Skip to content

Jak aktywować i dezaktywować powiadomienia o postach na Instagramie?

18 de listopad de 2021

Oczywiste jest, że wszystkie aplikacje wysyłają powiadomienia do swoich użytkowników, a Instagram to sieć społecznościowa z wieloma funkcjami Możesz wysłać wiele powiadomień dziennie swoim użytkownikom, powiadomienia dotyczące publikacji, wiadomości lub interakcji na platformie.

Jakie są korzyści z aktywacji powiadomień na Instagramie?

Nieotrzymywanie powiadomień z Instagrama może powodować przegap ważne treściPonadto nagromadzenie nieotrzymanych powiadomień jest zauważalne podczas wchodzenia do aplikacji i przeglądania listy aktywności związanych z Twoim profilem.

Bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi influencerami

Na Instagramie jest wiele osobowości z dużą liczbą obserwujących, ta platforma jest bardzo wygodna do przesyłania i udostępniania treści, udostępniania i interakcji z obserwującymi, nie przegap wiadomości, którymi Twoi influencerzy muszą się z Tobą podzielić.

Skontaktuj się ze znajomymi

Powiadomienia, takie jak: wiadomości bezpośrednie, komentarze, wzmianki, polubienia lub jakikolwiek inny sposób, w jaki Twoi znajomi mogą kontaktować się z Tobą, będą widoczne na liście powiadomień tymczasem mieć dobre połączenie a twoja aplikacja nie stwarza problemów.

Na bieżąco z trendami

Na Instagramie możesz otrzymywać powiadomienia o transmisjach na żywo lub aktualizacje historii, w których możesz zobaczyć nowe informacje i aktualne trendy, które są udostępniane obserwującym, Instagram to idealne miejsce do łączenia się z ludźmi i informowania ich na bieżąco o tym, co dzieje się z dnia na dzień .

Jakie działania na Instagramie możemy otrzymywać powiadomienia?

Instagram powiadamia swoich użytkowników o wszelkich aktywnościach związanych z ich profilemNawet jeśli platforma może je kojarzyć, chociaż nie wszyscy użytkownicy lubią otrzymywać powiadomienia; Jeśli tak, możesz przejść do ustawień i usunąć wszelkie powiadomienia lub wyłączyć je, aby zobaczyć je po wejściu do aplikacji.

lubię to

Na Instagramie otrzymasz powiadomienia, jeśli ktoś „polubił” zdjęcie lub film, który przesłałeś do swojego profilu. Aby wyłączyć te powiadomienia, przejdź do ustawień i wybierz „powiadomienia”, a następnie wybierz „posty, historie i komentarze”. W sekcji „Lubię to” możesz wybrać, jakie powiadomienia chcesz otrzymywać, gdy ktoś zareaguje na Twoje treści.

Uwagi

Instagram powiadomi Cię, jeśli ktoś skomentuj film lub zdjęcie które przesłałeś do swojego profilu. Możesz wyłączyć to, przechodząc do ustawień i wybierając „powiadomienia”, a następnie wybierz „posty, historie i komentarze”, wybierz powiadomienia, które chcesz otrzymywać w odniesieniu do komentarzy lub wyłącz tę opcję.

Polubienia i komentarze do zdjęć, na których się pojawiasz

Jeśli „polubi” lub skomentuje zdjęcie, na którym się pojawiasz, otrzymasz powiadomienie. Aby tego uniknąć, możesz wejść w ustawienia i wybrać „powiadomienia”, następnie „publikacje, historie i komentarze”, a następnie wybrać w sekcji „polubienia i komentarze do zdjęć, na których się pojawiasz”, aby wybrać, które powiadomienia chcesz otrzymywać.

Nowi obserwujący

Otrzymasz powiadomienie, gdy użytkownik zacznie obserwować Twój profil. Jeśli chcesz dezaktywować powiadomienia nowych obserwujących, przejdź do ustawień i wybierz „powiadomienia”, a następnie „konta, które obserwujesz i obserwujący”, w sekcji „nowi obserwujący” możesz dezaktywować te powiadomienia.

Zaakceptowano prośby o dalsze działania

Kiedy użytkownik zaakceptował twoją prośbę o podążanie za nim, zostaniesz o tym powiadomiony. Aby dezaktywować te powiadomienia, przejdź do ustawień i wybierz „powiadomienia”, a następnie „konta, które obserwujesz i obserwujący”, w sekcji „zaakceptowane prośby o dalsze działania” możesz wyłączyć otrzymywanie powiadomień tego typu.

Powiadomienia obserwuj i obserwuj

Znajomi na Instagramie

Instagram cię pokazuje sugestie osób do naśladowania, powiadomi Cię, jeśli te profile należą do osób, które możesz znać, możesz zobaczyć te powiadomienia, gdy wejdziesz do aplikacji lub otrzymasz je na pasku powiadomień.

Bezpośrednie prośby na Instagramie

Jeśli użytkownik którego nie obserwujesz, wysyła Ci prośbę o bezpośrednią wiadomość, zostaniesz o tym powiadomiony. Aby uniknąć tego powiadomienia, przejdź do ustawień i wybierz „powiadomienia”, a następnie „wiadomości i połączenia”, w sekcji „żądania wiadomości” możesz wybrać, czy wyłączyć te powiadomienia.

powiadomienia o połączeniach i wiadomościach

Jaka jest procedura aktywacji powiadomień o postach na Instagramie?

Wybierz, czy chcesz otrzymywać powiadomienia ze stron, które obserwujesz na Instagramie, zauważysz nowe publikacje, transmisje na żywo i inne działania lub interakcje z daną stroną.

Na Androidzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych publikacjach ze strony, którą obserwujesz na Instagramie, wejdź na stronę i naciśnij ikonę dzwonka, wybierz rodzaj powiadomień, które chcesz otrzymywać z tych stron i ich publikacji, a konfiguracja będzie gotowa.

Na iOS

Z iPhone’a możesz aktywować powiadomienia o publikacjach w ustawieniach swojego telefonu komórkowego lub w aplikacji Instagram w sekcji „powiadomienia” w ustawieniach, wybierz powiadomienia, które chcesz aktywować lub dezaktywować.

opublikuj powiadomienia

Jak mogę aktywować powiadomienia o historiach moich obserwujących?

Wchodząc do konfiguracji i wybierając „powiadomienia”, wejdź w sekcję „publikacje, historie i komentarze”, aby wybrać, które powiadomienia chcesz otrzymywać w odniesieniu do historie opublikowane przez osoby, które obserwujesz na Instagramie i voila, więc będziesz mieć aktywne powiadomienia.

dołącz do naszego kanału telegram