Saltar al contenido

WhatsApp zamyka się po otwarciu. WhatsApp zamyka się sam

31 de agosto de 2023

Nie możemy zaprzeczyć, że WhatsApp jest dziś standardem w telefonach komórkowych. Jeśli wcześniej była to pierwsza rzecz, którą pobieraliśmy przy zakupie nowego urządzenia. Aplikacja jest teraz preinstalowana na większości nowych telefonów.

Problem pojawia się, kiedy WhatsApp zamyka się po otwarciu. Jest to poważny problem z oczywistych powodów, nie można czytać ani odpowiadać na wiadomości. Biorąc pod uwagę ilość użytkowania, jaką mu dajemy, WhatsApp zamyka się, gdy go otwieram To naprawdę denerwujące i w tym artykule zobaczymy, jak możemy to naprawić.

WhatsApp zamyka się sam

Ta aplikacja nie jest jedyną, która ma kilka problemów. W sumie to całkiem normalne, że wiele aplikacji ma od czasu do czasu ten czy inny problem. Na szczęście rozwiązanie tych problemów nie jest wcale skomplikowane, co pokażemy poniżej.

Irytujące jest stwierdzenie, że chcemy otworzyć aplikację i nagle pojawia się wyskakujący komunikat z informacją „Zatrzymał się» między innymi. Jedyne, co możemy zrobić, to spróbować zaktualizować aplikację.

Aby to zrobić, musisz wejść do Sklepu Play i następnie wpisać „komunikator WhatsApp” w wyszukiwarce. Pierwsza opcja, która się pojawi, to ta, którą zamierzasz wybrać. Jeśli zobaczysz przycisk z napisem „AktualizacjaNaciśnij go, aby rozpocząć automatyczne pobieranie i instalację.

WhatsApp zamyka się po otwarciu

Jeśli nie masz dostępnej aktualizacji lub nadal masz ten sam problem. Możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną, co w większości przypadków działa.

Musisz iść do ustawieniaNastępnie Aplikacje a następnie wybierz komunikator WhatsAppteraz pójdziesz do Składowanie i wreszcie Usuń pamięć podręczną. Nie martw się, ponieważ nie stracisz rozmów ani plików multimedialnych, które Ci przesłali.

Wymuś zatrzymanie aplikacji, a następnie otwórz ją ponownie. Teraz powinieneś móc z niej korzystać bez problemów.

WhatsApp przestał działać

W przypadku, gdy zaproponowane powyżej rozwiązania nie przyniosą rezultatów, istnieje możliwość odinstaluj aplikację, a następnie zainstaluj ją ponownie. Zalecamy ponowne uruchomienie urządzenia mobilnego przed jego ponowną instalacją.

Jeśli problem będzie się powtarzał, pozostaje tylko jedna opcja urządzenie resetowane do ustawień fabrycznych. Nie jest to najwygodniejsza opcja, ponieważ tracimy w ten sposób wszystkie zdjęcia, filmy, kontakty, aplikacje itp. Dlatego zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkiego, czego nie chcesz stracić, a następnie wykonanie twardego resetu.

dołącz do naszego kanału telegram