, publikacje co robią, oprócz obserwowania, kto ma najwięcej obserwujących. Obecnie Instagram pozwala nam publikować zdjęcia, krótkie i długie filmy (IGTV), GIF-y, udostępniać historie na Facebooku itp. Wszystko to dzięki dostępowi z odpowiednią nazwą użytkownika i hasłem, dzięki czemu nasi znajomi mogą zobaczyć statusy.

Z drugiej strony można powiedzieć, że to też jest możliwe uzyskać dostęp do aplikacji z wielu urządzeń mobilnych. Czy to z kolei komputery stacjonarne, czy osobiste, na telefony komórkowe i tablety.

Aby do tej sieci była podłączona większa liczba użytkowników. Możliwe jest również otwarcie dwóch lub więcej kont z tego samego telefonu komórkowego, dzięki czemu nie będziesz już miał wątpliwości, dlaczego mnie nie obserwują.

Tworząc nasz profil możemy jednak przeprowadzić pewne konfiguracje, w sposób spersonalizowany, który będzie nam bardzo odpowiadał. Szeroko stosowaną modyfikacją jest utrzymanie nasz prywatny profillub ukryj obserwujących na Instagramie. Można to łatwo zrobić od momentu założenia konta lub tę zmianę można wprowadzić także później. Dzięki temu osoby nieznające Twoich znajomych nie będą widzieć informacji o Twoim profilu.

Oprócz ustawienia konta jako prywatnego Instagram oferuje szeroką gamę opcji personalizacji Twój profil według własnych upodobań, takie jak blokowanie użytkownika, zmiana lokalizacji kraju, umieszczanie niektórych czatów i ukrywanie obserwujących na Instagramie.

Gdzie mogę zobaczyć, kogo obserwuję i kto obserwuje mnie na Instagramie?

Dzięki tej sztuczce znajdziesz osoby, a nawet znajomych, których obserwujesz, a także swoich obserwujących, dzięki czemu możesz rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego, dlaczego mnie nie obserwują. Aby skorygować sytuację, w której dana osoba podąża za Tobą w związku z Twoimi treściami. Za zdobycie nowych obserwujących lub w przeciwnym razie ukryj pewne informacje przed danym użytkownikiem, aby nie widział, co robisz w sieci społecznościowej.

Dostęp do obserwujących i obserwujących za pomocą Instagrama na Androidzie lub iPhonie

Aby zobaczyć listę użytkowników, których obserwujesz i którzy obserwują Ciebie, użyj urządzenia mobilnego z Androidem lub iPhonem. To bardzo proste, bo po prostu trzeba wejdź na swoje konto i dotknij zdjęcia profilowego.

zobacz kogo obserwuję i kto obserwuje mnie na Instagramie

Następnie zejdź na sam dół i znajdziesz dwie listyjeden od obserwujących, drugi od tych, które obserwujesz, dzięki czemu wiesz, jakie osoby masz na swoim koncie, i możesz ukryć swoje posty, aby nie widziały tego, co publikujesz.

Dowiedz się, kto mnie obserwuje i kogo obserwuję na Instagramie na komputerze

Teraz, aby uruchomić to z przeglądarki; Pierwszym krokiem, który zamierzasz zrobić, jest wejście na swoje konto na Instagramie, podłączone do lokalnego Internetu lub do dane telefonu komórkowego.

Następnie dotkniesz swojego zdjęcia profilowego i przejdziesz do części dotyczącej obserwujących, aby zobaczyć osoby, które Cię obserwują, a następnie w obserwowanych będziesz mógł zobaczyć lista profili, które obserwujesz. Gdzie będziesz miał również możliwość zablokowania użytkownika, aby nie widział Twoich informacji.

Jak ukryć obserwujących i obserwujących na Instagramie?

Obecnie Instagram nie ma konkretnej opcji ukrywania obserwujących i list obserwujących. Istnieją jednak alternatywy osiągnąć to zadanie.

Możesz przede wszystkim ustawić swoje konto jako prywatne, a nawet ukryć obserwujących na Instagramie. W ten sposób natychmiast Twoi obserwatorzy i obserwowane listy nie będą już widoczne dla tych, którzy Nie podążają za tobą.

Jeśli chcesz ukryć swoje kontakty przed konkretną osobą, wykonaj już poprzednią akcję. Możesz usunąć tę osobę ze swoich znajomych, a ona nie będzie już widzieć Twoich list, postów ani historii, co uniemożliwi jej powrót. wchodzić z tobą w interakcję.

Ogranicz listę obserwowanych i obserwujących z aplikacji Instagram

Aktywuj Ukryj, kogo obserwuję: Aby móc korzystać z tej funkcji aplikacji, musisz także posiadać zweryfikowane konto, więc w przeciwnym razie dokonanie zmiany nie będzie możliwe. Po zweryfikowaniu konta należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Z zweryfikowanego profilu konta musisz przejść do ustawień.
 2. Wybierasz opcję konta i logujesz się.
 3. Tutaj szukasz opcji ukryj, za kim podążam.
 4. Na koniec naciśniesz tę funkcję, która natychmiast się aktywuje.

ukryj obserwowane i obserwujące na Instagramie

Aktywuj Ukryj obserwujących na Instagramie: Jest to bardzo powszechna opcja, w której aplikacja pozwala uniemożliwić im zobaczenie Twoich informacji lub niewidzenie niczego; Musisz jednak koniecznie to zrobić i mieć zweryfikowane konto, w przeciwnym razie nie będziesz mógł tego zrobić. Tutaj wskażemy krok po kroku, które musisz wykonać, aby wykonać tę akcję ze swojego profilu:

 1. Zaloguj się na zweryfikowane konto.
 2. iść do menu ustawień.
 3. Musisz wybrać opcję Konto.
 4. Po wejściu do środka możesz zobaczyć opcję ukrywania obserwujących.
 5. Kliknij tam, a akcja zostanie wykonana automatycznie.

Dwie opcje podane powyżej będą stosowane tak długo, jak chcesz. Możesz także odwrócić proces, jeśli chcesz, po prostu wykonując tę ​​czynność ta sama proceduratylko tym razem pozwoliłoby to osobom przeglądającym Twój profil zobaczyć konta, które Cię obserwują, i te, które obserwujesz.

Wielu użytkowników korzysta z tej opcji, ponieważ uważa za konieczne uniemożliwienie innym przeglądania Twojego profilu, Twoich upodobań, a nawet rodziny. Ponieważ tego typu informacje są na ogół chronione przed kontami o szerokim zakresie, które są rozpoznawane przez wiele osób lub są również markami. Dlatego decydują się również na ukrywanie obserwujących na Instagramie większa prywatność.

Przejdź do ustawień

Ustawienia Instagrama znajdziemy w dwóch sekcjach. „Edytuj profil”, w którym możemy skonfigurować prezentacja naszego profilu; a z drugiej strony najbardziej ogólna konfiguracja, która znajduje się w trzech paskach w prawym górnym rogu ekranu, gdzie możemy ukryć niektóre informacje profilowe.

Uniemożliwiaj oglądanie moim obserwującym i obserwującym na Instagramie

Wybierz ustawienia

Musimy tylko wejść na nasz profil, nacisnąć trzy linie w prawym górnym rogu, a otworzy się okno; Na końcu, na dole, znajdujemy Opcja „Ustawienia”.

Wybierz Konto

Aby przejść do tej sekcji wystarczy wykonać kolejne kroki wyboru konfiguracji. Kiedy już wejdziemy spośród wszystkich opcji, możemy znaleźć „Konto”.

Jak uniemożliwić moim obserwatorom i obserwującym na Instagramie oglądanie mojego komputera?

Nie ma możliwości ukrycia Twojej aktywności na Instagramie ani uniemożliwienia osobom obserwującym Cię zobaczenia tego rekordu; Można go jednak ukryć, aby nie był już publiczny, więc Ty też możesz ukryj obserwujących na Instagramie.

Przejdziemy do naszego profilu na Instagramie i wybierzemy trzy paski w prawym górnym rogu. Spowoduje to otwarcie okna z kilkoma opcjamiklikniemy, a następnie „Ustawienia”.

Po otwarciu ustawień, w stanie „Interakcje” ze znajomymi przechodzimy do „Stan aktywności”. Tutaj będziemy mieli opcję „Pokaż stan aktywności’ które dezaktywujemy, dzięki czemu nie będzie ono już publiczne i inne osoby niebędące Twoimi znajomymi nie zobaczą Twoich publikacji.

Inne osoby mogą wiedzieć, kogo obserwuję na Instagramie

Na koniec, jeśli chcesz ukryć obserwujących na Instagramie, swoją aktywność i informacje swoim znajomym lub konkretnego profilu, możesz je ograniczyć (tylko Ty będziesz widzieć ich komentarze, a czat będzie widoczny w prośbach o wiadomości od Twoich obserwujących) lub, w bardziej ekstremalnej opcji, zablokować ich bezpośrednio, aby ich nie widzieli lub uniemożliwiali im od interakcji z Twoimi treściami.

Skąd mam wiedzieć, która osoba wśród moich znajomych ma najwięcej obserwujących na Instagramie?

Aby to zrobić, po prostu musisz wejdź na swoje konto a następnie przechodzisz do listy swoich obserwujących, tam możesz wyszukiwać swoich znajomych, porównując ich profile. Aby sprostować, kto ma więcej obserwujących na Instagramie.

Czy inne osoby mogą wiedzieć, kogo obserwuję na Instagramie?

Jeśli Twoje konto jest publiczne i chcesz ukryć obserwujących na Instagramie, ponieważ każdy ma dostęp do Twojego profilu. Możesz zobaczyć zarówno swoich obserwujących, jak i listę obserwowanych. Instagram nie ma jeszcze opcji ukrywania lub uniemożliwiania przeglądania którejkolwiek z list w przypadku kont publicznych. Jeśli jednak Twoje konto jest prywatne, nikt kogo nie zaakceptowałeś Żądanie śledzenia umożliwia przeglądanie Twoich postów lub list obserwujących.

Jak mogę ustawić moje konto na Instagramie jako prywatne

Nie wymaga z wielu kroków, Jest to bardzo prosty proces, który składa się z:

 1. Wchodzimy na nasz profil i przechodzimy do trzech pasków w prawym górnym rogu.
 2. Przejdźmy do „Ustawień”.
 3. Wybieramy „Prywatność”.

W „Prywatności konta” możemy zobaczyć Opcja „Konto prywatne”, Aktywujemy go i pojawi się wyskakujące okienko informujące nas o warunkach tej decyzji; Klikamy „Przełącz na konto prywatne” i na tym kończymy, ułatwiając osobom postronnym zobaczenie Twoich informacji.

zweryfikuj swoje konto, aby ukryć swoich obserwujących

Zweryfikuj swoje konto, aby ukryć swoich obserwujących lub tych, których obserwujesz

Aby przeprowadzić tę weryfikację, należy najpierw mieć pod ręką szereg wymagań, których zażąda system sieci społecznościowej, a które podano poniżej: nazwa Twojego konta; imię i nazwisko (imię i nazwisko) oraz; dokument tożsamości (DNI).

Po zastosowaniu tych środków ostrożności możesz złożyć tę prośbę ze swojego konta, aby Twoje konto zostało zweryfikowane, w tym celu musisz znajdować się w swoim profilu. Kontynuując, musisz kliknąć trzy punkty, a następnie kliknąć opcję „Ustawienia konta”.

Tam wejdź do sekcji konta, aby zobaczyć opcję „weryfikacja konta”; W tym miejscu należy wprowadzić żądane wcześniej dane, wypełnić je i wysłać. Po przesłaniu wymagań należy poczekać na odpowiedź ze strony samego systemu. Taka zgoda zwykle wymaga od 24 do 72 kolejnych godzinale czasami może się nieco wydłużyć.

dołącz do naszego kanału telegram