Skip to content

Jak odblokować zapomniany wzór z mojego Androida Samsung S4 bez resetowania bez usuwania danych lub informacji

7 de kwiecień de 2023

Wzór odblokowania na smartfonach to metoda zabezpieczająca stosowana przez większość użytkowników, ponieważ jest jedną z najbezpieczniejszych. Wspomniany wzór będzie zależał od zarejestrowanej liczby, aby móc uzyskać dostęp do odblokowania naszego smartfona. Jednak nauczysz się usuń wzór odblokowania samsunga s4 odblokować na wypadek, gdybyś zapomniał.

Dobrą wiadomością jest to, że ta sytuacja ma proste rozwiązanie, które zapobiegnie utracie danych i całej zawartości telefonu komórkowego. A zła wiadomość jest taka, że ​​tylko tyle działa, jeśli masz konto Samsung. Pokażemy Ci, jak przeprowadzić ten proces i użyj konta Google i Samsung, aby odblokować zapomniany wzór telefonu komórkowego. Jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów odblokowania tych telefonów z Androidem.

W niektórych przypadkach wielu z nas może zapomnieć o schemacie odblokowania naszego smartfona, co pozostawia nas bez możliwości uzyskania dostępu do naszego telefonu komórkowego. Jeśli jednak pamiętasz konto, na którym zarejestrowałeś wzór, czyli konto Gmail, wzór można szybko usunąć bez większych trudności. Musisz mieć dostęp do konta konfiguracyjnego na Samsung S4 ze Sklepu Play.

Usuń wzór odblokowania bez utraty danych

Jeśli zdarzy się, że powtórzyłeś wzór tyle razy, że zablokowałeś telefon komórkowy, masz kilka alternatyw. Zanim mieliśmy taką możliwość odblokować komórkę za pomocą konta Google bezpośrednio z ekranu telefonu, ale nowe wersje Androida nie pozwalają już na ten proces.

Możesz więc wypróbować programy uruchamiane z komputera, aby odblokować telefon lub zwrócić go do fabryki. Ale jeśli tak się stanie, utracisz swoje dane. Możesz po prostu użyć swojego konto samsunga i google aby zdalnie usunąć wzór odblokowania. Aby jednak skorzystać z tej opcji, Twój telefon musi obowiązkowo mieć zarejestrowane konto Samsung.

To właśnie to konto telefony Samsung dają możliwość utworzenia przy pierwszym uruchomieniu urządzenia, a to daje szereg korzyści, na przykład zdalne wykonywanie czynności na urządzeniu. Jeśli spełniasz ten warunek, możesz kontynuuj proces odblokowywania. I oczywiście z włączonym telefonem komórkowym i połączeniem z Internetem.

Jak usunąć blokadę ekranu Samsung S4?

Jeśli nie masz dostępu do swojego Gmaila, masz tylko alternatywę, aby usunąć wzór odblokowania Samsung S4, który byłby zresetuj telefon lub wyczyść ustawienia fabryczneponieważ jest to jedyna możliwość usunięcia poprzedniego wzoru odblokowania z Samsunga S4.

Istnieje jednak możliwość wykonania twardego resetu Samsunga Galaxy S4, tej akcji usunąć wszystkie zaprogramowane ustawienia w telefonie. Co oznacza, że ​​Samsung S4 będzie całkowicie fabryczny, eliminując w ten sposób wszystkie wcześniej ustalone rodzaje blokad, czy to między innymi wzór, pinezkę, odcisk palca, odblokowanie twarzy.

Jeśli więc nie pamiętasz kodu PIN, wzoru lub hasła, nie martw się, ponieważ możesz je odzyskać w ten sam sposób. Dlatego bardzo ważne jest, jeśli to możliwe, abyśmy je mieli wcześniej wykonał kopię zapasową aby nie stracić żadnych cennych plików. Lub, jeśli to się nie powiedzie, zapisz wszystko w pamięci zewnętrznej, aby mieć łatwy dostęp do naszych plików.

dziewczyna za pomocą jej telefonu komórkowego

Jak zdalnie odblokować telefon?

Pierwszym krokiem jest udanie się do znajdź moją stronę mobilną od firmy Samsung, aby zalogować się na swoje konto. A jeśli nie pamiętasz hasła, być może podczas konfigurowania telefonu komórkowego powiązałeś swoje konto Google z kontem Samsung. Możesz więc zalogować się w ten sposób lub użyć go do zresetowania hasła Samsung.

Po wejściu zobaczysz, że trwa kilka sekund, zanim aplikacja internetowa Samsung wykryje Twój telefon komórkowy, a następnie wyświetli mapę z szeregiem opcji, w tym „Odblokuj” telefon komórkowy. Kiedy go naciśniesz, otworzy się kolejne okno, w którym możesz potwierdzić, że chcesz odblokować, a potem będziesz musiał wprowadź hasło do konta Samsung.

Samsung ty Powiadomi Cię, że przeprowadza proces odblokowywania. wzoru, a za kilka sekund będziesz mógł zweryfikować, czy Twój telefon jest odblokowany. Narzędzie Samsung włączy ekran telefonu komórkowego, a zobaczysz, że wzór odblokowania już nie istnieje i będziesz mieć do dyspozycji ekran główny.

To prosty proces i możesz to zrobić wykonać z komputera lub telefonu komórkowego. Ta metoda służy do odblokowywania telefonu komórkowego za pomocą dowolnej metody blokowania skonfigurowanej w telefonie komórkowym, czy to wzoru, kodu PIN, hasła, czy dowolnej opcji danych biometrycznych. Gdy to zrobisz, będziesz już mógł odblokować zapomniany wzór na telefonie komórkowym Samsung S4 lub dowolnym innym urządzeniu tej firmy

dołącz do naszego kanału telegram