Skip to content

Jak mieć motyw i tła Galaxy S8 na dowolnym telefonie komórkowym

30 de marzec de 2023

Jeśli jesteś fanem smartfonów z Androidem, a nie Apple z systemem iOS, prawdopodobnie będziesz chciał kupić Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus, biorąc pod uwagę, że są to najlepsze telefony z Androidem w tym roku. Poza tym musimy podkreślić, że chociaż nie każdego stać na to, ile kosztuje Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus, cóż, możemy skonfigurować dowolne inne urządzenie z Androidem, aby bardziej przypominało flagowca Koreańczyka.

Rzeczywiście, jeśli jest coś, co wyróżnia Samsunga Galaxy S8 i Samsunga Galaxy S8 Plus, to jest to ich wygląd, nie tylko ze względu na zakrzywiony ekran po bokach tego urządzenia, ale także ze względu na motywy i tło tego terminala, które odróżniają go od innych dzisiejszych urządzeń z Androidem. Ciekawe jest to, że przez kilka tygodni możemy mieć styl Samsunga Galaxy S8 na każdym telefonie z Androidem. Nauczymy Cię więc, jak łatwo ubrać swój terminal Samsung Galaxy S8 z Androidem.

Oczywiście, kiedy mówimy o możliwości sprawienia, by Twój telefon wyglądał jak Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus, nie oznacza to, że będzie miał taką samą moc lub jakiekolwiek specyfikacje techniczne, ale ma ten sam styl wizualny terminala Koreańska flaga podpisu. W ten sam sposób musimy zaznaczyć, że dzięki tej sztuczce, której cię nauczymy, uzyskasz bardzo podobny wygląd i działanie do Androida 7.0 Nougat na Samsung Galaxy S8, ze wszystkim, co się z tym wiąże.

Samsung Galaxy S8 Android tło

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w tym sensie, jest to, że nadanie wyglądu Samsunga Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8 Plus dowolnemu Androidowi jest naprawdę proste, ponieważ wystarczy pobrać specjalnie dla niego stworzoną aplikację bezpośrednio z tego łącze . Jest to rzeczywiście jeden z najlepszych programów uruchamiających lub programów uruchamiających dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Oprócz wyświetlania telefonu komórkowego jako Samsunga Galaxy S8, dodaje wszystkie ikony Androida 7.0 Nougat.

Poza uruchomieniem danego programu uruchamiającego, jeśli w dowolnym momencie chcesz, aby Twoje urządzenie mobilne z Androidem wyglądało tak samo jak wcześniej, wystarczy wyłączyć jego działanie, co kosztuje tylko kilka sekund. Aby uniknąć tapet, ikon, dźwięków, aplikacji i innych elementów Galaxy S8, wszystko, co musisz zrobić, to przejść do aplikacji, Menedżera aplikacji i odinstalować lub wyłączyć.

Niektóre wątpliwości czytelników MiraCómoHacerlo, które chcieliśmy rozwiać w tym artykule, dotyczą następujących kwestii:: jak zamienić swój telefon komórkowy w motyw Samsung S8, s8 dla Androida, motyw Samsung Galaxy S8 dla dowolnego Androida, jak przekształcić dowolnego Androida w s8, jak mieć wygląd s8 na Androidzie, jak mieć wygląd galaktyki s8?, jak zainstalować motyw s8 na samsung j5 2016, jak zainstalować motyw galaxy s8 na dowolnym Androidzie, pobierz motyw s8 na motyw s7 lub Samsung s8.

Czy udało Ci się dodać wygląd Samsunga Galaxy S8 do swojego terminala z Androidem?

dołącz do naszego kanału telegram