Skip to content

Jak zdobyć i zarobić więcej lajków, lajków i obserwujących na Instagramie — nieomylne sztuczki

1 de Listopad de 2021

Jeśli masz konto na Instagramie i ta sieć społecznościowa wydaje Ci się interesująca, prawdopodobnie w pewnym momencie zauważyłeś możliwość zdobycia większej liczby obserwujących lub polubień na swoich zdjęciach, więc w takich sytuacjach zalecamy kontynuowanie czytania tego Artykuł. Prawda jest taka, że ​​obecnie Instagram jest główną siecią społecznościową na świecie, jeśli chodzi o fotografię i doszliśmy do wniosku, że wielu naszych czytelników doceni możliwość zdobywania użytkowników i Podoba mi się w niej.

Należy w tym względzie zauważyć, że istnieją różne formy zdobywaj obserwujących na Instagramie, i musimy wziąć pod uwagę, że najlepiej robić dobre, dowcipne zdjęcia i dodawać ich hashtagi, aby inni użytkownicy dotarli do nich jak najszybciej. Poza tym musimy również wziąć pod uwagę w takich przypadkach pewne aplikacje, które pozwolą nam zwiększyć liczbę użytkowników, którzy nas obserwują lub polubienia, które otrzymujemy, aw tym artykule porozmawiamy o nich trochę.

Polubienia i polubienia dla Twojego konta na Instagramie

Cóż, powiedzieliśmy wtedy, że należy wziąć pod uwagę kilka aplikacji, gdy chcemy, aby nasze konto na Instagramie zyskało obserwujących lub nasze zdjęcia Polubienia lub Polubienia. Zwykle w sklepach z aplikacjami możemy znaleźć kilka, ale szczególnie polecamy dwa z nich. Pierwsza nazywa się Royal Likes For Instagram, a druga InstaLikes na Instagram, abyś mógł je przeanalizować i zobaczyć, z którym z nich czujesz się bardziej komfortowo.

Obie aplikacje działają w zasadzie w ten sam sposób, zapewniając nam obserwujących w naszych sieciach społecznościowych, chociaż będziemy musieli za nie zapłacić. Jest to znacznie szybszy sposób, aby stać się bardziej popularnym na Instagramie, chociaż jeśli chcesz prawdziwych obserwujących, nie będzie to przydatne. Poza tym uważamy, że ważne jest, aby podkreślić w ten sam sposób, że istnieją podobne aplikacje zarówno dla Facebook jak na Twitterze, więc bądźcie czujni, bo w pewnym momencie też o nich porozmawiamy.

zwiększyć liczbę obserwujących na Instagramie

Jak być bardziej sławnym na Instagramie

Publikuj angażujące treści

Najważniejszą rzeczą, jeśli chcesz zdobywać polubienia i polubienia na Instagramie, jest to, aby Twoje treści były interesujące dla tych, którzy je widzą. Musi być atrakcyjna zarówno z punktu widzenia wizerunku, jak i tego, co oferuje koncepcyjnie. Dlatego należy szukać elementów, które wychodzą z codziennie większości użytkowników, maksymalnie wykorzystując swoją osobowość.

Opowiedzieć historię

Chociaż Instagram to sieć społecznościowa, która składa się głównie z obrazów, prawda jest taka, że ​​to, co na nim piszemy, może mieć również duże znaczenie. Właśnie dlatego trzeba się zawracać sobie trudem napisania o tym opowiadania. Dobry tytuł lub odpowiedni opis może czasami być kluczem do uzyskania tego, co lubię lub podoba mi się to, że jesteś patrząc na każdy post, możesz opublikować post z inspirującymi frazami.

Interakcja z obserwującymi

Interakcja z tymi, którzy Cię obserwują i zostawiają komentarze, jest niezbędna, jeśli chcesz, aby Twoje konto na Instagramie odniosło sukces. Prawda jest taka, że ​​nie powinieneś zostawiać komentarzy bez odpowiedzi lub zaniedbywać tych, którzy Cię śledzą. Od czasu do czasu polubienie lub polubienie treści, które te osoby również przesyłają, może być okazją do stać się bardziej sławnym.

Hashtagi, wystarczy

Hashtagi to jeden z najlepszych sposobów na interakcję z innymi użytkownikami Instagrama, aby zapewnić, że ci, którzy nas nie obserwują, mogą znaleźć to, co przesyłamy. Zalecamy regularne używanie hashtagów, ale nie więcej niż to konieczne. W ten sposób na pewno przyciągniesz uwagę którzy nie podążają za tobą.

Użyj narzędzia wyszukiwania

I wreszcie uważamy, że wielu użytkowników popełnia błąd, zaniedbując narzędzie do wyszukiwania treści na Instagramie. Prawda jest taka, że ​​musisz wchodzić w interakcje nawet z tymi ludźmi, których nie obserwujesz. A co najlepsze, jeśli poświęcisz czas na interakcję z wpisami innych osób, na pewno zauważysz, jak stopniowo zdobywasz więcej zwolenników.

Kilka innych bardzo popularnych wyszukiwań i zapytań, których nie powinieneś przestań brać pod uwagę W tego typu sytuacji mają do czynienia z następującymi kwestiami: jak szybko zdobyć wiele lajków na instagramie, jak zdobyć więcej polubień na instagramie 2017, zdobyć polubienia na aplikacji instagramowej, jak zdobyć polubienia na instagramie bez hashtagów, polubienia instagram 2017 , strony do wygrania polubień na instagramie, polubienia na instagramie online lub polubienia na instagramie online. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, po prostu nie musisz ich zadawać, aby móc ci pomóc w tym zakresie.