Skip to content

Co zrobić, jeśli Twój Samsung Galaxy S8 zostanie zgubiony lub skradziony? – Tutaj powiemy ci rozwiązanie

2 de lipiec de 2023

Czy masz Samsunga i nie możesz go znaleźć lub jesteś pewien, że właśnie został skradziony? Niezależnie od tego, czy tak jest w Twoim przypadku, czy nie, tutaj przedstawiamy rozwiązanie na wypadek, gdybyś Samsung S8 został skradziony lub zgubiony. Trzeba wiedzieć, jakie mamy opcje w obliczu tak irytującej sytuacji jak ta. A prawda jest taka, że ​​wraz z postępem technologicznym, który urządzenia mobilne pojawiają się na rynku, ochrona Twojej prywatności i opcje ochrony telefonu komórkowego stają się coraz bardziej wydajne.

Dlatego w tym artykule zajmiemy się pokazaniem, jakie masz opcje śledzenia i odzyskiwania telefonu komórkowego Samsung Galaxy S8 w przypadku utraty lub kradzieży. Coraz częściej zdarzają się tego typu nieprzyjemne sytuacje, a część doskonałości tych telefonów komórkowych polega na tym, że pozwalają nam chronić się przed takimi sytuacjami. Istnieją jednak również kroki, które należy podjąć w celu zapobiegania, aby odzyskiwanie naszego urządzenia Samsung było łatwiejsze. Więc jeśli chcesz się uczyć co zrobić, jeśli telefon komórkowy zostanie zgubiony lub skradzionyczytaj dalej krok po kroku.

Jak znaleźć skradzionego Samsunga Galaxy S8?

Kontynuując o szczegółach związanych z profilaktyką. Możemy powiedzieć, że Samsung Galaxy S8 ma systemy bezpieczeństwa że lepiej wykorzystać go jak najlepiej, zanim wydarzy się najgorsze. Z tego powodu posiadanie naszego konta Gmail połączonego z telefonem Samsung Galaxy S8 jest niezbędne w tego typu sytuacjach.

Wśród wielu opcji, które pozwalają nam użyć naszego konta do odzyskania naszego urządzenia Samsung. Mamy jeden z głównych, który daje nam możliwość korzystania z platformy lub funkcji „Znajdź moje urządzenie” za pośrednictwem konta Gmail. Ten poda dokładne informacje o Twoim terminalu. Aby to zrobić, wystarczy upewnić się, że opcja jest aktywna w telefonie Samsung, w większości przypadków tak jest.

W każdym razie, jako profilaktyka, musimy zawsze upewnić się, że jest aktywowana. Aktywujemy go, przechodząc do Ustawień, znajdź sekcję „Google” i kliknij „Bezpieczeństwo”, gdzie otrzymamy funkcję „Znajdź moje urządzenie”. Jak tylko wejdziemy do tego, urządzeń powiązanych z tym kontem Google, możemy wybrać tę, którą chcemy znaleźć, a lokalizacja będzie wyświetlana w czasie rzeczywistym, o ile jest włączona i ma dostęp do Internetu.

Oprócz tego, tego web pokaże nam dodatkowe informacje takie jak stan baterii, sieć Wi-Fi, z którą jesteś połączony, oraz czas ostatniego połączenia. Oprócz tego pozwala nam przeprowadzać przydatne działania w takich przypadkach, takie jak:

  • Odtwórz dźwięk: Służy do odtwarzaniaRozpocznie się odtwarzanie wyznaczonego dzwonka głośno na urządzeniu, nawet jeśli jest wyciszone, aby można było je zlokalizować, jeśli znajduje się w pobliżu.
  • Zablokuj urządzenie: to uniemożliwi dostęp, a jedynym sposobem na otwarcie go będzie podanie kodu PIN, który określisz. Oprócz umożliwienia umieszczenia wiadomości na ekranie, być może z danymi osobowymi do zwrotu.
  • Usuń dane: jeśli już rezygnujesz z ich utraty, a nie chcesz, aby w jakikolwiek sposób uzyskiwały dostęp do zawartości Twojego telefonu komórkowego, możesz zdecydować usuń wszystkie dane które znajdują się w telefonie, tak, nie można ich odzyskać, więc podejmij rozważną decyzję.

mapy google działające na tablecie

Funkcja sieci Samsung do odzyskiwania telefonu komórkowego

I chociaż procedurę z Google, aby znaleźć swój telefon komórkowy To całkiem proste, istnieją jeszcze inne opcje, które pozwalają wykonać praktycznie te same czynności, aby znaleźć rozwiązanie dla zgubionego lub skradzionego Samsunga S8. Tak jest w przypadku serwisu Samsung o nazwie „Find my mobile”.

Tutaj możesz spotkać to samo blokada, lokalizacja, usuwanie funkcji danych, oprócz niektórych dodatkowych funkcji, które możesz wykonywać zdalnie z telefonu komórkowego, do tego wystarczy mieć zarejestrowane konto Samsung na swoim urządzeniu i wcześniej aktywowane piloty. I nawet nie daje możliwości odzyskania niektórych plików skradzionych z telefonu komórkowego.

Zanim staniemy w obliczu trudnej sytuacji polegającej na próbie odzyskania telefonu komórkowego, konieczne jest, abyśmy spróbowali skonfigurować wszystkie niezbędne kontrole bezpieczeństwa, abyśmy w takiej sytuacji mogli skorzystać z tych przydatnych narzędzi, aby znaleźć nasze urządzenie Samsung Galaxy S8.

dołącz do naszego kanału telegram