Skip to content

Jak łatwo naprawić i usunąć nagłą śmierć z dowolnego Samsunga Galaxy S

13 de wrzesień de 2023

Nagła śmierć to zjawisko często spotykane w telefonach komórkowych, takich jak Samsung Galaxy S4 i S4 Mini, ale wielu użytkowników uważa, że ​​gdy ekran telefonu komórkowego staje się czarny, staje się całkowicie bezużyteczny lub martwy.

Kiedy tak się dzieje, normalne jest myślenie i kup inne urządzenieponieważ naszą pierwszą myślą było to, że z pewnością nasz telefon komórkowy nie ma już rozwiązania.

I nie ma nic złego w myśleniu o zakupie nowego urządzenia, pod warunkiem, że je posiadasz pieniądze, żeby móc to zrobićale co się stanie, jeśli go nie będziesz mieć?

Z pewnością w takim przypadku wiesz, że musisz szukać rozwiązania, aby móc naprawić swój urządzenie w prosty sposóbz pewnością będziesz szukać wszelkich możliwych rozwiązań, aby to osiągnąć.

Lub w innym przypadku, jeśli masz pieniądze, ale masz na tym urządzeniu dużo informacji, takich jak zdjęcia, filmy, czaty, pliki audio itp. i nie chcesz ich stracić, więc będziesz szukać rozwiązanie umożliwiające ponowne włączenie telefonu. i naprawić jego nagłą śmierć.

Ale prawda jest taka, że ​​​​w wielu przypadkach ma to rozwiązanie naprawa telefonu komórkowego jest bardzo łatwapodczas gdy w innych przypadkach wystarczy ponownie zainstalować system operacyjny Android z oficjalną pamięcią ROM telefonu, więc tutaj nauczymy Cię, jak naprawić nagła śmierć Samsunga Galaxy S4.

Nagła śmierć Samsunga Galaxy S4, co to jest?

Czasami nazywa się to nagłą śmiercią Samsunga Galaxy S4, kiedy tak jest zablokowane przez aplikację a telefon jest całkowicie martwy, więc nie reaguje po podłączeniu do ładowarki lub komputera.

Musisz włączyć telefon komórkowy w trybie odzyskiwania

Ale jak powiedzieliśmy wcześniej, można to bardzo łatwo naprawić, ponieważ telefon komórkowy wchodzi tylko do tryb blokady z którego można go usunąć za pomocą prostej kombinacji przycisków, jednak najpierw zaleca się wykonanie poniższych instrukcji:

1.- Zaleca się przed rozpoczęciem tej procedury zostaw telefon w ładowaniu na okres od 30 minut do godziny, jeśli możesz zostawić go na dłużej, tym lepiej, szczególnie jeśli telefon nie był włączany przez kilka dni.

Dzieje się tak dlatego, że ładowanie baterii może zająć trochę czasu trochę więcej do załadowanianie martw się, jeśli dioda LED ładowania nie zaświeci się, ponieważ akumulator będzie nadal ładowany.

2.- Po pewnym czasie ładowania telefonu spróbuj go włączyć i wprowadzić w tryb odzyskiwania. Aby to osiągnąć, wystarczy włączyć telefon, naciskając klawisze zwiększania głośności + przycisk zasilania i Przycisk strony głównej jednocześnie przez około 15 sekund, po czym należy zwolnić wszystkie przyciski.

3.- Jeśli Twój telefon Włączyła się bez problemu, Być może była to po prostu aplikacja blokująca włączenie telefonu.

moc blokowania aplikacji

Mówimy Ci, jak krok po kroku ponownie zainstalować oryginalną pamięć ROM

Jest prawdopodobne, że poprzednia metoda nie była wystarczająca i mobilna nie włączaj się z nim Tryb odzyskiwaniaoznacza to, że problem może dotyczyć systemu operacyjnego, który można rozwiązać, instalując ponownie oryginalną pamięć ROM.

Aby przeprowadzić tę procedurę, musisz wejść na stronę Sammbile i wpisać dokładny model swojego Samsung Galaxy S4albo wersja normalna, albo mini.

Więc musisz zainstaluj ponownie system operacyjny za pomocą Odina, aby sflashować telefon komórkowy. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się. Oto instrukcja flashowania telefonu komórkowego za pomocą Odina.

przewodnik po telefonie z lampą błyskową

Jak zobaczysz, nie musisz się martwić, ponieważ nagła śmierć Samsunga Galaxy S4 Nie jest to problem, którego nie da się naprawić, wystarczy postępować zgodnie z powyższymi metodami, a telefon znów będzie działał.

Dopóki koreańska firma nie zaprezentowała w lutym tego roku Galaxy S7, najlepszego urządzenia własny telefon komórkowy To, co udało nam się znaleźć, to Samsung Galaxy S6, który osiągnął naprawdę interesujący udział w rynku.

Faktycznie, trzeba zaznaczyć, że jest wielu ludzi na całym świecie w tym samym czasie poszukaj terminala z najwyższej półki, Zdecydowali się na Samsunga Galaxy S6, w większości przypadków z bardzo pozytywnymi wrażeniami.

Niestety, znamy również inne przypadki, w których z nieznanego powodu nagła śmierć Samsunga Galaxy S6czyli tym, czym zajmiemy się w tym artykule.

Prawda jest taka, że ​​najwyraźniej jest stosunkowo wielu użytkowników Samsunga Galaxy S6, którzy napotkali ten problemwięc spróbujmy zaoferować im dobrą rękę.

Sytuacja jest w zasadzie taka sama we wszystkich przypadkach, z tego, co komentują w różnych forach i sieciach społecznościowychdo tego stopnia, że ​​ekran Samsunga Galaxy S6 bez wyraźnego powodu stał się całkowicie czarny.

W rzeczywistości, jeśli sprawdzimy różne fora i sieci społecznościowe, zobaczymy, że problem istnieje częstsze niż nam się wydajewięc uznaliśmy, że warto o tym porozmawiać.

inny interfejs forum

Próbuję ożywić Samsunga Galaxy S6 bez umierania przy tej próbie.

Cóż, jeśli nasz Samsung Galaxy S6 przeszedł przez problem, który próbowaliśmy tutaj wyjaśnić, musisz wiedzieć, że istnieje pewna niewielka szansa sami to przeżyjmy, i przed oddaniem go technikowi należy go przetestować.

Tak naprawdę musisz najpierw sprawdzić, czy jest naładowany, dlatego zalecamy zacząć od pozostawienia go na chwilę, około 15 minut, a następnie następnie po prostu go usuń.

Oczywiście z czarnym ekranem spróbujemy ożywić naszego Samsunga Galaxy S6, przytrzymując jednocześnie przycisk zmniejszania głośności i przycisk Home wraz z przyciskiem zasilania, przez około 15 lub 20 sekund.

Po tym czasie powinien pojawić się i być widoczny ekran główny Samsunga, choć oczywiście istnieje również taka możliwość że nawet na tym etapie nie odniesiemy sukcesu.

Jeśli nie udało Ci się ponownie uruchomić Galaxy S6 po nagłej śmierci za pomocą poprzedniej sztuczki, zalecamy, aby urządzenie posiadało gwarancję zabierzesz go do miejsca, w którym go kupiłeś, Jestem pewien, że widzieli problem już wcześniej.

W takich sytuacjach serwis techniczny powinien zająć się naprawą lub przekazać nam a nowe urządzenie kształtowe całkowicie bezpłatnie, o ile sprzęt objęty jest gwarancją.

Niektóre z powodów, dla których Galaxy S6 może doświadczyć nagłej śmierci Są one związane z wadliwym ekranem, powszechnym problemem z oprogramowaniem lub awarią układu elektronicznego komputera.

Niektóre z tych przypadków pozwalają na naprawę, ale inne spowodują, że telefon przestanie działać, więc jeśli masz Galaxy S6, radzimy zachować go na gwarancji tak daleko jak to możliwe.

dołącz do naszego kanału telegram