Skip to content

Jak wejść w tryb odzyskiwania i twardy reset lub zresetować Samsung Galaxy S5, S5 Mini i S5 Active

7 de kwiecień de 2023

Jeśli zwykle czytasz nasze artykuły, to wiesz, że niestety wielokrotnie musimy to zalecać naszym czytelnikom dokonaj wpisu do trybu odzyskiwania naszego urządzeniaponieważ jest to jedyny sposób, aby użyć ich ponownie i nie uczynić ich bezużytecznymi.

Mówimy to właśnie biorąc pod uwagę, że w przypadku utraty wzoru odblokowania i nie pamiętamy nasze konto Gmail lub hasło, możesz łatwo wykonać kroki podane w ich centrum pomocy, a tym samym postępować zgodnie z trybem odzyskiwania, ponieważ jest to jedyny, który będzie przydatny do ostatecznego uratowania urządzenia.

Cóż, nauczyliśmy Cię już, jak korzystać z trybu odzyskiwania w wielu wiodących obecnie telefonach, nawet jeśli jeden z przycisków został uszkodzony i nie możemy uzyskać dostępu ręcznie, istnieją inne sztuczki, które można wykonać podczas wykonywania tego kroku.

Powinieneś również wziąć pod uwagę, że przed wykonaniem tego kroku powinieneś wcześniej zrootować swój telefon komórkowy, aby móc przyznać niezbędne i odpowiednie uprawnienia ROOT i Superużytkownika.

Podobnie w tym przypadku chcieliśmy poprzestać na flagowcu koreańskiej firmy Samsung dwa lata temu, Oczywiście mówimy o Galaxy S5 oraz wersje, które towarzyszyły mu w tym samym czasie, takie jak modele Mini i Active z tej samej gamy i marki.

Cóż, prawda jest taka, że ​​​​całkowicie można mówić o trybie odzyskiwania w Samsung Galaxy S5, więc jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły na ten temat, Musisz tylko wykonać kolejne kroki, które ci pokażemy.

Jak wejść w tryb odzyskiwania naszego Galaxy S5 krok po kroku

Cóż, wśród głównych powodów, dla których wygodnie jest wiedzieć, jak uzyskać dostęp do trybu odzyskiwania Galaxy S5 lub dowolnego innego terminala, możemy o tym wspomnieć Jest to najłatwiejszy sposób naprawy systemu operacyjnego telefonu, co jest bardzo przydatne, gdy aktualizacje systemu operacyjnego nie powiodą się.

Oczywiście musisz wiedzieć, że tzw Tryb odzyskiwania powoduje utratę całej zawartości. Z tego powodu od czasu do czasu wygodnie jest mieć zapisaną kopię zapasową telefonu komórkowego, która zawiera wszystkie pliki, aby po zakończeniu procesu można było je bez problemu odzyskać.

W ten sam sposób musimy powiedzieć, że tak było specjalnie opracowany przez przypadek, aby zapisać w pamięci flash ROM (wewnętrznej) niektóre treści, które uważamy za niezwykle ważne.

Cóż, pomyślmy najpierw, że Samsung Galaxy S5 jest wyposażony Androida 4.4.2 KitKati choć prawdą jest, że jest całkowicie możliwość aktualizacji do Android 6.0 Marshmallow, wielu użytkowników kontynuuje swoją poprzednią wersję, więc to jest ta, którą weźmiemy pod uwagę.

Galaxy S5 to całkiem kompletne urządzenie, a jeśli masz dostęp do trybu odzyskiwania, możesz go skonfigurować w taki sposób, aby cieszyć się nim przez długi czas, więc to jest pomysł w tym sensie.

tryb odzyskiwania na Samsung S5 za pomocą przycisku

Cóż, tryb odzyskiwania Galaxy S5 jest dostępny dla praktycznie wszystkich wersji tego urządzenia mobilnego koreańskiej firmy, choć jeśli mówimy o konkretnych modelach, musimy wspomnieć w szczególności G900A, G900F, G900H, G900i, G900K, G900L, G900M, G900P, G900R4, G900S, G900T, G900V.

Jeśli masz inny terminal niż Galaxy S5, nie możemy tego potwierdzić, wykonując te czynności masz możliwość dostępu do trybu odzyskiwania, ponieważ zawsze będzie to zależeć od danego modelu. Ale na naszej stronie można znaleźć artykuły z tym związane.

Pierwszą rzeczą, którą wtedy zrobimy, jest wyłącz naszego Galaxy S5, zawsze myśląc o wejściu w tryb odzyskiwania, dla którego będziemy trzymać wciśnięte przyciski Zwiększ głośność + strona główna + zasilanie aż ekran ponownie się włączy.

W tym momencie puszczamy przyciski, i zobaczymy, że możemy przejść do trybu odzyskiwania, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność, abyśmy mogli przechodzić między różnymi menu za pomocą tych samych przycisków.

Będziemy musieli poruszać się między menu dopóki nie znajdziesz opcji trybu odzyskiwania który pozwoli nam wejść do alternatywnego menu urządzenia, z którego będziemy mogli zacząć korzystać z naszego urządzenia w dniu, w którym było nowe.

Czy udało Ci się wejść w tryb odzyskiwania urządzenia mobilnego Samsung Galaxy S5 za pomocą tego samouczka?

dołącz do naszego kanału telegram